Šta je novo?

Spisak sajtova koji salju robu u Srbiju

Ne znam zasto vise pitate za carinu i PDV za svaki sajt. Carina i PDV ne zavise od sajta. Carina i PDV su toliki kolik su nezavisno od sajta. Dodaj carinu i PDV na to sto kupujes i videces da li ti se isplati.
 
Ma to za carinu i pdv mi je jasno. Pitam cisto da li je neko nesto kupovao sa ovog sajta.
 
Ovaj Book depository je odlican. Ima i free shipping worldwide.


Uračunato je slanje već u cenu. Tako da, ko zna da petlja sa VPN može lako da prođe jeftinije. Preporučujem da proveravate cene iz tri zemlje: US, UK i CAN.
 
Da li je kupovao neko preko factcool, jel original roba?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
Jel' se zna kada krecu popusti na snowinn i ostalim sajtovima iz te grupe.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Da li je kupovao neko preko factcool, jel original roba?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Jesam ja jednom (nedavno) kupio na Factcool.ba u BiH iz Sarajeva, i moram da upozorim sve DA SU TO TEŠKI PREVARANTI i LUPEŽI, polo majca koju sam dobio je bila i oštećena i nošena. Ne bih ja nikada poručivao od tih prevaranata, ali u tom momentu SportDirect nije slao u BiH zbog epidemije...pa sam poručio kod te bagre...Ne znam kako je u drugim državama sa ovom firmom ali u BiH - UPOZORAVAM sve eventualne kupce iz ove države da ni pod razno NIKADA NIŠTA ne poručuju sa Factcool.ba...Pozdrav iz Trebinja.
 
Ima li neko iskustva sa ovima?
Navodno imaju muške Braun električne brijače po smešnim cenama od 10ak dolara. Isti takvi se kod nas kreću i do 25 000 dinara pa mi cim da ostavim br.kartice...
https://www.annsline.com/male-grooming-c1/electric-shavers-c2

Sajt se zove annsline

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Je l' kupovao neko skoro sa ovih ...inn sajtova? Interesuje me da kupim jedan flis sa Snowinn-a naravno do 50 evra. Pitam zbog sipinga to jest zbog korone i slanja u Srbiju.
 
Imam fantasticno iskustvo sa BookDepository, doduse zbog korone su knjige malo kasnile.

Interesuje me da li je neko narucio knjige posle Brexit-a, tj. skoro?
 
Jel nas to UK blacklistovala?

Ni jedan sajt sa kojih sam skoro kupovao vise ne rade (base.com, shopto, replacebase).
 
Poslednja izmena:
Jedno pitanje u vezi dhl/ups i iherb. Da li naruciti preko dhl/ups sa iherba ili izabrati "local post plus" opciju? vrednost paketa je ispod 50e (nemam kodove za popust, to je prava cena), naplatice mi pdv ali da li u tom slucaju naplacuju jos neke troskove dhl/ups? Spediciju ne naplacuju jer nema carine... Ali mozda ima nekih drugih troskova zbog pdv-a?
 
Ma roba je 40e mozda i manje
 
Pročitaš u carina na pošiljke šta se računa za carinjenje. Da ti objasnim da za carinsku osnovicu se koristi vrednost pošiljke+troškovi slanja.
 
Nisi procitao lepo moje pitanje :)
Znam ja sta se racuna za carinu, i znam sta placam dhl-u ako dodje do carinjenja... |Ne znam koje troskove imam ako narucim preko dhl-a a nema carinjenja vec samo pdv... Da li se placa pored postarine dhl-u jos nesto? PDV cu sigurno platiti. Da li se placa jos neka usluga (poput spedicije npr kad ima carinjenja)
 
Moze li se negde naruciti Anker Lighting usb c kabl za pristojnu cifru? Probao sam aliexpress ali ne isporucuju u srbiju
 
Nisi procitao lepo moje pitanje :)
Znam ja sta se racuna za carinu, i znam sta placam dhl-u ako dodje do carinjenja... |Ne znam koje troskove imam ako narucim preko dhl-a a nema carinjenja vec samo pdv... Da li se placa pored postarine dhl-u jos nesto? PDV cu sigurno platiti. Da li se placa jos neka usluga (poput spedicije npr kad ima carinjenja)
Imaš u temi o carini, prvi post.
Ako ideš preko "DHL Express" (ne običan DHL nemački koji je regularna pošta), i cena robe je ispod 50€ (na dan carinjenja po srednjem kursu NBS) onda DHL-u ne plaćaš ama baš ništa (ni PDV ni carinu, ni otvaranje paketa...). Ako je preko 50€ ide carina i pdv (na cenu robe zajedno sa cenom isporuke), plus špedicija. Naravno, carina može da proceni robu na više pa da se sve naplati iako je cena robe bila ispod 50€ (ja imao slučaj letos, ima više u temi o dodacima ishrani).
 
da li znate za neki sajt za kupovinu iz Turske, konktretno interesuju me kucni elektricni uredjaji?
 
Ajde da pitam ovde... Jel neko porucivao sa MyTrendyMobile.rs?

Koliko sam video danski distributor mobilne opreme sa web stranicama na vise regionalnih domena, ukljucujuci i domacu stranicu. Vidim imaju neke poznate brendove maski recimo koje inace nisu dostupne kod nas kod ostalih, pa ima li poente narucivati, posto kapiram da je to neka vrsta dropshipiga gde stoji da je artikal na stanju, s tim da to nema veze sa stanjem kod nas....
 
odakle mi savetujete da narucim patike i generalno sportsku odecu a da je freee shipping i/ili da se nasi carinici ne ugrqadjuju ?
 
Da li znate gde prodavci sa kupujemprodajem nabavljaju one arapske parfeme?
 
Zna li iko još neki sajt koji prodaje kontaktna sočiva? eOptika je postala skuplja nego lokalne prodavnice...
 
Zna li iko još neki sajt koji prodaje kontaktna sočiva? eOptika je postala skuplja nego lokalne prodavnice...
Jesi našao nešto što radi? Meni su poslednje dve pošiljke iz poljske odbili, sad moram da plaćam duplo a ne plaća mi se, i još imam novca na paypalu
 
Nazad
Vrh Dno