Šta je novo?

Xbox One

Radi normalno za nove naloge.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
E ovo je možda problem. Jer na stranici ne piše da je samo za nove naloge. Plus, prošli put sam iskoristio kod iako nije bio novi nalog. Imao sam pre toga mesec dana free trial koji sam kupio.

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk
 
Da li XBONE controller moze da puni AA baterije ako ga spojim na PC ili telefonski punjac? Neki kazu da moze, neki ne. MS ima onaj charging kit ali citam isto na njihovom sajtu:

Connect your charge cable to the USB port on the front of the controller.
Connect the other end of the charge cable to a USB port on your Xbox One.
If your Xbox One console is off, turn it on. The console must be turned on after the controller is connected or the battery won’t charge. However, you can then turn it off again if you want to.

U pitanju je V3 verzija (sa bluetooth).

image.png
 
Kada se koristi charging kit odnosno play'n'charge kit (u njemu je Litijum jonska baterija) koja ima oblik kocke. Konsola ne mora biti upaljena prilikom punjenja. Ako se puni preko kompa on mora biti upaljen (ja sam punio preko imaca).

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Ne mogu se puniti AA baterije u kontroleru.
To što piše na sajtu se vjerovatno odnosi na charging kit.
I ja sam bio zbunjen na početku, pokušavao da napunim AA baterije u njemu, preko tel punjača ili preko konzole, i uvjerio se da ne puni.
Naručio sa aliexpress-a ovo:
#Aliexpress US $5.86 14%OFF | Universal Dual Charging Dock Controller Charger + 2pcs Rechargeable Batteries for XBOX ONE Rechargeable Battery Stander
https://a.aliexpress.com/_dYKNZ8n

Nije loša opcija, kapacitet baterija nije baš za pohvalu, ali izdrži 4-5 sati neprekidnog igranja, bez vibracije.
Bolje je uzeti sa još većim kapacitetom, nisu puno skuplje, ima ih dosta na AE.

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
 
Hvala za info. A mislim da onaj Elite model moze puniti. Nema veze, uzet cu ipak punjive AA baterije zbog kapaciteta. Punjac i 4 komada od 2500-3000mAh pa rotirati.

Sinoc sam napravio da se mogu koristiti AAA baterije. Imam dvije po 1100mAh od telefona kojeg ne koristim pa moze posluziti dok ne uzmeme AA.
 
Game pass od sad ima NBA 2k20

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Ja sam šokiran. Kakvi carevi?!

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Samo se nadam da nije demo kao u slučaju PES 2020.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Pes 2020 nije demo. Igram ga već par meseci.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Kod mene je demo iliti ona life verzija, svejedno. Samo onih nekoliko timova ima, ne može da se menja dužina trajanja utakmice itd.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Kod mene je demo iliti ona life verzija, svejedno. Samo onih nekoliko timova ima, ne može da se menja dužina trajanja utakmice itd.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Bila je lite verzija kada u staru ali su kasnije prebacili na standard verziju. Obrisi lite i instaliraj standard

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Pa ja sam skinuo ovu prošlog meseca. Jedino ako su u zadnjih mesec dana zamenili.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Obriši tu, sigurno je original verzija.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Od sutra na Game Pass-u može da se igra Ori and the Will of the Wisps. Dostupan je za preuzimanje.
 
Nisam bukvalno mislio da je dostupan od danas.

GamingBolt Review:

https://youtu.be/VMuTdYWty-Q


IGN – 9
Game Informer – 9.5
PC Gamer – 81/100
EGM – 4/5
Press Start – 9
GamesRadar – 4.5/5
VGC – 5/5
Destructoid – 9.5
Worth Playing– 9
Everyeye.it[Italian] – 9
Vandal[Spanish] – 9.4
 
Poslednja izmena:
Ako moze pojasnjenje u vezi game pass. Vidim da nude akciju prvi mesec 1e drugi po 14.99 ako izaberem i pc i konzolu. E sad pitanje da li moze da se otkaze ako nisam zadovoljan ili mora da se plati ovih 14.99.
 
Kada se pretplatis ide ti automatsko obnavljanje , ali uvek mozes da otkazes.
Moj savet cim aktiviras odes u podesavanja i otkazes dalju pretplatu.
 
Imam problem sa džojstikom, ne radi mi lepo L1 odnosno LB. Je l imao neko sličan problem?

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Imam pitanje za Game pass.Gde najbolje se pretplatiti .Zanima me spisak sa igricama .Da li ima PES 20 ,NBA 2k20.Takodje kako funkcioniše. Pretplatim se ,dobijem preko 150 igrica i igricu koju zelim da igram skinem na moju konzolu .
 
Spisak sa igricama mozes da vidis na konzoli bez obzira sto nemas pretplatu ili na njihovom sajtu.
Najpovoljnije moze da ti bude upravo preko konzole cesto daju neke promocije za dolar ili 10 dolara za tri meseca ili na cdkeys.com

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
PES 20 i NBA2k20 su besplatne. Znam jer ih brat igra obe na konzoli.
Izmi samo u obzir da te igre mozes da igras samo dok ti traje pretplata, ili dok ne odluce da ih sklone sa servisa (sto se takodje desava).
Sa druge strane, po ovoj ceni, ja se uopste ne bih dvoumio. Odlican je servis.
 
Spisak sa igricama mozes da vidis na konzoli bez obzira sto nemas pretplatu ili na njihovom sajtu.
Najpovoljnije moze da ti bude upravo preko konzole cesto daju neke promocije za dolar ili 10 dolara za tri meseca ili na cdkeys.com

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
To za deset dolara za tri meseca na cdkeys je fake, lažu, to su ključevi za free trial.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Nije ja kupio drugaru pre nedelju dana ali je game pass a ne ultimate negde oko 11 eura izaslo

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Veruj mi da je fake, slao sam ključeve MS-u da provere i rekli su mi da su free trial ključevi. Cdkeys mi je vratio pare. Tvom drugaru radi jer verovatno nikad pre toga nije koristio game pass. Sledeći put neće da mu rade.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Mi smo kupili za 1200 rsd u imam igricu uvek

Sent from my P30 using Tapatalk
 
Mali update: Nier Automata of 03.04. ulazi u Gamepass

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno