Šta je novo?

Spisak sajtova koji salju robu u Srbiju

Nisam siguran da li je za ovu temu vest.
https://www.srbijadanas.com/biz/ves...ski-lanac-decathlon-stize-u-srbiju-2018-04-10

Interesuje me da li je neko kupovao od njih. Znam za njihov brend QUECHUA. Bilo bi lepo ako je ova vest tacna jedino je pitanje kakva je cenovna politika odnosno da li ce kod nas biti skuplje nego napolju.

Trava zarasla kod BIG, ništa se ne dešava. Pitanje šta se dešava i kada počinju opšte radove... Sa druge strane Adu Mol završavaju punom parom, vidi da li tu ima brend koji te zanima, mada je Ada Mol dosta manja od BIG FASHION.
 
Jel moze preporuka za sajt za parfeme bez shippinga i pitanje da li nashi to carine ?
www.Strawberrynet.com

Ја сам једном наручио неки парфем, имају фору да ти они рефундирају пдв, за царину нисам сигуран.

Послато са Xiaomi MI 5 уз помоћ Тапатока
 
Vraćaju onoliko koliko ti piše na onom papiru pod ukupne dažbine. Znači ako ima carine onda i carina.
 
Pričalo se nekad davno o sajtovima gde ljudi uzimaju povoljno sočiva ali ne mogu sad nikako da pronađem! pa ako neko naručuje zamolio bi za info na PM. Hvala
Trebao bi sledeću verziju: BC 8.6 PWR -2.00 DIA 14.0 mm
 
Otticare se secam da su porucivali ljudi i sa jos jednog, ali ne secam se imena :(
 
Ja sam sočiva naručio par puta sa eoptika.rs. Bili su neki popusti, pa su bile dobre cene.
Medjutim, pre možda pola godine, carina mi je odbila pošiljku pod obrazloženjem da su u pitanju medicinska pomagala, čiji uvoz je pod posebnim režimom.
Od tada nisam poručivao, ne znam da li sada prolaze ili ne.
Imaš i ovaj sajt koji je neko spominjao, nemam lična iskustva sa njim: https://soczewkikontaktowe.istore.pl/en_US/index
Pozdrav
 
ne prolaze. prijatelji zadnju godinu narucuju iskljucivo na hrvatsku. isti problem trazili dokumentaciju za uvoz?

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Sa poljskog sajta koji rafiki pominje zena vec duze narucuje i nikada nije bilo problema. Poslednji put je naruceno sredinom februara.
 
Trava zarasla kod BIG, ništa se ne dešava. Pitanje šta se dešava i kada počinju opšte radove... Sa druge strane Adu Mol završavaju punom parom, vidi da li tu ima brend koji te zanima, mada je Ada Mol dosta manja od BIG FASHION.

Nije ovo na Vidikovcu, već pored Big-a na Karaburmi.
 
Sociva ja narucio sa eoptika sajta, pre nekih mesec dana, nikakvih problema. Niska carina, samo pdv placen, kako je i trebalo.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
I guess I could try!
Ja svakako planiram naruciti jos sociva sa tog sajta, i to planiram 3 kutije, izaci ce me nesto manje od 5000 din, znaci ispod 50e, zbog carine, da platim samo pdv. A i ako carina odbije paket zbog te dozvole, moze vratiti eoptika novac, ima vise o tome na sajtu.
PS: a i na porudzbine preko 3000 din ide free dostava :D
Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ja svakako planiram naruciti jos sociva sa tog sajta, i to planiram 3 kutije, izaci ce me nesto manje od 5000 din, znaci ispod 50e, zbog carine, da platim samo pdv. A i ako carina odbije paket zbog te dozvole, moze vratiti eoptika novac, ima vise o tome na sajtu.
PS: a i na porudzbine preko 3000 din ide free dostava :D
Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Javi kako si prošao, da znaju i ostali.
 
Jel narucivao neko sa nike.com u Srbiju i da li se i koliko naplacuje postarina? Kad udjem tamo na sajt trazi da se izabere lokacija odakle sam, a nema Srbije. Placao bih preko paypala (srpskog).
 
Nisam nasao iskustva za JD Sports. Planiram da porucim patike cija je cena 75£ i jel na tu cenu ide onih 32%?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Da li je bolje prilikom kupovine sa shopova odabrati EUR ili $ kao valutu, da li se gubi nesto na konverziji ako odaberem $? na visa kartici imam eur.
 
Da li je neko narucivao sa myprotein.rs? Koliko se placa isporuka ukoliko je cena posiljke ispod 50e :)

edit: ok sad videh na njihovom sajtu da je 1230 dinara :D
zna li neko da li se placa i pdv :)
 
Poslednja izmena:
Naravno. Ispod 50 evra samo pdv, a vise od toga i carina.
Ja narucujem na adresu na Zapadu pa mi donose rodjaci.
Kod njih je jeftinije i plus ne placam dazbine.
7,5kg whey proteina, 1kg kreatina, 250g kakaa, gratis sejker i neki sample 10400din :D
 
Da li je neko narucivao sa sajta https://www.getthelabel.com/ ? Vidim ima dosta dobrih stvari a ne znam jel salju za Srbiju, posto nas nisam nasao kad ubacim stvari u korpu, vidim da salju i preko DHL-a sto je dodatni plus, sad ne znam dal da stavim Hrvatsku pa ispod ima da se upise drzava pa tu upisem Srbija, da odradim onaj fazon sto se pre radio na SD ? Posto ima opcija da se izabere Country a iznad ima polje i da se upise. Vidim imaju profil i na ebay, a bas sam video nesto sto trazim godinu dana i cena mi odgovara i sve
 
Probao bi "fazon" kod iste firme koja je to provalila i zbog toga ne radi već par godina?!
 
Ma meni ne zanima koliko ce mi izaci postarina i da li cu imati i pdv naplacen i carinu, paket je ispod 50e. Meni je bitno samo da dodje do mene taj paket
 
Ako ima DHL i odgovara ti cena onda idi preko njega. Stići će ti sigurno (ako pošalju).
 
Nazad
Vrh Dno