Šta je novo?

Spisak sajtova koji salju robu u Srbiju

Da je neko kupovao sa Jomashop-a i kakva su iskustva? Interesuju me Ray Ban naocare za sunce.
 
da li postoji neki sajt koji shippuje patike za Srbiju a da ne dere kožu za carinu, poštarinu itd
 
Ima li neki servis slican https://pesoto.com/ba/bos/index.html
U Srbiji?

Narucis robu sa bilo kog sajta i dostavis na njihovoj adresi u Americi. Nakon toga oni prebace u Bosnu i ti podignes na automatu.
Vidim da neke zene masovno koriste po instagramu i narucuju svasta.
 

Šta izabrati kao opciju za slanje u Srbiju, a da ide našom, redovnom poštom?
 
Nisam siguran gde da pitam pa ajd ovde.

Koliko bi izasla postarina za neke delove koji su laki i ispod 50e. Iz Estonije do nas obicnom postom ?
Pdv se placa, a carina ne na cifre ispod 50E? Ako je i dalje tako? Najvise me zanima koliko bi me postarina izasla?
 
Prevara. Kad god sumnjaš pretraži "is xxxxx legit"
 
Da li neko ima preporuku za sajt za kupovinu knjiga iz inostranstva?
Ranije je postojao bookdepository, koji je imao valjda besplatnu potarinu za Srbiju.
Vidim da amazon UK salje, ali je postarina dosta veca od cene knjige. Ne mora da bude besplatno, ali da bar bude razumna cena i da je sajt pouzdan.
 
Da li neko ima preporuku za sajt za kupovinu knjiga iz inostranstva?
Ranije je postojao bookdepository, koji je imao valjda besplatnu potarinu za Srbiju.
Vidim da amazon UK salje, ali je postarina dosta veca od cene knjige. Ne mora da bude besplatno, ali da bar bude razumna cena i da je sajt pouzdan.
Kennys.ie
Probaj i eBay, ponekad postoje indijske verzije knjiga na engleskom koje su mnogo jeftinije nego inace.
 
Nazad
Vrh Dno