Šta je novo?

Spisak sajtova koji salju robu u Srbiju

Sta si ti narucivao "najskuplje"? tipa: neki telefon,komponentu,...? najskuplje po komadu..?
Narucio sam telefone, dijagnostiku za auto, 2 dresa...
Na sve sam imao reklamaciju.
recimo dijagnostika nije mogla da se konektuje, a kako sam kineza vec ocenio on je postao gluv za moje poruke.
telefoni su imali slabe baterije i los mikrofon.
dres je katastrofa kvaliteta i za njega sam otvorio dispute koji je trajao oko 2 meseca i resen je u moju korist ali pare jos nisam dobio.

U proseku je to roba koja kosta oko 30$ +/- 10$
 
Poslednja izmena:
maler..
znaci bas losa iskustva..videcu,uskoro planiram da narucujem nesto..pa javljam iskustva..msm dok to stigne,...
hvala u svakom slucaju.
 
Ono sto sam u stvari hteo da ti kazem je samo da se cuvas i da im ne verujes previse jer ce ti cim uzmu pare i dobiju ocenu okrenuti ledja.
A slikama ne veruj previse.
 
Drago mi je da sam pomogao :) Odličan je sajt, ja sam bio oduševljen kada sam ga otkrio!

Da li je neko imao iskustva sa ovim sajtom: http://www.all4cellular.com/

Konkretno me interesuju neke sluške koje kod nas teško da mogu da se nađu. Pa ono, je l' neko nekad nešto kupovao preko njih, kakva su iskustva i to?
 
Nema na čemu, sasvim slučajno sam nabasao na njega dok sam listao neki forum o stripovima. Od tog dana nisam više ništa naručio sa amazona.
 
Za koliko dana otprilike stize roba sa SD?

Za oko 5-10 dana dana, mada i to verovatno zavisi od toga kako te zahvati vikend, carina i slicno.
Jedna narudzbina od 24tog je stigla pre par dana, a od 25tog jos uvek cekam.
 
Kako se dobija vaučer kupon za Sportdirect?
 
Ima li neko preporuku za neki evropski sajt koji prodaje vojnu opremu i policijsku opremu (pantalone,majce i sl) a da se poštarina ili ne plaća ili plaća nešto minimalno?
Sve što sam našao sam američki sajtovi koji uglavnom koriste UPS i DHL i deru sa poštarinom
 
Mile Dragic je vrlo kvalitetna roba i ima ih u vecim gradovima, a ako nema naruci sa neta od njih, ako vec ne mozes od preko bare... Nemaju sve naravno, ali imaju solidan izbor!
 
Mile Dragić je imao prodavnicu u Njegoševoj u BG koja je zatvorena i tu sam ranije uzimao robu a sada od njih/njega može da se naruči samo na veliko. Na malo ne prodaju fizičkim licima preko weba
 
Poslednja izmena:
Drago mi je da sam pomogao :) Odličan je sajt, ja sam bio oduševljen kada sam ga otkrio!

Da li je neko imao iskustva sa ovim sajtom: http://www.all4cellular.com/

Konkretno me interesuju neke sluške koje kod nas teško da mogu da se nađu. Pa ono, je l' neko nekad nešto kupovao preko njih, kakva su iskustva i to?
I mene interesuje zbog baterije za telefon.
 
Mile Dragić je imao prodavnicu u Njegoševoj u BG koja je zatvorena i tu sam ranije uzimao robu a sada od njih/njega može da se naruči samo na veliko. Na malo ne prodaju fizičkim licima preko weba

Mozda je otvorena drugde, kad jedna propala Cuprija ima Mile Dragic prodavnicu onda stvarno... Probaj da narucis iz neke prodavnice da ti posalju ako nece fabrika!
 
Jesu li cene na SD neto ili bruto, tj, odbijaju li VAT?
 
Cena je ta koja jeste :D
Njima platis koliko ti traze, a ostalo je na tvojoj drzavi da te pljackaju dodatno.
 
Mislim da je na SD-u sve sa VAT-om. I dobro bi bilo kada bi mogli da izdejstvujemo da nam ne naplacuju VAT jer PDV ionako kod nas placamo. U tom slucaju bi mogli vise stvari da narucimo u jednoj turi (zbog 50/70€ ogranicenja za carinjenje - u ovom slucaju 50), a i sve bi nas kostalo onoliko koliko trenutno pise na sajtu (jer ce umesto VAT-a samo doci PDV).
 
Treba da uzmem sa iherb-a whey protein koji kosta oko 24 dolara...
Da li cu imati na ovu cenu jos nekih troskova i koliko bi to iznosilo?
 
Pa dodaj u korpu pa vidi koliku će poštarinu da ti izračuna..
 
Whey se cini mi se vise isplati u radnji kod nas
 
Poslednja izmena:
6$ shipping, ako je ispod kile i oko 500din nas pdv... A ja sam i carinu platio na 58$ tako da moze svasta da te snadje
 
Jel se desilo nekom ko je kupovao sa dealextreme da mu izbaci "oops an error occurred try again later" kada treba da se izvrsi transakcija.
u pitanju je verifikovani paypal nalog vezan za intezinu internet karticu.Na kartici ima novca uplacen pre dva sata.


Prosla je kupovina direktno sa kreditne kartice ali sa paypala nije htelo a ja ne znam zbog cega.
 
Poslednja izmena:
Nisi jedini, žalili su se ljudi ranije da dx ima nekih problema sa pp checkoutom, čak je neko čini mi se i pisao da provere i poprave ali izgleda da još nisu. Visa checkout prolazi, kao što si i primetio.
 
Kolegi se to desilo i kada je probao karticom. Jedan proizvod nije mogao da kupi, a neki drugi jeste. Nije bilo razmaka izmedju pokusaja. Moguce je da ce taj proizvod izbaciti iz ponude.
 
Vuna/kasmir (cashmiere, ne Kashmir :D) - neki predlog gde ima dobar izbor? Primarno mi trebaju tanki shalovi.
 
Da li je neko poručivao sa iherb preko DHL Express servisa?
Jeste da košta 15 dolara ali bar bi trebalo brzo da stigne i postoji praćenje pošiljke. Ovako može da se desi da ukrade bilo ko iz lanca carina - lokalni poštar.
Mene interesuje ovaj način poručivanja i jedino što me odvraća je rečenica koju su napisali:
Please note: We are told that if order value is over $30.00, UPS or DHL may charge you an additional $100.00 fee to clear your order from customs. We have not verified this information as of now.
Ima li neko iskustva sa ovim načinom poručivanja sa iherb sajta (ili možda nekog drugog)?

P.S.
koliko sam ja razumeo, ako ide preko dhl-a, oni traže pare za špediciju kada roba dođe na carinu. E sad ne znam da li je to tačno i u ovom slučaju.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno