Šta je novo?

BTC / LTC [poolovi, zastita naloga]

Preporucujem da sto pre povucete sve sto imate sa Poloniex, jer ovo smrdi da ce puci opasno.
Skepticnost me je spasla i od goxa, mintpala, cryptysija i svih ostalih.
Evo konkretno moj problem.
Vec 10 dana mi ne prihvataju level 2 verifikaciju. Znaci ni da odbiju ni da prihvate, nego samo pending. Posaljem ja supportu poruku, pritegnem preko twittera i trollbox, i odgovore mi pre par dana da ce uvece da mi odobore. Pogodite sta se desi, nista.
Druga stvar, crashevi, navodno ddosovi..
A danas je prevrsilo svaku meru.
Em sto ima limit od 2k $ dnevno nego sto su mi danas jos stavili awaiting approval na povlacenje, da moram da cekam 24h+ da mi manuelno odobre.
Daj boze samo da izvucemo pare sa ovoga.
 
Sve radi ok na poloniexu a to sto ti nisu odgovorili jeste jer je sad navala da ste na vreme odradili verifikaciju sve bi bilo ok
 
Juce je bilo prilicno gusto na Poloniexu. Market je pri pokusajima postavljanja ordera izbacivao prazan prozor sa "Ok" :D ali ono bitnije jeste da je povlacenje islo tesko, jer su confirmation mailovi kasnili, a jos ni poslati linkovi nisu radili.
Na sve to, odmah nakon uspesnog BTC deposita i 1 confa, prebacen je negde dalje i odmah "Spent"... Ne znam sta se desilo i desavalo, ali sam poceo da razmisljam o prelasku na drugi wallet za primanje depozita, dok se stvar ne normalizuje u potpunosti.
Inace Level 3 verifikovan nalog...
 
Kako resetovati password na cointronu ?
 
ako sam nekad slao na jednu adresu a sad imam treću za deposit, ta prva je i dalje vezana za moj wallet u menjačnici?

Nije ako su updatovali adrese za nove... ali bi generalno trebali da imaju negde backup tih kljuceva, samo je pitanje da li su spremni da iz starih wallet-a vade coine koje si poslao...

mislim da zavisi od iznosa

jedini je problem ako im je neko hackovao te private key-ve ili nisu vise u posedu istih zbog neke havarije, itd

1. ako su coini i dalje na toj adresi, verovatno nisu hackovani
2. pitanje koliko je njima komplikovana procedura recover private kljuceva za tu adresu
3. moguce da su private kljuceve zagubili, da su u multisig adresama i da nemaju pristup svim...
4. ako si coini pomereni odande odma posle deposita, tada je uglavnom hackovano ili je neko odma sklonio
5. ako je mala vrednost istih nece se cimat da rade deposit, mozda jedino kad se nagomila veca kolicina vise korisnika odrade nesto...
 
Poslednja izmena:
Nemam pojma, slao sam im juče par puta isti maltene reply - da probaju da povrate - i stalno mi vraćaju isti odgovor - da radim deposit na novu adresu a da te stare NE RADE.
Ne znam kako da im objasnim da sam već poslao i da treba da mi vrate nazad.

A gledam blockchain, postoji unconfirmed transakcija sa te moje stare adrese na ovu https://live.blockcypher.com/ltc/address/LXA3i9eEAVDbgDqkThCa4D6BUJ3SEULkEr/

juče je tu bilo 69 miliona LTC a danas ostalo 60 i kusur hiljada uncofirmed..

sad sam im poslao novi ticket...
 
69 miliona je ukupno od kad postoji adresa promet....
 
Kapiram, ali kako onda ovo objasniti?

RECEIVED
69,965,823.42115046 LTC

SENT
69,919,111.91047345 LTC

BALANCE
55,522.26656979 LTC 

(8,810.75589278 LTC UNCONFIRMED
 
pa ima 55 000 LTC ali ne znam zasto ima unconfirmed toliko....
 
iskreno, mislio sam da ćeš razumeti bolje od mene obzirom koliko podržavaš taj LTC :)

Vidi ovako
poslao sam xx LTC-a na staru adresu sa menjačnice
sa te stare adrese je LTC otišao dalje na adresu

LXA3i9eEAVDbgDqkThCa4D6BUJ3SEULkEr

koja je juče imala 69 miliona LTC a sada 38,506.94139151

A BTCe support kaže da ta adresa na koju sam slao više "ne radi"...
 
