Šta je novo?

Spisak sajtova koji salju robu u Srbiju

Parfemi su malo specifična priča, i ne volim da vodim diskusije o tome da li su pravi, lažni, dobre kopije, sa isteklim rokom, šta već. Koristim nekoliko parfema, i znam veoma dobro kako mirišu. Ko sumnja u ove online sajtove, ili svoj nos, uvek može da ode u Sephoru, i kupi šta želi..
 
Gledam sad strawberry, i čisto radi poređenja cene... Ovaj parfem http://hr.strawberrynet.com/cologne/cartier/declaration-d-un-soir-eau-de-toilette/148343/#DETAIL sam u Milanu u parfimeriji u jednom velikom tržnom centru kupio za 66€ (doduše, s popustom zbog kupovine 2 komada, puna cena je bila oko 75) a ovde je mnogo skuplji. Uz parfem sam od preljubazne i preslatke Italijanke dobio i nekoliko testera i Armani torbicu za pribor za ličnu higijenu besplatno.

Sve u svemu, ja ću nastaviti da kupujem parfeme u fri šopovima i drugim radnjama u inostranstvu, jer su jeftinije nego naši šaneri.
 
Ok, meni skupa avionska karta do Milana.
 
Ne znam, jedan parfem sam u sephori nasao jeftinije nego u duty free na aerodromu
 
To je jedan komentar na celoj temi. Naručivali su i drugi i bili zadovoljni. Ja sam naručio preko 10 parfema, i svi su bili originalni.
Ok, naručio sam i ja 1 pre 2 godine, i neću sad da tražim po netu, jer već jesam pre mesec dana kad je trebalo da kupim 1 parfem, i sve nailazim na isti zaključak, da i ako jesu nekad, pre god-2 prodavali originale, više to nije slučaj, uglavnom postovi od pre jednog,2, 3 meseca.
 
Nekad slanje bilo za dz, al se čekalo mesecima, danas ili plaćaš poštarinu, ili i carinu pored pdva.
 
a znam.... ja sam parfeme prosel godine plaio 35e+12e shipping.... i sve islo na: NE PODLEZE CARIINI!
 
Aj sad ovako, narucio odavno knjigu sa book depository medjutim proslo je vise od dve nedelje i nije stigla, verovatno ova nasa divna carina ukocila nesto il sta vec, i u medjuvremenu ja im javim da mi nije stigla i oni mi posalju zamenu. U roku od 5 dana nakon toga, meni stigne prva posiljka a odmah sutradan i druga, pa su im rekli mail-om da ako stigne i druga posto nisu stigli da je cancel da im vratim nazad i da ne moram nista da platim. Kako to da odradim a da mi ove secikese ne naplate nesto?

(I ne, ne zelim da uzmem i tu drugu knjigu, hocu posteno da je vratim)
 
Trbalo je da je ne preuzimas nego samo da kazes postaru da vrati posiljaocu.
 
Nisam je ni preuzeo nego mi je ostavljena u sanducetu jer se ne placa nista i kad sam ustao video sam da je tu. Kome ja to sad da dam a da mi ne traze neke pare... ?
 
Danas sam se registrovao i ujedno narucio sa iHerb-a, i nisam znao da postoje ovi promotivni kodovi. Trebalo je to napomenuti, pa da mi ostali znamo da kukamo za njega :D Dakle, dobija se neki promotivni kod nakon prve porudžbine, za nekog ko isto tako prvi put poručuje. Dal' je u pitanju neka multi-level varijanta ili ne, nisam siguran, niti me zanima, ali bi meni dobro došlo da sam od nekoga dobio 10$ popust... Evo šta kažu:

Share iHerb.com with your friends and family. Offer your gift code to friends and relatives who have never ordered from us before and they will receive $10 off their first order of $40 or more, or choose $5 off orders totaling less than $40.

Eto, ja ovo nisam znao, pa da prenesem saznanja. Da napomenem i da se plaća isključivo kreditnom karticom, nema PP kao opcije.
 
^ Mala ispravka, bez ovog "kreditna", naravno...
 
Asos pobedio i Srbiju sa cenama.
 
Hvala nisam video. Izvrsio sam probu i postarina je 14.80 e Predpostavljam da je nevezano za to koliko stvari narucujemo.
 
Poslednja izmena:
Moja žana naruči još jedan paket i pored mog bojkota :D
 
Meni je danas stigla ray ban kopija sa price angels. dakle, nije prevarantski sajt i salju ono sto nude.

cvike su super. Osim sto dolaze u klasicnoj kartonskoj kutijici koja odaje da se unutra nalazi roba od 3$, sve ostalo je sjajno odradjeno sa sve futrolicom i ray ban krpicom za brisanje.
probacu da uporedim sa originalima (mada je i to pod znakom pitanja kod nas) u radnji da vidim razliku. najvise me, naravno, zanimaju stakla. ova kineska uopste nisu losa. nisu samo jako zatamnjena stakla kroz koja se ne vidi nista. zapravo jako malo zatamnjuju, al rade posao protiv sunca. uv zracnje ne mogu da znam da li zaustavljaju.
 
Poslednja izmena:
Meni je danas stigla ray ban kopija sa price angels. dakle, nije prevarantski sajt i salju ono sto nude.

cvike su super. Osim sto dolaze u klasicnoj kartonskoj kutijici koja odaje da se unutra nalazi roba od 3$, sve ostalo je sjajno odradjeno sa sve futrolicom i ray ban krpicom za brisanje.
probacu da uporedim sa originalima (mada je i to pod znakom pitanja kod nas) u radnji da vidim razliku. najvise me, naravno, zanimaju stakla. ova kineska uopste nisu losa. nisu samo jako zatamnjena stakla kroz koja se ne vidi nista. zapravo jako malo zatamnjuju, al rade posao protiv sunca. uv zracnje ne mogu da znam da li zaustavljaju.
Bas me zanima da li na njima pise Made in Italy :D ?
 
Nazad
Vrh Dno