Šta je novo?

Spisak sajtova koji salju robu u Srbiju

Suncane naocare, polarizovane, kvalitetne (ne samo neku sarenu lazu) ...?
 
www.banggood.com isto što i dx. malkice manji izbor ali brži servis. Za 15ak dana roba je u Srbiji.

www.hobbyking.com Rc hobi prodavnica naj jeftinije LiPo, LiFe, LiIon, NiMh baterije kapacitet uvek malkice veći nego što je deklarisano, kvalitet dokazano iznad proseka, i još mnopgo toga...
 
www.banggood.com isto što i dx. malkice manji izbor ali brži servis. Za 15ak dana roba je u Srbiji.

www.hobbyking.com Rc hobi prodavnica naj jeftinije LiPo, LiFe, LiIon, NiMh baterije kapacitet uvek malkice veći nego što je deklarisano, kvalitet dokazano iznad proseka, i još mnopgo toga...

Samo sto HK naplacuje postarinu tako da dodje na isto ako se uzima preko ebaya npr. Naravno, ne mogu se svi proizodi uzeti svuda i to je glavna prednost HK jer imaju bas veliki izbor i solidnu podrsku.
 
Citao sam na paypal temi da neki ljudi prijavljuju da im te sitne elektronike stignu za 7-8 dana a neki govore o 2-3-4 nedelje, sta je faktor koji to odredjuje ?
 
Jel ovaj HC ima samo ove LSD nimh AA i AAA baterije u ponudi (kakve su ako je neko probao) ?
 
Ja probao i ostao na njima, kao i veše desetina modelara. Svi smo stavili enerloop sa strane, a koristimo LSD baterije.
 
@Antonio hvala na odgovoru i reci mi da li znas jesl skupa postarina za baterije i slicne manje stvari ?

@Dzekson

Do srbije/beograda uglavnom putuju stvari iz kine nekih 10-15 radnih dana, znam jer narucujem neke sitnice cesto..
 
Poslednja izmena:
@seizmos Za kupovinu na HK obavezno pre kupovine pogledaj neki od sajtova sa baddy code bazom, možeš proći dosta jeftinije, jedina caka je da popust može da se iskoristi jedan stavku po porudžbini. Evo linkova za popust na NiMh, npr poručuješ elektro motor i LSD baterije popust ide ili za jedno ili za drugo. http://rcsearch.info/hobbyking/buddy/?cid=342#catalog
 
Poslednja izmena:
Za satove, lično sam kupovao, originali, poštarina je uračunata u cenu. Stižu za 2-3 nedelje.

http://watchhubs.com/en/

http://www.creationwatches.com/

*Ako neko hoće da nešto kupi, neka me iscima na PM za aktuelne vačere. Mogu se upotrebiti i za već snižene satove ;)
 
Poslednja izmena:
Sve mi se cini da je pomenut SportsDirect, kad ono nije:
http://www.sportsdirect.com/
Ako je neko ranije kupovao, da li su im ovo poskupele cene ili su samo vece nego u radnjama njihovim? (ja sam kupovao u UK u SD radnjama direktno, cene su im bile, cini mi se, dosta bolje, mada u radnjama - sto vidis, tacno to samo ima)

Suplementi: salje i bb.com: http://rs.bodybuilding.com/store/
Medjutim, mislim da necete bukvalno nista moci da nadjete a da se isplati vise nego da se kupi ovde (samo ono cega uopste nema kod nas), jer je shipping DRANJE i za najsitnije stvari. (za ceo svet, cak i za UK im je shipping dranje)
 
Ovo za sportsdirect je l' narucivao ko sa njega? Zanima me ,jako su jeftini bar to sto meni treba, pa da vidim kako ide: preko poste ili nekim DHL/Fedex i to?

BTW: odlican izbor sajtova,sva sreca pa imam nekog priliva preko freelance poslova pa mi se moze da kupim nekad nesto ako zatreba :D

predlazem STICKY da temu obeleze
 
Poslednja izmena:
^ Ide preko obicne poste, ali 16€ dostava i za vise artikala, ne placas nista u SRB. Drug par puta narucivao, pazeci na limit od 50€.
 
Poslednja izmena:
Sad sam pogledao na sportsdirect je isporuka 12e, avionska, stize za 5-6 radnih dana, i ima stvarno smesno jeftinih stvari tako da se ta isporuka stvarno isplati. Tipa uzmes 7-8 stvari po 5e + isporuka i to sve ne predje 50e.
 
Jos jedna fina stvar kod spordtsdirect je sto su cene iste u funtama i evrima. Samo promenite na evre i dobijate jos mali popust :D
 
Od Boki019:
zavvi.com
dvd.co.uk
aliexpress
tinydeal
fragranceshop.com
intimategadgets.com

zavvi pretezno filmovi i igre DVD i BluRay , gadgeti, garderoba... free shipping primaju nase kartice bez problema... stize za do 20 dana.
thehut , partner sajt sa zavvi.com, garderoba pretezno
aliexpress vec pomenut ( SVE)
tinydeal takodje
fragrance shop parfemi, primaju kartice, imaju postarinu, ali i dalje mi se vise isplatilo da kupim od njih nego kod nas u radnji, em kvalitet za USA
intimate gadgets igracke za odrasle, sexy vesh, i tako to , ukratko SEX SHOP
 
Kad se naračuje sa www.aliexpress.com koju vrstu isporuke birati i kolika je cana isporuke
 
A sto se tice narucivanja celog luka, mozda bi mogao da prodje u delovima. Narucis srednji deo (riser) u jednom paketu i krake u drugom.
A kako ćeš da ga registruješ kad nemaš nabavnu dozvolu?
 
Logično da sa dozvolom za držanje oružja sa tetivom ne bi imao nikakvih problema sa uvozom. Tako da predpostavljam da čovek nije ni planirao da registruje.
 
jel ima sajt sa markiranim stvarima raznih proizvodjaca .. ? tipa, Jeffrey Campbell cipele i cizme da kupim za devojku umesto da platim u beogradu 25 hiljada jer su online 100 dolara samo sto nisam nasao da neko salje za srbiju ..
 
Poslednja izmena:
kakvi su vam utisci kupovine preko zavvi??? cime salju i kolika je postarina?/ nisu neki fush i prevara? :D
 
Šalju Royal Mailom, poštarina je free sem ako hoćeš da ti stigne za 2-3 dana umesto 7-10. Nisu prevara, svi kupujemo tamo već godinama.
 
^^ Vazi hvala puno... pitam zbog nekih jakni koje su po 20e + 0.99e postarina,pa rekoh da nisu neki fush... a odakle se salje iz koje zemlje? kakv je kvalitet robe?
 
Kad se naračuje sa www.aliexpress.com koju vrstu isporuke birati i kolika je cana isporuke

Ukratko pročitaj uvek opis prodaje predmeta koju prodavac postavi, jer tu kriju skrivene informacije pa ću navesti neke koje mogu biti od koristi...

Besplatna poštarina a u opisu predmeta kaže se sledeće:

Min order is $10
Free Shipping:
1. >$200,free shipping by EMS, DHL, UPS
2. <$200,free shipping by china post air
3.If your order less $10,need pay shipping fee $1.99
 
Ajde ribolovci medju vama preporucite neki dobar sajt (sem eBay) sa lepim izborom egzoticnih varalica, udica, i slicno?
 
Nazad
Vrh Dno