Šta je novo?

Spisak sajtova koji salju robu u Srbiju

CarnX

Slavan
Učlanjen(a)
28.05.2005
Poruke
3,519
Poena
475
Moja oprema  
Mobilni telefon
P30 lite
Pristup internetu
  1. Optički internet
Ovu temu sam zamislio kao spisak sajtova koji salju robu u Srbiju... Bilo bi lepo da svako ostavi sajtove sa kojih je nesto narucio (platio kreditnom karticom ili paypal-om, mada to vise nije bitno jer konacno imamo paypal), sa kratkim opisom odnosno svojim iskustvom, tipa: vreme koje je potrebno da stigne paket do srbije, da li salju tehnicku robu u srbiju, sta sajt prodaje...


Sajtovi koji salju u Srbiju:

Odeca i Obuca:
www.sportsdirect.com
isporuka je 12e, avionska, stize za 5-6 radnih dana, i ima stvarno smesno jeftinih stvari tako da se ta isporuka stvarno isplati. Tipa uzmes 7-8 stvari po 5e + isporuka i to sve ne predje 50e.
Za sportiste i one koji se tako predstavljaju/osecaju :)
Zanimljiv sajt, dosta dobar izbor. Cene se umanjuju za UK VAT.
http://outlet.prodirectsport.com/

Tehnika / Gadgets:
www.zavvi.com - pretezno filmovi i igre DVD i BluRay , gadgeti, garderoba... free shipping primaju nase kartice bez problema... stize za do 20 dana.
www.thehut.com - partner sajt sa zavv, garderoba pretezno
www.dx.com - Kina, većina šalje besplatno u Srbiju (za kupovine preko 15$ dobija se besplatno tracking number za pošiljku). Plaćanje platnim karticama, PayPal-om. Rok isporuke najčešće 20-30 dana.
www.dhgate.com - Kina, većina šalje besplatno u Srbiju. Plaćanje platnim karticama, PayPal-om. Rok isporuke najčešće 20-30 dana.
slično i na www.tinydeal.com (mislim slična roba, ne i vreme isporuke:)
www.espares.co.uk - rezervni delovi i tehnicka roba
narucivao sam neke delove za usisivac, koliko se secam za sve zemlje van UK se placa postarina, nesto malo(barem je mene toliko izlazila).Placano je VISA Electron i roba je stizala za 10ak dana, ako se secam dobro.
www.priceangels.com - Klasični kinezi, s tim što imaju odlične replike naočara za sunce, slušalica i satova. Deo proizvoda je skriven.
www.frozencpu.com salje u srbiju, al je poskupo iz amerike.
www.aliexpress.com Drug narucio visom bateriju za lap top..stiglo za 20-tak dana
www.banggood.com isto što i dx. malkice manji izbor ali brži servis. Za 15ak dana roba je u Srbiji.
www.hobbyking.com Rc hobi prodavnica naj jeftinije LiPo, LiFe, LiIon, NiMh baterije kapacitet uvek malkice veći nego što je deklarisano, kvalitet dokazano iznad proseka, i još mnopgo toga...
Za satove, lično sam kupovao, originali, poštarina je uračunata u cenu. Stižu za 2-3 nedelje.
http://watchhubs.com/en/
http://www.creationwatches.com/
*Ako neko hoće da nešto kupi, neka me iscima na PM za aktuelne vačere. Mogu se upotrebiti i za već snižene satove ;)
Vezano za Watchhubs, kao što sam i obećao specijalno za benčmarkovce novi vaučer
Hi again,

You may use the voucher "Benchmark" now.

