Šta je novo?

Mehanicke Tastature

Onda raspali po Redragon kumara [emoji2]


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Ja posle iskustva sa karurom, ne želim da ih vidim ni na slici :) Nadam se da su im mehaničke bolje...
 
Jel ima neke radnja gde mogu da se probaju tastature sa različitim svicevima?
Ili ako neko ima onaj cherry svitch tester sa ebaya na zajam [emoji3]

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Nije logitech što je nekad bio, rekao bih. Imam kući mx300 star 15 godina i dalje radi, g203 dupli klik posle godinu i po dana, sramota.

Tastature su im definitivno preskupe. ja sam uzeo hyperx elite rgb baš zato.
 
Da, znam za hyperx, mislim da si mi bas ti rekao za nju. Nego ne zurim nesto mnogo, pa razgledam sta ima... Doci cu ja na kraju do 200e, ili necu nista da kupim :D
 
I ja sam vijao te tockice i dugmice pa odustao kada sam video da to ima preko FN tastera na G413.
 
Svidja mi se g413, samo nisam siguran da li bi mi se dopali red svichevi. Moram negde da probam razne varijante..

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Odakle ti to da su na njoj red switch?
Romer G Mechanical Switches

Durability: 70 million key presses
Actuation distance: 1.5 mm
Actuation force: 45 g
Total travel distance: 3.2 mm

Ja je koristim kao da je obicna Logi tastatura e takav je zvuk i skoro pa osecaj....
 
Poslednja izmena:
Naleteo sam na ovo dok sam razgledao sta ima u ponudi.Svidja mi se volume tockic i broen svicevi, ali sam odmah na yt naleteo na dosta losu recenziju:
https://www.emmi.rs/monitori-perife.../tastatura-usb-us-genesis-rx85-mehanicka.html

Za ove pare ima baš da se bira u domaćim radnjama. HyperX, Cooler Master. A na KP ima i Ducky i Corsair za ove pare.

A ako ti čista mehanika nije prioritet i pristao bi na Membransko-Mehaničku tastaturu onda imaš i opciju sa Roccat Horde tastaturama koje imaju dobar softver, točkić kao i gomilu dodatnih tastera za media i macro kao i pun RGB. Tu je i Razer Ornata Chroma koja ima fantastičan RGB i dobar softver za macro.

Ovu sa linka bih zaobišao u širokom luku.
 
Poslednja izmena:
Cime podmazujete sviceve? Sta koristite za podmazivanje stabilizatora?
I naravno gde to moze da se nabavi kod nas ..
Naravno moze i alternative ali samo ko je licno nesto probao posto ne bih voleo da eksperimentisem :)
Ako je samo nesto od preko gde bih to mogao da nadjem

Hvala unapred
 
Ima li neko HypexX Elite RGB tastaturu? Neverovatno mi da je nemoguće zapamtiti profil i da to bude default profil uvek. Verovatno ja ne znam da namestim, pa ako neko može da mi pogine u vezi sa tim.

Sent from my MI 9T using Tapatalk
 
Telefon uradio sam korekciju verovatno. :D

Sent from my MI 9T using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno