Šta je novo?

Mehanicke Tastature


Prosto prelepo, sledeci moj buy verovatno. :)
 
Neko iz NS keypuller na pozajmicu da mi da mozda? Hitno..

Sent from my A0001 using Tapatalk
 
Sta ce ti keypuller - mozes rukom da skines tastere bez problema ili necim drugim...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sta ce ti keypuller - mozes rukom da skines tastere bez problema ili necim drugim...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Dao mi je ortak. Nisam hteo da rizikujem, nisam u situaciji da kupujem nove kartice.
Neko prodaje mozda?

Sent from my A0001 using Tapatalk
 
Ja to nožem ili špatulom. Povadih sve nekoliko puta kada sam čisto, bez problema.

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
Mnogo se zezate, ne postoji puller za dzabe. Mozete da ostetite switch.

Sent from my 5045X using Tapatalk
 
Ma može ali samo treba biti dovoljno pažljiv. Malo razmdram taster nožem (onim sa tupim vrhom) i podignem prstima. Kada oslobodim dovoljno manevarskog prostora onda i sve ostale vadim samk prstima osim space, shift i ostalih koji imaju metalnu polugu.

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ozbiljno razmišljao kao alternativa za Anne Pro (mehanička, RGB osvetljena, bluetooth) ali ima dosta komentara da je kvalitet loš.
Žalbe idu na sporu bluetooth vezu pa teks tašni u odnosu na otkucano i na diode osvetljena koje crkavaju pa više nije RGB već samo RG :)

Meni nije bitno osvetljenje a bluetooth vidim kao dodatnu opciju, ako ti se nesvidja uvek se mozes vratiti na kabl. Ono sto me najvise privlaci kod nje je dizajn, volim male kompaktne tastature :D
 
Meni nije bitno osvetljenje a bluetooth vidim kao dodatnu opciju, ako ti se nesvidja uvek se mozes vratiti na kabl. Ono sto me najvise privlaci kod nje je dizajn, volim male kompaktne tastature :D
Proveri dobro da li je moguće da radi i na kabl, ako je bluetooth. Moja Varmilo recimo ne može na kabl, preko njega se samo puni.
 
Ozbiljno razmišljao kao alternativa za Anne Pro (mehanička, RGB osvetljena, bluetooth) ali ima dosta komentara da je kvalitet loš.

Žalbe idu na sporu bluetooth vezu pa tekst kasni u odnosu na otkucano i na diode osvetljena koje crkavaju pa više nije RGB već samo RG :)

Nalazi se i pod imenom Keycool 71

+1

kačio sam link za takvu tastaturu ovde ali nakon mnogo pretrage po netu izgleda da nije dobar izbor, većina komentara se svodi na to da je polling rate očajan i da radi jedino kad se sporo kuca...
 
Ja se dvoumim izmedju Logitech G910 Orion Spark i G. Skill Ripjaws KM780 RGB. Nekako sam opet blizi Logitech ali je i razlika u ceni.
U USA Logi kosta 130$ :smoke:
 
Logitech je tek skoro krenuo da ulaze u te gaming tastature i treba da prodje par godina dok ne budu bas velikog kvaliteta,ali zato sa Corsair ili Cooler Master ne mozes da promasis,a u istom su rangu cene.
 
Logitech je tek skoro krenuo da ulaze u te gaming tastature i treba da prodje par godina dok ne budu bas velikog kvaliteta,ali zato sa Corsair ili Cooler Master ne mozes da promasis,a u istom su rangu cene.


lol
 
Ja se razmisljam izmedju km780 rgb i corsair k70 red.. g.skill je malo skuplji al bar je rgb ...
 
Da li moze negde kod ans da se nabavi alatka za skidanje kapica sa tastera?

Ovako nesto:
https://goo.gl/kwiRVW

Ili slicno, da ne porucujem ako negde moze da se nadje.
 
Pitao sam istu stvar, da nema neko viska da prodaje, niko se nije oglasio. Preporucili su mi noz.

Sent from my A0001 using Tapatalk
 
Ima li neka nova mehanička tastatura sa našim kodnim rasporedom. Klincu sam uzeo Motospeed Ck104 i oduševljen sam (ne svetlima i sl.). Treba mi zbog posla?
 
Poslednja izmena:
Da li moze negde kod ans da se nabavi alatka za skidanje kapica sa tastera?

Ovako nesto:
https://goo.gl/kwiRVW

Ili slicno, da ne porucujem ako negde moze da se nadje.
A zašto je tako važno sa je kod nas?
Na aliexpress-u ih ima koliko hoćete i kakve hoćete, od 1,5$ pa naviše...
Sačekaš mesec dana da stigne, ali em nema kod nas, em je jeftino, em je sigurno bolje i sigurnije od noža.
A nećete ga sigurno menjati na mesec dana, trajaće to verovatno doživotno.
 
A zašto je tako važno sa je kod nas?
Na aliexpress-u ih ima koliko hoćete i kakve hoćete, od 1,5$ pa naviše...
Sačekaš mesec dana da stigne, ali em nema kod nas, em je jeftino, em je sigurno bolje i sigurnije od noža.
A nećete ga sigurno menjati na mesec dana, trajaće to verovatno doživotno.
Neko bi možda hteo da to uradi večeras i za to je spreman da plati 5x više, samo da je dostupno danas.
Sasvim legitiman razlog.
 
Neko je to znao da će mu trebati od kad ima kompjuter i mogao je da čeka tastaturu da stigne a sad je hitno...

A sad prozivke na stranu... Ako svi pitaju na zadnjih par strana i nema kod nas, a nož/šta-god im oštećuje/ne-odgovara ostaje ili da se naruči ili da se misli na vreme.
Ovako se stiče utisak kao da je neka egzotika sa takvom i cenom i da je nigde nema...
 
Evo meni, ako moze, platicu :d

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
2 dana ne udjem na forum usteka mi se neko za keycap puller. xd

Sent from my A0001 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno