Šta je novo?

Mehanicke Tastature

Meni su crni switchevi vise membranski nego crveni. :D Ali stvar ukusa. Taj echalon podseca na Max Nighthawk, ustvari prekopirase je. :) :d

Nek je sretnje. :)
 
Nisu oni nista iskopirali, vec su angazovali QPad-a da proizvodi za njih. QPad je OEM za Echelon i Max Nighthawk tastaturu, i ko zna koliko jos :D http://qpad.com/products/keyboards/
Da bude jos grdje, kod nas je ova ASUS najjeftinija.
 
Poslednja izmena:
lol nisam do sad cuo da neko bolje igra zbog tastature :) cool

Naravno da se bolje igra sa mehanickom ili boljom tastaturom, neke stvari su na vecini gumicarki nezamislive. To ne znaci da ce neko postati bolji gamer instant ali neke reakcije ingame i infight su sigurno brze i kvalitetnije, veci raspon combo-a ..
 
Poslednja izmena:
50e i 600dindzi
jedino shto su p**** shto nisu strpali rezerne keycaps makar za asdw
 
Poslednja izmena:
dakle,ti si mi je ukrao? :) jesu plavi switchevi,utesi me bar... :)
 
nisi me utesio,od probanog samo crni ispred crvenih,a complicated alps iznad svega (ali za kucanje samo)... :/
 
Razmišljam da kupim svoju prvu mehaničku tastaturu kad ih svi toliko hvale :), inače nisam još ni probao kako djeluju kad se kuca na njima.
Ukratko, ima li neko iskustva sa Tesoro Durandal G1N, za opštu upotrebu uz povremeno igranje? Nemaju LED, nisu napucane, ovde su nekih 90€.

Kao što rekoh nisam probao ni jedne prekidače ali po opisima mi najprivlačnije djeluju Brown, kažu da nisu bučni kao Blue ni "teški" kao Black, a ni linearni kao Red. Koliko vidim Brown se često koriste, valjda su neki optimum.
 
Kakav je neki switch ne znas dok ga sam ne isprobas, mozes sam oda cujes i da natuknes da li ce ti se svideti po opisu. Ja sam probao ovu Echelon i odmah sam znao da je to to i da cu to na kraju kupiti. Black tastere mozes probati jos na Steelseries G6V2 isto no bells or whistles, dok red ima na vecini gaming tastatura kao ASUS Strixx gaming. Brown je malo teze uci u trag, ali ja verujem da imaju neke prodavnice gde mozes isprobati.
 
Koliko sam uspeo da proverim temu, niste spominjali Corsair Strafe rgb. Sto vise gledam, sve mi se vise svidja. Sta mislite o njoj?
Na stranu switchevi, naspram k70 rgb mi postaje zanimljiv izbor. Razlike naspram k70 rgb je plasticna izrada (kazu, kvalitetna), bela podloga, bljestaviji i fluidniji rgb, ima 1 usb ulaz, dobija se alat i fps capsovi i nema zasebne media komande. I po Amazonu, nisam proveravao da li ima na KP, nesto jeftinija. Jel' neko imao prilike da je vidi? Vise sam se lozio na aluminijum do sada, ali je kao dosta zahtevniji za ciscenje/odrzavanje, kao, zadrzava prasinu to sto je brusen.

Corsair Strafe RGB vs Corsair Gaming K70 RGB
 
Poslednja izmena:
nemam pojma ko te to slagao da se aluminijum tesko odrzava,da se ja pitam sve bi mi bilo od aluminijuma i stakla bas zbog toga,obrises magicnom i cao.samo je pitanje vremena kad ce plasticna tastatura da se uprlja da je nista ne moze oprati...
 
ma ja sam je uzeo jer mi je uletele u budzet, platiti tastaturu 100+ e je po meni cisto izivljavanje.
 
ma ja sam je uzeo jer mi je uletele u budzet, platiti tastaturu 100+ e je po meni cisto izivljavanje.

A platiti je 50€ to je ok ?
Nikada mi nisu bili jasni ovakvi postovi.
Tipa ok je kupit auto od 5000€
A kad ga kupis od 50 000€
To je onda izivljavanja ?
Mislim da grijesis postovani kolega, razlika je u budzetu. =]
Radi malo vise i bolje i cijena od 100€ za dobru mehanicku tastaturu ce ti biti sitnica/uzitak, a ne izivljavanje.
 
ne mogu sad tacno da se setim ko,ali neko je na temi imao poluispravnu steelseries 6gv2 pa posto dodjoh do jedne ako je raspolozen da pokloni/proda neka javi da probam da iskombinujem jednu funkcionalnu. :)
 
Ja sam imao, par tastera je bilo polomljeno.
Ali, poklonio sam sestricu, vidim, on je '' gazi '', i ne zali se.
 
pitaj bi li je prodao,dusa me boli da gledam ovu na polici a mlatim se sa gumicarkom... :)
 
Koliko sam uspeo da proverim temu, niste spominjali Corsair Strafe rgb. Sto vise gledam, sve mi se vise svidja. Sta mislite o njoj?
Na stranu switchevi, naspram k70 rgb mi postaje zanimljiv izbor. Razlike naspram k70 rgb je plasticna izrada (kazu, kvalitetna), bela podloga, bljestaviji i fluidniji rgb, ima 1 usb ulaz, dobija se alat i fps capsovi i nema zasebne media komande. I po Amazonu, nisam proveravao da li ima na KP, nesto jeftinija. Jel' neko imao prilike da je vidi? Vise sam se lozio na aluminijum do sada, ali je kao dosta zahtevniji za ciscenje/odrzavanje, kao, zadrzava prasinu to sto je brusen.

Corsair Strafe RGB vs Corsair Gaming K70 RGB

Meni vec druga Corsair k70 RGB krece da bagujje sa duplim slloviima. I to u prviihh 2 meseca koriscenjja. Prva je billa sa Red switchhevima, druga sa Brown swichevima. Sto se odrzavanjja tice dosta jje jjednonostavna, kompresovani vazduhh i to je to. Ako se bas neke dlacice zagllave skidanjje capova pa onda redom.

Iz tog razloga cu verovatno preskociti Strafe (iako mi se svidja - jjedino sto mu falli su media controlls dugmici. Definitivno preskacem corsair kao sledeci modell)

Logitech G810, da li jje neko imao prilike ovo da proba, nisam uspeo da nadjem kao dostupnu kod nas u zemljji illi na kp?
(btw namerno nisam obrisao dupla sllova da vidite kako se cesto manifestujje).
 
Poslednja izmena:
(btw namerno nisam obrisao dupla sllova da vidite kako se cesto manifestujje).
Nisam ni primjetio dok nisam pročitao ovo pa ponovo prošao kroz tekst :)
Inače to je stvarno ozbiljan problem i koliko vidim često se manifestuje, čak skoro svaka druga riječ.
 
Maler. U stvari, pre će biti da je neka felerična serija. Ne znam da li može da bude do drivera možda? Jel' si gledao po netu, ima li puno takvih slučajeva?
Meni se i dalje sviđa Strafe. krastavac [emoji1]
 
Ne razumem kupovinu tastature bez numerike :)
 
Nazad
Vrh Dno