Šta je novo?

Xbox One

Odlican Consolemania, najbolji od svih sa kojima sam saradjivao. Posle nekoliko ispala i Istvanovih kuliranja, njega sam otpisao totalno, CM je profi
 
Korektan čovek totalno (CM). Kod njegа sam uzeo xbox sluške i 2 charge & play kita.

Послато са MI 8 Pro уз помоћ Тапатока
 
Maler sam kao i uvek. Mada vidim po netu da je to normalno, a i covek mi potvrdio. Cujem neko zujanje iz dzojstika, kada je na baterijama kada se blinka lampica sa logo-a onda se i pojacava taj zvuk dok je zujanje konstantno kada je upaljeno. *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*. Malo mi je lepljiv levi analog ali ce se razraditi kontam tako da je sve oke.. Sada da se naviknem na ovaj dizajn.
 
Pozdrav LJudi,

Posto sam nov u svetu xbox-a potrebna mi je pomoc.
Prilikom kreiranja naloga postavio sam zemlj UK gde kupovina radi prefektno, ali sam u medjuvremenu primetio da u US igrice budu dosta povoljnije, pa me interesuje da li postoji neka mogucnost da promenim zemlju, a da ne izgubim igirce koje sam do sada kupio i da li ce mi ta kratica raditi na tom istom US nalogu.
 
Da li ima negde povoljno da se uzme pretplata na 12m za xbox live?

Istekla mi je u feb, ali mi se ne daje 60$.

Prethodnih godina sam uzimao po 42$,ali sada ne mogu da nadjem takve akcije.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da li ima negde povoljno da se uzme pretplata na 12m za xbox live?

Istekla mi je u feb, ali mi se ne daje 60$.

Prethodnih godina sam uzimao po 42$,ali sada ne mogu da nadjem takve akcije.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Probaj na G2A

Послато са MI 8 Pro уз помоћ Тапатока
 
Ljudi jel moze neko da mi objasni koja je razlika izmedju UK ili US naloga, da li se to odrazava na online gaming, da li se igra na UK serverima ako je UK nalog i sl? Tek sam uzeo konzolu pa su mi te stvari nejasne. Hvala!
 
Razlika je u cenama. Što je u US 50 USD u UK je 50 GBP

Послато са SM-G975F уз помоћ Тапатока
 
Ahaa, jasno. Jel bi mogli da me uputite onda gde bih mogao da kupujem igre za xbox one, neku stranicu, kp prodavca i sl, posto ih ima mnogo pa nisam siguran gde je najpouzdanije i jeftinije.
 
Na xbox storu. Ovi prodavci deru

Послато са SM-G975F уз помоћ Тапатока
 
Ljudi jel moze neko da mi objasni koja je razlika izmedju UK ili US naloga, da li se to odrazava na online gaming, da li se igra na UK serverima ako je UK nalog i sl? Tek sam uzeo konzolu pa su mi te stvari nejasne. Hvala!
U principu povezuje te na najbliži server, nevažno da li si stavio UK ili US.

Što se tiče cene već ti je odgovoreno, ali i to je individualno od igre do igre. Npr. The Division 2 košta 60£/60$, ali isto tako Devil May Cry 5 koji je izašao par dana pre nje košta 45£/60$. Takođe neki stariji naslovi dođu na isti iznos u dinarima.

Dakle, najbolje da uporediš cene igara koje te interesuju na jednom i drugom regionu, pa da se odlučiš gde bi. Jer zašto npr. za Red Dead Redemption 2 da daješ 60£ kada na US-u zbog razlike u kursu izađe 20$ jeftinije.
 
Da postavim pitanje ovde posto ne mogu da nadjem adekvatnu temu - kakva su iskustva clanova sa Xbox elite controllerom?

Sutra krece prolecni sale na Amazonu pa bih da upecam jedan za igranje na PC-u (eventualno i za ps4 uz dongle koji je spomenuo jedan kolega).

Da li su izbacili neku reviziju (bela verzija?) i adresirali probleme sa bamperima (i raspadanjem gripova) ili je jos uvek lutrija?
 
MS zvanično najavio izlazak all digital verzije Xbox One S za sedmi maj po ceni od 250$ (dolazi sa 1TB HDD-om i instaliranim Sea of Thieves, Minecraft i Forza Horizon 3 igrama).
 
E jel zna neko koje vrste kartica mogu da se koriste za kupovinu na MS Store-u? Vidim popusti su, ima dobrih prilika, treba iskoristiti.
 
