Šta je novo?

Spisak sajtova koji salju robu u Srbiju

To je belgijski koliko ja razumem ruski:)
Kakav je taj Hershey sto jesi probao i gde si uzimao?
 
Koja koristiš? Ja sam ranije koristio Focus mesečna ali ih više ne prave, 6 kom u pakovanju, za 3 meseca, mislim da su koštala oko 3000 tako nekako. Posle sam se vratio na naočare, mogao bi da probam ponovo sočiva...
 
Da li znate do kojih dioptrija prave naocare? Posto reeetko ko ide preko -3/-1.5 kada su cilindar/sfera.
 
@conscript

Da li isporučuju za Srbiju i koliki su troškovi dostave?

ps. sad nešto pogledah. Ako je porudžbina ispod 59 eur-a onda je dostava dhl-om 16 eur-a. Onda se to i ne isplati za 2 pakovanja po 3 sočiva koja ja koristim (AirOptixAqua). Ili sam ja nešto omanuo?
 
Poslednja izmena:
Da, 12gbp za naocare konkretno.
 
Nadam se da nije glupo pitanje.Ako narucim sat sa discountwatchstore.com, da li pored cene sata (npr 70$) i shipping-a placam jos nesto (carina, pdv)?
 
Koliko vremena treba da stigne roba poručena preko base.com?

Poručio sam neke diskove 26.03 - jedan valjda direktno od njih jedan preko BaseCH. Posle jedno 2-3 dana su oba diska dobila status shipped. Danas je 07.04. ništa još nije stiglo. Jel da još čekam ili da im pišem?
 
Jel ima jos neki sajt osim SportDirecta sa sportskom garderobom (zanima me Reebok) da salje u Srbiju?
 
Narucio sam preko www.dx.com. jos 22 marta i nikako posiljka da mi stigne. Novac mi je skinut sa racuna a posiljke nema. Da li znate o cemu je rec ? Hvala
 
Zbog velikog broja "izgubljenih" pošiljki u Srbiji odlučili su da ne šalju više pošiljke ovamo, samo primaju novac ali ništa ne šalju dok ne nadoknade gubitak iz prethodnih godina.
:-devil-:
 
I moj paket sa Asosa je izgleda tako "izgubljen"! Vec mesec i po dana ga nema... Ne razumem drzavu gde se tudje stvari tako lako mogu prisvojiti!
 
Nije mnogo teze da se to uradi u Nemackoj, razlika je sto nemaju razloga da to rade.
U Italiji se desavaju izgleda mnogo gore stvari i ima vise problema nego kod nas, jer dosta sajtova nece da salje u Italiju uopste ;)
 
da li je neko kupovao sa

http://www.cheap90max.co.uk

ako jeste iskustva i najbitnije kako salju posiljke :)

PS
Information about this website
This website doesn't own an SSL Certificate, your data might be compromised.
Google has not reported this website as unsafe
This website doesn't have too many visitors.
Whoops! Domain has been registered recently!
This website doesn't seem very trustworthy. Buying online here is not advised.
 
Poslednja izmena:
Zna li neko objasnjenje za ove W L, W R, W S velicine?
Konkretno gledam ove pantalone:
http://rs.sportsdirect.com/pierre-cardin-chino-casual-trousers-mens-519100?colcode=51910003
a Pierre Cardin sam uzimao uglavnom 2XL, sad vidim neke ove oznake nista mi nije jasno...

Kao sto je vec receno, prvi broj je sirina, odnosno width, a drugi duzina nogavica.
32W je oznaka u incima i predstavlja pun obim. nas ekvivalent bi bio 40, sto je poluobim u cm. dakle, broj x 2.54/2 da bi dosao do nasih brojeva.
sto se duzina tice, sve zavisi kako volis da nosis. Sada su popularne pantalone do clanaka da se vide carape ili stopala. ako je to ok onda uzmi r, ako hoces normalne pantalone, onda Long.
ja sam visok 185 i nosim long i super mi padaju taman malo preko patika, a da se ne naguzvaju ko dzak.


Inace, kad sam vec u temi, za slucaj da niko nije pisao, next izgleda poceo da isporucuje u srbiju i to sa prilicno dzabe isporukom, tipa 400din.
http://www.next.co.uk
Nisam jos probao jer su im cene malo jace, ali hocu. Kolega redovno uzima kod njih i kaze da redovno imaju akcije, posebno zanimljiva pakovanja od npr 6 majica razlicitih boja i slicno. Samo to gleda i uzima, pogotovo interesantno za klince ko ima.
 
Jel ima neko iskustva narucivanja preko sportsdirekta ? Koliko vremena treba da posiljka stigne u Srbiju? Koliko naplacuju slanje posiljke, carinu?
 
Imaš celu temu o sportdirectu. Jako brzo stiže, nema carine ni pdv ispod 50 eura. DHL je kurirska služba.
 
Inace, kad sam vec u temi, za slucaj da niko nije pisao, next izgleda poceo da isporucuje u srbiju i to sa prilicno dzabe isporukom, tipa 400din.
http://www.next.co.uk
Nisam jos probao jer su im cene malo jace, ali hocu. Kolega redovno uzima kod njih i kaze da redovno imaju akcije, posebno zanimljiva pakovanja od npr 6 majica razlicitih boja i slicno. Samo to gleda i uzima, pogotovo interesantno za klince ko ima.

Ja sam kupovala gomilu puta - iskustvo fantasticno
Narucis danas pre podne (ponedeljak - cetvrtak), stigne sledeci dan DHL-om
Ako se naruci popodne - stigne prekosutra
Narudzbine od petka stizu u ponedeljak
Postarina 400 dinara ako je iznos ispod 4000 dinara, inace besplatno

Uskoro (danas sutra) cu postaviti post o celoj proceduri na mom blogu (dole u potpisu)
 
Preko tt nema potpisa

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
 
Da li je neko u zadnje vreme narucivao hardver, sa computeruniverse ili sa nekog drugog sajta, sa kojim je imao dobra iskustva? narucio bih na adresu prijatelja u Crnu goru.
 
Nazad
Vrh Dno