Cheers,

Sasha aka Yuri Lau
Evo odličnog mesta za kupovinu običnih i punjivih baterija kao i kvalitetnih punjača za baterije:
http://ru.nkon.nl/
U pitanju holandski webshop koji je namenjen baš za prodaju zemljama koje nisu u EU a posebno je dobra stvar što su već ionako ok cene sada umanjene za evropski VAT.
Imaju u ponudi sve vrste Eneloop baterija, i mogu da se kupuju na komad a i blisteru.
Ja sam pre desetak dana naručio 2 x 4 AA i 2 x 4 AAA Eneloop u blisterima i sa poštarinom me je sve to koštalo 30,05 evra.
Plaća se preko PP, meni je paketić stigao za 5 dana, a dobio sam novu verziju Eneloopa, 3UTGB.
Knjige:
www.bookdepository.com - Knjige (Velika Britanija, besplatna postarina
www.abebooks.com - Knjige

Parfemi:
www.fragrancex.com -- Salju u Srbiju, placanje kreditnom karticom, PayPal, stize za 7-15 dana, obratiti paznju na free shipping (paketi preko 69$) - ako se izabere free shipping salju dhl-om i ako ocarine paket onda nastaju dodatni troskovi kod dhl-a (meni je tako poslato ali racun nije bio u paketu i paket je prosao carinu bez dodatnih troskova)
us.strawberrynet.com/main.aspx -- Salju u Srbiju, placanje kreditnom karticom, PayPal, ne mogu da se setim koliko je vremena trebalo da stigne posiljka

Vitamini / Suplementi:
www.iherb.com - vitamini i razni suplementi, do 80$ cini mi se ide obicnom postom 4$ shipping, preko toga (ili preko kilo tezine) mora kurirskom sluzbom(ups, dhl) i dosta je skuplje
www.greenandhealthy.com - Suplementi (vitamini, minerali itd.)
Ima mnogo toga na www.iHerb.com ali im je pretraga najgora koju sam ikad igde video (Yahoo poceci su bili korisniji pre 20-ak godina) pa se treba snaci ;)
salje i bb.com: rs.bodybuilding.com/store
Medjutim, mislim da necete bukvalno nista moci da nadjete a da se isplati vise nego da se kupi ovde (samo ono cega uopste nema kod nas), jer je shipping DRANJE i za najsitnije stvari. (za ceo svet, cak i za UK im je shipping dranje)

Ostalo:
www.alternativess.com - Strelicarstvo (lukovi i oprema)
www.intimategadgets.com - igracke za odrasle, sexy vesh, i tako to , ukratko SEX SHOP
 
Poslednja izmena od urednika:
Tehnika/gadgets:
www.dx.com - Kina, većina šalje besplatno u Srbiju (za kupovine preko 15$ dobija se besplatno tracking number za pošiljku). Plaćanje platnim karticama, PayPal-om. Rok isporuke najčešće 20-30 dana.
www.dhgate.com - Kina, većina šalje besplatno u Srbiju. Plaćanje platnim karticama, PayPal-om. Rok isporuke najčešće 20-30 dana.
 
www.iherb.com - vitamini i razni suplementi, do 80$ cini mi se ide obicnom postom 4$ shipping, preko toga (ili preko kilo tezine) mora kurirskom sluzbom(ups, dhl) i dosta je skuplje
 
Poslednja izmena:
Jel poštarina stvarno besplatna i stiže za 24hrs;)

slično i na www.tinydeal.com (mislim slična roba, ne i vreme isporuke:)
Jeste besplatna ali ne stize na 24h :) 15-25 dana
tinydeal ti je isto sto i dx, tmart, dhgate i ostali.. Kineski sajtovi, milioni ''dzidza-bidza'' za male pare :)
 
Od Boki019:
zavvi.com
dvd.co.uk
aliexpress
tinydeal
fragranceshop.com
intimategadgets.com
 
rezervni delovi i tehnicka roba
www.espares.co.uk/

narucivao sam neke delove za usisivac, koliko se secam za sve zemlje van UK se placa postarina, nesto malo(barem je mene toliko izlazila).Placano je VISA Electron i roba je stizala za 10ak dana, ako se secam dobro.
 