MS zvanično najavio izlazak all digital verzije Xbox One S za sedmi maj po ceni od 250$ (dolazi sa 1TB HDD-om i instaliranim Sea of Thieves, Minecraft i Forza Horizon 3 igrama).
Video sam review kod Austin Evansa, dobra zamisao ALI kada bi konzola koštala oko $200, što verujem da će se i desiti.

Ja čekam da bude na nekoj akciji oko pomenute sume, pa da probam Xbox konzolu [emoji16]

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Jel vredi ovo čudo sad na akciji u g'''''' za 200e? od 1 tb? pa samo HDD je 60e. Da je PS4 nebih razmišljao po ovoj ceni još na rate?
Da li radi šer igara kao na ps4? ili toga nema. i pod 3. da li se uopšte najavljuje neki hack break ili slićno da možemo lepo da igramo narodne igre
 
Vredi. Radi šerovanje odlično, javi se kad kupiš :)

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Dobra je to cena. Game sharing radi, ali to mora da se radi proverenim čovekom, jer se tvoja konzola označi kao tuđa primarna i obrnuto. Piraterije nema, ne verujem ni da će je biti, jer vrlo lako možeš da napraviš veliku biblioteku igara. Stalno su popusti, imaš nedelju rasprodaju. Sad će E3, pa će biti jedan veći popust.
Pored toga, tu je i Game Pass, koji zaista vredi, jer ti otključava veliku bazu igara koje možeš da igraš dok ti traje pretplata, koju opet često možeš da dobiješ za 1$. Postoji i sličan EA Access, isti fazon, samo EA igre. Trenutno može da se nađe za 18$ godinu dana.
Super stvar je što je dobar deo igara za xbox360 moguće igrati i na xbox one. Sad je bila rasprodaja tih naslova, u proseku do 10$.
Ne treba zanemariti i aplikacije, npr. Netflix, Kodi, Spotify, deezer... pa ako nemaš pametan tv, dobro dođe za to. To se često zanemari, ali je vrlo korisno.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
I kao Blu-ray player se isplati, pošto najjeftiniji su oko 30.000.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Upravo. Zato me i čudi ovaj all digital edition. Kad su već izbacili blue ray, a ostavili unutra identičnu konzolu, sa sve priključcima, što nisu samo ubacili fioku za hdd, jer kao all digital, smao je potreban prostor. Mislim da bi to bio pun pogodak, ovako je malo meh, jer je ista cena kao običan S.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
I sada pitanje da li se isplati preći na ultimate pass ili ne.
Kako vi razmišljate?


Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 
Imaš Xbox Live?
 
Imam sve kum i ja delimo nalog. Gold imamo od samog starta a pass koristimo uglavnom kad je neka promocija .
Do sada smo na pass trošili možda 10 dolara godišnje a imali smo skoro uvek.
Gold uvek kupujemo na cdkeys.
Ali sada ne razumem najbolje šta su napisali ako sada se prebacimo na ultimate da li posle isteka ovog što imamo uplaćeno možemo opet da se vratimo posebno Gold posebno pass(klasičan)

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 
Onda sada uzmite mesec dana probno za dolar i od sadašnje pretplate dobićete Game Pass Ultimate do isteka sadašnje + ovaj jedan mesec.

Posle isteka sadašnje pretplate, naravno, kupujete koju želite.
 
Imam sve kum i ja delimo nalog. Gold imamo od samog starta a pass koristimo uglavnom kad je neka promocija .
Do sada smo na pass trošili možda 10 dolara godišnje a imali smo skoro uvek.
Gold uvek kupujemo na cdkeys.
Ali sada ne razumem najbolje šta su napisali ako sada se prebacimo na ultimate da li posle isteka ovog što imamo uplaćeno možemo opet da se vratimo posebno Gold posebno pass(klasičan)

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
Jel imaš neki link možda ka nekoj promociji za pass? To svaki put kreiraš novi nalog?

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk
 
Ma jok svaki put kad mi istekne posle mesec dana mi ponude da produžite za tipa 1 dolar tri meseca , jednom sam platio 10 dolara pola godine. Kad meni istekne ne produzavam dok ne ponude nešto povoljno a ako ne ponude meni ponude kumu i tako se dopunjavamo za sada smo prezadovoljani.
E sada za ultimat pass nam nude sabiranje pass i Gold ima li bi nekih 9 meseci pretplatu na taj novi servis ali ne znam da li kasnije mozemo da se vratimo na sadašnju varijantu koja nas godišnje košta oko 55 eura zajedno zavisno po kojoj ceni nabavimo gold

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno