Šta je novo?

BTC / LTC [poolovi, zastita naloga]

imas opciju backup/restore i secret key da zapises. Logicno bi bilo da ako ga instaliras na drugom telefonu radi na tom drugom telefonu sa drugim kodom verovatno moze...
 
Poslednja izmena:
ja kopao danima sa antminer-om na Ghash i vidim reward = patka :smash:
 
Pa da, to sve šljaka mesecima pa sam skoro zaboravio.
 
Ma oko Ghash-a je bilo davno ~dva meseca je GAW izbacio isti sa raspolozivih pool-va, nesecam se tacno razloga, verovatno isplata kasnila
 
Ne mogu da pristupim nalogu na btce. Otkucam e-mail i pasword, kada potrazi kod iz Google Authenticatora ja ukucam ali kaze da je pokusaj neuspesan. O cemu se radi?
 
Nasteluj vreme na satu prvo....... ako ne kontaktiraj BTC-e da ti deaktiviraju Google auth.
 
OK, stavio sam sad automatic date and time. Posto sam ispucao tri pokusaja, moracu da sacekam pola sata.
 
imas opciju u autentifikatoru da sam sinhronizuje vreme (u telefonu)
 
Uh, isto oko autentifikatora.

Imam ga na andorid telefonu, ali nisam napravio backup QR koda. Možda ću neko vreme koristiti iOS. I šta sada da radim.

Da li sam dobro shvatio ako uklonim to, da će mi 2 nedelje biti blokiran pristup?

Kada mi vrate pristup, da li onda mogu ponovo da kreiram taj 2 Factor Authentication i ovaj put sačuvam QR kod i nemam problem sa zamenom telefona?

U principu, ukratko: da li je moguće usključiti autentifikator pa ga aktivirati ponovo? (ne vidim da je problem, ali da ipak pitam)
 
Ulogujes se tamo gde koristis 2FA i u podesavanjima ga iskljucis...samo nemoj da se zeznes da ti ostanu novcici ili $$$ na nalogu pa da ostanes bez njih...Posle kada uzmes drugi uredjaj opet ukljucis u opcijama i ostatak znas.
 
Onda sam zaje** već, pošto sam uklonio preko nekog linka za uklanjanje 2fa (ima tamo u njihovom support tekstu), ali mi je, a i svima, sada dve nedelje blokiran pristup.

Nisam shvatio da može samo da se isključi i ponovo uključi :/

zar tako ne bih opet uključio isti patern za koji nemam qr kod i ne mogu na novom telefonu da ga pokrenem?
 
Neces nista propustiti za te dve nedelje, ako nista drugo makar si siguran od hakera ;)
Naravoucenije, slikajte svaki QR i pravite kopije negde na kompu, zipujte sve i nek stoji.
 
Da li je jos neko dobio ovu poruku prilikom pokušaja pristupa berzi ?

Vasa veze nije privatna

Napadaci možda pokusavaju ukrasti vase podatke.

Poslužitelj nije mogao dokazati da je btc-e.com, operativni sustav vaseg racunara smatra da njegov sigurnostni sertifikat nije pouzdan. To može biti uzrokovano pogrešnom konfiguracijom ili napadom na vasu vezu

Idi na web-lokaciju btc-e.com (nije sigurno)

NET::ERR_CERT_AUTORITY_INVALID
 
Poslednja izmena:

Pa nista kontaktiraj support,brzi su sad.
Ja sam imao problem sa 2fa jer nisam mogo da se ulogujem,i
za 2 sata sam resio problem.trazio da mi iskljuce 2fa I iskljucili mi,
bez onog bana od 2 nedelje
 
Prekontroliši vreme i datum na toj mašini sa koje pristupaš.
 
Nazad
Vrh Dno