To je neki offline wallet gde skladiste LTC i po potrevi uzimaju. Prolbme je sto su oni verovatno stare adrese izgubil ili ponistili ako su bili kompromitovane.
 
iskreno, mislio sam da ćeš razumeti bolje od mene obzirom koliko podržavaš taj LTC :)

Vidi ovako
poslao sam xx LTC-a na staru adresu sa menjačnice
sa te stare adrese je LTC otišao dalje na adresu

LXA3i9eEAVDbgDqkThCa4D6BUJ3SEULkEr

koja je juče imala 69 miliona LTC a sada 38,506.94139151

A BTCe support kaže da ta adresa na koju sam slao više "ne radi"...

pitao sam ja licno admina, i kaze nemaju pristup starim adresama, nadam se da nisi mnogo slao posto ih vise nema :/

https://btc-e.com/news/212
 
iskreno, mislio sam da ćeš razumeti bolje od mene obzirom koliko podržavaš taj LTC :)

Vidi ovako
poslao sam xx LTC-a na staru adresu sa menjačnice
sa te stare adrese je LTC otišao dalje na adresu

LXA3i9eEAVDbgDqkThCa4D6BUJ3SEULkEr

koja je juče imala 69 miliona LTC a sada 38,506.94139151

A BTCe support kaže da ta adresa na koju sam slao više "ne radi"...

69 mil. je ukupno na nju stiglo, znaci primljeno, slato....to je volume nije kolicna na toj adresi :)
 
OK, da li ikako može da se odradi povrat sa adrese na adresu ili je blockchain potpuno samostalan, ne postoji nikakvo osiguranje od ovakvih slučajeva?

Ono što mene buni jeste da sa te adrese koja navodno ne radi, LTC ide dalje na drugu adresu..
 
Ma to su sve govna, uzimaju pare na frku. Adresa je kao suspendovana, tj objavljeno je da je suspendovana, a sva sredstva koja stignu na te "suspendovane" adrese koje ne bi trebalo ni da postoje, se usmeravaju na zadatu adresu menjacnice. Svesni su oni da ce se dosta ljudi zajebati i da ce se nekom desiti da salje na staru adresu. A odatle se preusmerava na njihovu "Cist kajmak - adresu", povrata nema...
 
imao sam ja ptroblem slican sa ftc, od suporta nwema nista, samo da se*uckas po forumima redit i ostalo tako je merni uspelo, mada nisu znali koj sam pa pustili sve ftc koje pokrali, ovako kradu na finjaka
 
Poslednja izmena:
Jedno glupo pitanje vec dugo se nisam bavio kopanjem, pa sam ispao iz fazona, uglavnom, imam stari nalog na coinotron-u i sad hocu da stavim novu adresu za auto isplatu, medjutim trazi mi sestocifren broj koji treba da dobijem na google authentificator, pitanje je sad kako povezati google authentificator koji sam instalirao na telefonu...
 
Poslednja izmena:
kako da isplatim preostali iznos ETH sa ethermine, koji ne podleze kolicini automatkse isplate? Stojalo mi je automatski da isplacuje po 1 eth i sad sam promeio pool a ostalo mi je 0.16 eth neisplaceno
 
Pustis miner da baci share i sa ip adresom od njega u setings promenis

Sent from my P8000 6.0 using Tapatalk
 
znao sam da je to jedini nacin. *****no
 
Odes u settings pa ces tu videti podesavanja u prvu kolonu ukucas svoj email u drugu kolonu ukucas 0.05 eth toliko je minimalno da posalje sa ethermine na menjacnicu gde si inace slao novcice i u trecu kolonu ukucas svoj ip a njega ces da dobijes tako sto ces u google da ukucas my ip i onda treba da ti bude aktivam majner da baca serove da bi mogo da ti ethermine promeni podesavanja a to ces videti tako sto ce ti gore kada stisnes ok pozeleni.
 
skapirao sam taj metod, ali sam se nadao da zaista ne moram sad opet majner da vracam na ethermine da bi samo promenio podesavanja
 
Nazad
Vrh Dno