Šta je novo?

Kako izgleda Vas LINUX Desktop?

Ako vam je taj manjaro na laptopovima koje su temperature?
 
I mene ovo zanima.
 
Poslednja izmena:
Izvinjavam se na skretanju sa teme, ali moram da pitam: kakva je stabilnost na 13.10?
 
Nikakva , to je alpha :)
 
G@W, hvala što si mi ukazao na grešku :) napisah 13.10 a trebalo je 13.04. sada je ispravljeno
 
Arch u virtuelnoj masini, gnome3, conky
screenshot-from-2013-11-.jpg
 
Opensuse 12.3 KDE
www.dodaj.rs
[/url][/IMG]
 
Manjaro
Xfce
 

Prilozi

  • Screenshot - 11192013 - 09:27:50 PM.jpg
    Screenshot - 11192013 - 09:27:50 PM.jpg
    257.2 KB · Pregleda: 418
Windows nema sta drazi pored ovakvih okruzenja, stvarno su pravo osvezenje za oci. Ja uzivam.
 
Ubuntu 13.10

 
Manjaro Linux XFCE x64

 
greska dupli post...
 
Poslednja izmena:
Pogledajte prilog 130683
kad odem u tazbinu..PearOs5....a uskoro stavljam 8.......njima vise i ne treba,samo da im stabilno sljaka net...
 
Poslednja izmena:
Ја не волим натрпано, углавном је овако. Понекад променим тапет али је остало исто.

snapshot38.png
 
Eto ja sa Osx-a opet vratio na Ubuntu. :) 12.04,ubuntu tweak,compiz,conky,my wheater indicator i hardware sensors indicator. Što se tiče temperature ja sa time nisam imao problema ni pre ni sada. Uvek sam koristio ThinkPad T-seriju a verovatno ću i za 3 nedelje opet ponoviti sa istim. Jedini problem mi je sa WiFi signalom koji nikako da namestim...mada još i nisam imao puno vremena da se zezam sa tim a i treba ponovo da se setim svega,nisam koristio ubuntu godinama...ako neko zna rešenje neka javi u pp. Hvala :d
11.jpg
 
Ако мислиш на леви панел, од како постоји windows имам навику да ми на радној површини буду иконе често употребљаваних програма. Сада сам искористио панел у linuxu и пребацио их тамо, таман да се употреби мало шири екран од оних некада. Није ми јасно оно што неки форсирају, потпуно празан екран и све се покреће на десноклик или слично ... па зашто сам узео онолики екран ако на њему неће да буде ништа? ;)
Ако мислиш на conky, волим да ми пред очима буде довољно информација па тај део повремено ситно мењам. Он користи десну страну екрана па су ми сви прозори подешени да буду између, таман како ми одговара.
 
Ako tebi odgovara tu onda nema prigovora. Za mene je to prenatrpano.

Ljubitelj sam minimalizma, preferiram tastaturne prečice kad god je to moguće i deluje mi logičnije da će se pronaći jedna informacije među 3 nego među 30.

Prečica bi trebalo da bude za ono što se najčešće upotrebljava a teško da neko svakodnevno pokreće 30 aplikacija i da su mu sve jako bitne i da je neophodno što pre da ih startuje.

Ili drugim rečima čemu duplirane informacije. Npr na tvom desktopu je ni manje ni više nego tri (3) časovnika tj sata. Čemu?
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno