Šta je novo?

BTC / LTC [poolovi, zastita naloga]

Sto se tice BTC-e jedna losa karakteristika, ulogujem se kuci preko wifi-a odem vani i naravno tada je aktivan telenor net sa kojim se nikad nisam logovao na btc-e, udjem na upaljenu stranicu u chromu i udarim refresh otvorene btc-e stranice kad ono sve OK i dalje je ulogovan a sad sam preko telenora :)
 
naravno hakeri te nece pokrasti kad si kuci i sve je pod tvojim budnim okom. :D
 
Sale, sta uradi, pre neki dan sam probao cisto zbog mene termo lepak i drzi sasvim OK treba dosta sile da se odlepi a i kad se odlepi nema havarije i lepo moze da se skine i lepo provodi
 
GoranM je napisao(la):
naravno hakeri te nece pokrasti kad si kuci i sve je pod tvojim budnim okom. :D

Nemoj to 2x da kazes da ti nebih pricao kako su mi za minut maznuli Steam acc na moje oci. Dok sam ja otvorio mail on mi je zamenio mail, sifru i sigurnosto pitanje ;)
Dakle, sve se moze kad se hoce.
Danas su bas jednom nasem clanu koji nabavlja steam igre za pola foruma maznuli acc i 90% igara :( Sve je vise zrtava hakera.
 
Jedno bi vas molio da takve LOPOVCINE i MUTANTE vise ne nazivate hackerom!
toliko :)
Jer oni jednostavno to nisu!
 
Poslednja izmena:
Svaka preporuka za liteguardian.com pool.Pps je i po digitronu isplacuje,fee je 2%,a ima i vrlo lepu statistiku po timovima,kao sto je bio 50btc (smrc) pa ko zeli nek se pridruzi :)
 
Svaka preporuka za liteguardian.com pool.Pps je i po digitronu isplacuje,fee je 2%,a ima i vrlo lepu statistiku po timovima,kao sto je bio 50btc (smrc) pa ko zeli nek se pridruzi :)

Jesi li podešavao ovo i kako si ga podesio:

123.png

Meni nije dobro radio (juče ili pre dva dana) pa sam se vratio na litecoinpool.org
 
Meni ne daje da stavim workere kako ste vi to uradili
 
Dao i meni jedan po default ali obrisao sam ga i sad nece da mi da drugi da napravim bas cudan ovaj pool :D
 
I ja cu vam se pridruziti samo ako napravim workere evo sta me zeza
 

Prilozi

  • Screenshot - 12.08.jpg
    Screenshot - 12.08.jpg
    96.6 KB · Pregleda: 109
Meni nešto slabo baca šerove na ovom poolu. Danas je radilo fino ali sada mi 10x više šerova daje litecoinpool.org nego ovaj (naravno, ista setovanja).
 
Ja sam sad pustio 2 karte bas cu da vidim jutros koliko ce biti sherova i stalea i dali placaju kako treba
 
Too lutko samo napred :D:D:D

Ja nisam taj diff dirao stoji na def i varira kako kad,vecinom je na 270.
Drzim jos uvek na litecoinpool.org oko pola snage i za sad je zakljucak da guardian vise donosi,za malo ali...malo po malo...

uff,malo kasnim s odgovorima :)

sad bas preracunah,razlika kod mene je 5% u korist guardiana sto je vise od ciste razlike u fee.To je za zadnja 24h.
 
Poslednja izmena:
Meni jesu, ali nisu me pokrali. U pitanju je bio novčanik za GLD, koji je napravio goldcoin za koga verujem da je gldcoin aka hyoshi. Da budem jasan, on danas nema nikakve veze sa GLD-jem. Barem zvanično. :D
Ja sam trgovao sa hyosi-em prodao mu 1000 quarka za 1btc... sve ok proslo on prvi poslao...

Jel u pitanju bio zvanican novcanik sa glavnog linka?

Evo aj sad bas kopam paycoin znam da je sve to veliki rizik ali sta da radim

Ne, u pitanju je bio link u staroj, prvoj temi o GLD-u, ne u prvom postu, dakle može se reći nezvaničan, kao update. Retko je ko primetio da je link postavljen od strane (tada) novopridošlog člana goldcoin (mnogi nisu primetili razliku između username-a gldcoin i goldcoin, pa tako i ja :S: ) i skinuli novčanik sa trojancem.
 
Sinoc je poznanik probao da povuce neku lovu kaze mi covek, gle ovo, 100% su ih hackovali. Poslao mi sliku i stvarno, totalno drugi mail na koji treba da se posalje kod, [email protected] umesto njihovog sluzbenog [email protected] i bez varijante da se deo koda posalje sms-om. Pisao im covek sinoc i evo vesti:
http://www.bitcoinsi.com/news.php?id=39

Sva sreca pa je coveku proradio kliker i da je posumnjao. Neko je mozda automatski poslao kod i ostao bez love. Eto kako jos mozete da ostanete bez para. Posle se cudite kako se desi nekima od nas ;)
 
Poslednja izmena:
Ne razumem , neko im promenio email na btc-e ili bitstampu?
 
Ne, nego na bitcoinsi. Odes da povuces novce preko koda na btc-e naprimer, odradis sta treba na bitcoinsima i oni ti posalju mail gde treba da im posaljes prvi deo koda i drugi deo na sms. E sad neko je ih je hakovao i promenio mail koji salju u kojoj pise drugi mail na koji se salje kod. Neko stavio svoj mail i ti kad hoces da podignes lovu posaljes kod nekom levom liku koji taj kod unovci.
 
E krastavac, pa ovaj naucnik nek i dalje s**e na TV kako smo mi u prvih 10.
 
hahahaha

pa sta ocekivat svi ti krs sajtovi ko zna ko ih je radio a sigurno ih niko ne updatuje i vodi racuna....
 
zato i imaju sistem da se deo koda salje mail-om a deo sms-om ,sve preporuke za menjacnicu
 
Zato ja volim lice u lice transakcije, nema hakera i slicnih stvari. Nego jel se zna jel se neko upecao?
 
Nazad
Vrh Dno