Poslednja izmena:
Vezano za strelicarstvo, kako ide isporuka, koliko znam moras da imas dozvolu za luk i strelu i da si uclanjen u strelicarski klub, pa me zanima da li si narucivao neki luk i kako ti je stiglo?

Narucivao sam samo male delove kao sto su: tetive, restovi, stitnik za ruke itd. Sajt je britanski pa brzo stize i postarina nije skupa.

A sto se tice narucivanja celog luka, mozda bi mogao da prodje u delovima. Narucis srednji deo (riser) u jednom paketu i krake u drugom.
 
Poslednja izmena:
Dajte jos ovih sajtova za garderobu da vise nikad ne kupim nista ovde :) frozencpu.com salje u srbiju, al je poskupo iz amerike.
 
Jel ima neki sajt koji prodaje proteine , a da nije shipping 30$+
 
e to i ja trazim pa da se upisem na temu.
 
Pa ima iHerb, ali je tamo skoro sve mnogo skuplje nego na bb.com, pa se manje isplati uglavnom.
Kad sam zadnji put gledao cene kod nas, po sajtovima (nasim) su cene bile jedva vise stvarno, da ako se uhvati samo shipping sa bb.com ne moze biti jeftiniji i za velike posljke a kamoli kad se lupi carina od 30% i PDV od 20% (ide carina 30% na suplemente! Barem kad su veci paketi pa ih ne mrzi da to napisu)
 
Meni konkretno treba yohimbine ali da nije u sastavu sagorevaca nego cisti Yohimbine pa ako naletis na online da prodaju i da salju za srbiju ti mi javi. I ne treba mi za potenciju ako to nekome padne napamet :p
 
iHerb.com
Imas cist, bez bilo kakvih dodataka. Ne znam da li ima u konkretnom obliku koji ti treba, ali ga ima :)
Ima mnogo toga na iHerb.com ali im je pretraga najgora koju sam ikad igde video (Yahoo poceci su bili korisniji pre 20-ak godina) pa se treba snaci ;)
 
Poslednja izmena:
Meni konkretno treba yohimbine ali da nije u sastavu sagorevaca nego cisti Yohimbine pa ako naletis na online da prodaju i da salju za srbiju ti mi javi. I ne treba mi za potenciju ako to nekome padne napamet :p
Vodi računa i kada ga budeš koristio za skidanje kilaže (pošto pretpostavljam da ga za to tražiš), pošto jeste solidno efikasan u topljenju masnih naslaga, ali ima malu nezgodaciju što mu raspon između terapijske i po život opasne doze prilično varira, a doza od 100 mg i veća se smatra opasnom.
Nadam se da znaš šta radiš, da se ne bi posle kajao, zato što u životu nikada ne postoji prečica, kad tad sve stigne na naplatu.
 
Znam sta radim i hvala na savetu. protivnik sam hemijskih suplemenata generalno i ne drogiram se ne pijem i ne pusim i smatram cak i over the counter lekove vise stetnim nego korisnim. Yohimibine + kofein (kafa + zeleni) plus proteinska dijeta je najbolja varijanta za skidanje kilaze a da se ne ubacuju efedrin, ili jos gore klenbuterol ili anabolici. Nazalost, u pogledu fizicke spreme sam u kompjuterskoj struci pa mi svaka zima dodje kao plus 10 na kilazu a za Kardio nemam vremena niti uslova zimi. A sa blagim ubrzavanjem metabolizma po pomenutom receptu i sa letnjim aktivnostima u vidu bajsa i rolera moze da se skine i tih celih 10 kila jako brzo. Prosle godine sam ispao naivan pa sam uzeo Animal Cut koji je sarena laza za prevelike pare a nista nije bolji od najobicnijih prirodnih sredstava.
 
Poslednja izmena:
Za koliko vam je odprilike stizalo sa iherb ?
 
