Šta je novo?

Mehanicke Tastature

Je l naručivao neko switcheve ili bilo šta drugo sa ovog sajta - deltakeyco ?

Hoću da probam neke Haimu i WS, ako postoji bolja alternativa za naručivanje, pričajte.
 
Je l naručivao neko switcheve ili bilo šta drugo sa ovog sajta - deltakeyco ?

Hoću da probam neke Haimu i WS, ako postoji bolja alternativa za naručivanje, pričajte.
Koliko sam video, u pitanju su Francuzi. Opcije za slanje su im francuska pošta i UPS, i nije skupo a kad bi stiglo nemam pojma. E sad, koliko su pouzdani ne znam, videh komentare da su legit.
Vidim da imaju aktivni preorder za Neo80 i razmišljam se da naručim jer je shipping jeftin...videću.

S moje strane, naleteo sam na nemački CandyKeys koji takođe imaju jeftinu opciju za shipping, nemačka pošta valjda za 15€...
Ovde ima cela lista vendora u EU, mogao bih da pročešljam nekad:
https://kbd.news/vendors/Europe

E sad, ne znam koliko bi moralo da se čeka, verovatno kraće nego Aliexpress, no Ali je jeftiniji. Postoji WS radnja na Aliju ali naplaćuju 5-7€ shiiping za svaki paket od 35 switcheva, a postoji i solidna ranja koja ima free shipping i nisi vezan za pakete od 35 pa možeš da naručiš i 90 ili 110...
Primera radi, WS Morandi switch:
Delta Keys - 55€ sa shippingom za 110 komada
WS radnja na Aliju - 62€ sa shippingom za 105 (3x35) komada
JKDK radnja na Aliju - 44€ (free shipping) za 110 komada

Inače, većinu poznatijih WS switcheva pravi Haimu...koje bi ti probao?
 
Hvala za linkove, pregledacu sve. Koliko vidim na ovom Deltakeys je malo jeftinije ako se podeli shipping, tj naruci vise stvari.

Konkretno sam hteo WS Silent Linear i Tactile, WS Morandi i Haimu x Geon HG Red Silent Linear, po 90 kom.
 
Nazad
Vrh Dno