Šta je novo?

Xbox One

Ok, imam problem sa prelaskom na ultimate i nadam se da ce neko moci da mi pomogne.
Ranije sam placao Visa Inspire/Internet karticama bez problema na USA store-u, ali to vise nije moguce, mozda i zbog toga jer sam kartice koristio u vise regiona. Od kada je to pocelo da se desava, kupovao sam online kodove i radio redeem (mozda i preko VPN-a, vise ne mogu da se setim).
Trenutno mi kartice prolaze samo na domacem store-u, ali akcija naravno nije dostupna u nasem regionu.

Planirao sam da kupim digital kodove za XBL za jedno 2 godine i da onda odradim konverziju u ultimate.
Problem je naravno sto mi placanje skoro pa sigurno nece prolaziti sa ove dve kartice. Ne bih bas da se kockam i kupujem XBL koji mi realno ne treba (iako imam XBX, uglavnom se igram na kompu).
 
Na konzoli kad odabereš zemlju (preporuka USA znog cena).

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Paypal radi svuda

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Pay pal mora da ti bude US. Ja sam napravio poseban pp, sa us adresom i sve radi ok. Moj pravi pp, sa našom adresom nema šanse da prođe.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Meni naš PP najnormalnije radi na US Storu. Sve tako plaćam

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Drug sa kojim delim xbl bez ikakvih problema placa na USA store-u. Meni nijedna kartica neće. Sigurno mi je account flagovan iz nekog razloga.
 
Aktivirao promociju bez ikakvih problema (iskoristio stari kredit). Sada mi je zao sto sam uzeo samo godinu dana.
 
Samo jedna napomena - kada sam kupio US godinu dana Live kod preko G2A, ne moze da se redeemuje preko konzole. USA je postavljen i za store i za konzolu, znaci to ne radi. Mora da se redeemuje preko naloga na racunaru tako sto se aktivira USA VPN (5 sekundi preko tunnelbear-a).

Medjutim Paypal preko konzole radi, kupio sam ovaj Live na promociji za 3$ preko konzole, i 1$ ultimate.
 
Poslednja izmena:
Moze mala pomoc forumasa, posto stvarno to nikad nisam radio i ne znam kako funkcionise a nemam trenutno vremena zbog drugih obaveza da se bakcem time moze li neko da mi pazari kao gift ovu ponudu za dlc-ove, a ja da mu ekvivalentan iznos uplatim na racun u banci, posti....
https://www.microsoft.com/en-gb/p/f...=lp&wa=wsignin1.0&activetab=pivot:overviewtab
Kod mene kad se ulogujem prikazuje cenu od 3,99 funti i navodno akcija traje jos 4 dana. Isto ovim putem mozda jos neko je zainteresovan ako ne zna Forza Motorsport 6 osnovna verzija igre je besplatna za sve koji poseduju xbox live gold a svi ovi pr3ostali addonovi, dlcovi su na akciji naredna 4 dana
 
Pozdrav. Pre 3 meseca sam aktivirao xbox game pass na godinu dana prva tri meseca free, sutra mi ističe tih 3 meseca free ne nameravam da plaćam redovnu cenu, da li je bolje ja da prekinem sam predplatu ili da ostavim da xbox prekine zato što nemam keša za produženje na internet kartici.

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 pomoću Tapatoka
 
Prekini ti.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Pozdrav. Pre 3 meseca sam aktivirao xbox game pass na godinu dana prva tri meseca free, sutra mi ističe tih 3 meseca free ne nameravam da plaćam redovnu cenu, da li je bolje ja da prekinem sam predplatu ili da ostavim da xbox prekine zato što nemam keša za produženje na internet kartici.

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 pomoću Tapatoka
Ako ti je aktivna pretplata moras je sam iskljuciti ako to ne uradis otices u minus na kartici za iznos pretplate.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Vreme je gamescom-a, pa opet ima akcija 2$ 2 meseca Game Pass Ultimate.

Inace, sveze ubacene igre u Game Pass: Devil May Cry 5 i Stellaris, a Age of Empires Definitive Edition za PC.
 
Gde kupujete game pass najjeftinije, treba mi da plaćam na mesečnom nivou.

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 pomoću Tapatoka
 
Cdkeys, čekam kad je akcija. Ne savetujem g2a

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Ističe mi gold, negde neka dobra akcija?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Pa sad je bas akcija na cd keys, 3 meseca ultimate za 13e.
 
Ma neću ultimate, običan gold na 12 meseci mi treba :)

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Ne može, da može to bi bila druga stvar :)

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Ajmo jedno pitanje. Kupio sam 2 vaucera na cdkeys za 3 meseca ultimate. Uspeo da aktiviram samo jedan. Za drugi mi kaze da ne mogu da ga aktiviram zato sto sam vec iskoristio promociju za postojeci nalog. Kako onda produziti taj ultimate? Da li ide onda iskljucivo preko Xb store-a?
 
Pozdrav ljudi, poprilicno sam nov na ovoj platformi paa jedno pitanje sto se tice kupovine igara. Vidim na nekim sajtovima ima bas bas jeftinig igara, tipa hiljadu do dve dinara, al sam skontao da mi prodaju zapravo ceo account na koji se ja ulogujem i skinem igru. E sad mene zanima jel to sigurno, msm legitimno neka vrsta share-a ili slicno ili je prevara, kradeni accounti i slicno?
 
Pozdrav ljudi, poprilicno sam nov na ovoj platformi paa jedno pitanje sto se tice kupovine igara. Vidim na nekim sajtovima ima bas bas jeftinig igara, tipa hiljadu do dve dinara, al sam skontao da mi prodaju zapravo ceo account na koji se ja ulogujem i skinem igru. E sad mene zanima jel to sigurno, msm legitimno neka vrsta share-a ili slicno ili je prevara, kradeni accounti i slicno?
Kupuj na cdkeys.com ili na play4digital to ti je provereno.

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 pomoću Tapatoka
 
Ajmo jedno pitanje. Kupio sam 2 vaucera na cdkeys za 3 meseca ultimate. Uspeo da aktiviram samo jedan. Za drugi mi kaze da ne mogu da ga aktiviram zato sto sam vec iskoristio promociju za postojeci nalog. Kako onda produziti taj ultimate? Da li ide onda iskljucivo preko Xb store-a?
To sto si ti kupio je samo promo i moze da se aktivira samo jednom na jednom nalogu. Ako hoces da iskoristis i drugi kod moras napraviti jos jedan nalog.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Ljudi pojavio se jedan problem, naime imam zvuka u igri, konkretno mislim na AC Origins, ali konverzacije se ne cuju, kao da je mutovano nekako, a RDRII sam presao i sve bilo oke. Sad jel zna neko sta bi to moglo da bude, guglao sam po netu ali nista nisam nasao?
 
da li si probao da podesavas sound setting? vidim po netu da su ljudi menjali stereo to surround pa je nekima pomoglo. doduse svi koji imaju ovaj problem su na PCju, cudi me da konzola ima taj problem
 
Sound setting u igri mislis ili na konzoli? U igri sam probavao nesto da menjam ali nista nije uspelo.
 
Nazad
Vrh Dno