Pa ima iHerb, ali je tamo skoro sve mnogo skuplje nego na bb.com, pa se manje isplati uglavnom.
Kad sam zadnji put gledao cene kod nas, po sajtovima (nasim) su cene bile jedva vise stvarno, da ako se uhvati samo shipping sa bb.com ne moze biti jeftiniji i za velike posljke a kamoli kad se lupi carina od 30% i PDV od 20% (ide carina 30% na suplemente! Barem kad su veci paketi pa ih ne mrzi da to napisu)

Ne znam dal to ima veze sa temom al ja bih razmislio oko kupovine sa Iherba. Naime reklamira se kao Americka firma, a nasao sam ga na sajtu sa linkovima Kineskih radnji. A na samom sajtu pise :

Statements made, or products sold through this website, have not been evaluated by the United States Food and Drug Administration.

Tako da iako nemam predrasuda prema Kinezima, i njihovom robom, kod hrane i dodataka ishrani nisam bas odusevljen da me oni snabdevaju. Mada ionako, odavno u nasim samouslugama kupujemo Pasulj, beli luk i Pirinac iz Kine, pa moze mozda i ovo da prodje.
 
Poslednja izmena:
Cisto da znas, United States Food and Drug Administration ne evaluira suplemente, za to se izborila americka suplementska industrija.

Sto se tice cijena, nesto je jeste nesto nije jeftinije, ali uglavnom je sve jeftinije nego kod nas.
Evo ja sam za 48$ sa sve postarinom uzeo NO explode(4000din), nadjite mi dje ima jeftinije na netu, a kod nas je oko 6500din cini mi se

Sto se tice omega3, najjeftiniji je jedan lik na ebay, dailyvita, samo mu je malo poskupio shipping sad. Uglavnom kupovao sam za 38$ (sa postarinom)900 kapsula, 3x300
 
Poslednja izmena:
Za koliko vam je odprilike stizalo sa iherb ?
Meni razno bas :( 90% pourucujem kakao, i stizao je i za <5 dana a i za 3 nedelje :( (ovo pricam samo za Srbiju, za Koreju je druga prica)

Statements made, or products sold through this website, have not been evaluated by the United States Food and Drug Administration.
To pise na SVAKOM sajtu koji ima veze sa suplementima, barem na americkim - jer to moraju da istaknu, posto FDA, kao sto kaze nikola, uopste ne proverava CLAIM za suplemente (ne proverava ni sastav dok se ne zali neko, a claim uopste - tipa niko ti ne garantuje da ces da smrsas i slicno)

Evo ja sam za 48$ sa sve postarinom uzeo NO explode(4000din), nadjite mi dje ima jeftinije na netu, a kod nas je oko 6500din cini mi se
Ja sam uglavnom za bb.com pricao, za iherb ima izuzetaka i to samo ako je onaj 4$ shipping. Vec sa obicnim DHL shippingom mi nista ne bi izaslo jeftinije :(

Sto se tice omega3, najjeftiniji je jedan lik na ebay, dailyvita, samo mu je malo poskupio shipping sad. Uglavnom kupovao sam za 38$ (sa postarinom)900 kapsula, 3x300
Sve, sve, ali ULJE da porucujem, necu nikako. To ni od nasih ne porucujem online. Garantujem da nece spakovati u nekoj "one day, no temperature change" ambalazi a kamoli necem ozbiljnijem.
 
Ako možete da mi pomognete, treba mi ovako nešto: http://www.frozencpu.com/products/1...HR-01_HR-02_Silver_Arrow_.html?tl=g48c371s222
Došao sam u posed nekih WaterBlock-ova i sada imam problem kako to da prodam kada nemam nikakve štipaljke za njih!
Dakle idealno bi bio neki univerzalni "Bolt-Thru-Kit" s' tim da mi je ovakvo rešenje kao sa linka neisplativo.
Ako ništa drugo, onda makar neke štipaljke za AMD bi mi značile.
Ako naletite na nešto slično, molim vas da mi javite! :)
Ja evo danas ceo dan kopam po ovim sajtovima i ne mogu ništa slično da nađem. :(
:wave:
 
Nazad
Vrh Dno