Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne zanosite se.
LTC u Kini 102$ zakacio. WEX standardno kasni, kao i nekada. Mislim da je to to sto se tice uzbudjenja za nocas. Sledi mala korekcija a sutra je novi dan ;)
 
Sto se btc tice opusteno moze da se uradi arbitraza polo/cex razlika je 400$

Sent from my HTC One A9 using Tapatalk

Nisam izvodio računicu ali znam od ranije da je nedovoljno 3%, za arbitrazu BTC>USD>BTC Ma da se cini da je to velika razlika ali 3% je 3%
 
Naprintali opet 40-50miliona!!!
Potpuno neregularna stvar. Ali ako to što rade, ne smeta ljudima koji ulažu milione USD, ne smeta ni meni. :)
 
I moderatori su digli ruke od ove teme

Sent from my HTC One A9 using Tapatalk
 
Psihološka granica je probijena. Sad može koliko hoćeš.
 
Jel moze neki da me uputi gde mogu da kupim onaj ripple iz Srbije? Preko Visa ili Mastercard.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
E to, svaka cast.
Da ne spamujem temu, gde bi na forumu moglo da se procita o tome detaljnije?
Nacin kupovine, sigurnost, itd?
Da li je neka dobra dusa napisala tutorijal na tu temu?
Ne mogu da nadjem, trazicu i dalje

I mene su od pre neki dan zainteresovale kriptovalute, a vec godinama unazad sam mogao da udjem u pricu, mogao sam da uzmem i opremu ili da kupim direktno. Nije da mi sad nesto zao, ali eto, sad mi kliknulo da se bar dobro uputim u sve to. Citam vec par dana preko mobilnog, izlistao sam par tema sa bencha, nesto sa redita, mada vecina linkova koje sam bukmarkovao su strani sajtovi, par yt kanala i videa, jedan nas video kako se pravi papirni novcanik.

Ne stizem da iscitam koliko ima, otvoreno mi jedno 20 tabova hehe plus mi sve novo, ali dosta sam naucio za ovih par dana.

Kada dodjem do kompa, uzecu da sredim sve sto sam korisno nasao pa mogu da okacim na forum. Trazi i ti dalje pa da razmenimo taman.


A sto se tice trenutne situacije, dosta cudna, ali ne i nova. Ovoliki nagli rast niko nije mogao da predvidi koliko sam ispratio u temi i na bencu, valjda su se zato i posvadjali sa la prestizom. Veoma mutno vreme da se sada udje sa lovom, recimo taj ltc je skakao i na 50$ pre neku godinu kada su ga mnogi nakupovali pa se srozao nesto gadno.

Ja ne bih jurio brzu zaradu, vise na duze, ali sacekacu praznike i neki pad pa onda.
 
Naprintali opet 40-50miliona!!!
Potpuno neregularna stvar. Ali ako to što rade, ne smeta ljudima koji ulažu milione USD, ne smeta ni meni. :)


lool



drugo, uhakuju tether za 30 milki, a onda naprintaju za 200 miliona $, jer je neko našao za shodno da 200 mil $ uplati baš posle hakovanja. amazing company! tether je asset preko kojeg se keš upumpava ne samo na BFX već i na druge menjačnice. ja sada ne znam koje tačno sve. znam da USDT ima i na polo.

te pare ne postoje. štaviše, pročitah da su osnivači tethera zapravo osnivači i bfx.

opet smo došli u situaciju da jedna menjačnica kontroliše tržište imaginarnim novcem. novembar je uvek dobar za btc, a bliži mu se kraj.
 
Poslednja izmena od urednika:
Izgleda da sam bio suvise konzervativan.,) Ovo pici kao ludo. Deda Mraz nam porucuje novu mogucnost za Novogodisnje praznike . Oko 11.000?!?Pogledajte prilog 241355

Vise se nesto ne usudjujem ni da prognoziram , jer se svi moji vlazni ;) snovi visestruko ispunjavaju. Ali evo ,dan pre novog mesecnog kandla (a taj dan vec sutra moze da bude i 13000:smash:) da postavim jednu hipotezicu, odnosno sta bi bilo kad bi bilo, ukoliko se ravnamo po mesecu novembru.
Dakle u ovom mesecu BTC je testirao 50% fibb oko 5600 a onda zviznuo do nekih 11000. Samo telo kandla je oko 5000. Ukoliko bismo projektovali telo & nozicu novembarskog kandla na decembar, to bi izgledalo otprilike ovako decembar.png
 
Evo i ovo nisam mogao da odolim:smash:. Ako se rukovodimo odnosom ovomesecnog kandla u odnosu na prosli mesec.Onda je novembarski bio jedno 2x veci nego oktobarski,E sad, ako decembarski bude jedno 2x veci nego novembarski, onda bi to izgledalo ovako

decembar super optimisticno.png
 
Vise se nesto ne usudjujem ni da prognoziram , jer se svi moji vlazni ;) snovi visestruko ispunjavaju. Ali evo ,dan pre novog mesecnog kandla (a taj dan vec sutra moze da bude i 13000:smash:) da postavim jednu hipotezicu, odnosno sta bi bilo kad bi bilo, ukoliko se ravnamo po mesecu novembru.
Dakle u ovom mesecu BTC je testirao 50% fibb oko 5600 a onda zviznuo do nekih 11000. Samo telo kandla je oko 5000. Ukoliko bismo projektovali telo & nozicu novembarskog kandla na decembar, to bi izgledalo otprilike ovako Pogledajte prilog 241594
Evo malo analize,kad je on pricao o BTC jos kad je bio 300 a ja gledam i mislim sve je to neka zafrkancija.
https://www.youtube.com/watch?v=IS9cfd5QO8A
 
Jel moze neki da me uputi gde mogu da kupim onaj ripple iz Srbije?

Budi oprezan sa Riplom, definitivno mu veštački drže stalno cenu na ~26 centi. Ima puno dobrih vesti o njemu, prihvatanja, projekata, ali kako cena malo mrdne odmah je obaraju. Možda im je to taktika - privlačenje firmi veštački stabilizovanom cenom. Ako baš želiš (ili znaš nešto što ja ne znam) definitivno ti je najbolje preko nekog drugog koina.
 
I za kraj samo jedno malo upozorenje za one koji bi odmah grlom u jagode uleteli. Svaki trend ima svoju normalnu korekciju.Sto je zesci trend(poput ovoga) to je i korekcija zesca. Normalna i najcesca korekcija je 50%.
Happy trading!
FIBBO.png
 
Jel moze neki da me uputi gde mogu da kupim onaj ripple iz Srbije? Preko Visa ili Mastercard.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Otvoris nalog na menjacnici Cex.io onda izvrsis depozit sa visa karticom na Cex.io onda tu kupis neku valutu recimo ETH i onda otvoris nalog na bitrex menjacnici. Sa cex.io prebacis ETH koji si kupio za eure Na Bitrex menjacnicu i onda nadjes par ETH-XRP i kupis ripple za koliko imas ETH i posle ripple povuces na wallet za ripple ili drzis na bitrex
 
Poslednja izmena:
Hvala svima na odgovorima. Videcu onda da menjam neki eth za ripple. Jeftin je pa eto da se ima i to u steku, ko zna. Ovako sam orijentisan na eth i ltc.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Vratila se cena sa 11 000 na 9 000 i popeo se na 9500 izgleda mi da bi se moglo reci kako je ovogodisnja zurka lako moguce gotova ... I da nas ceka dugacka 2018-ta koja ce biti prepuna "fear-a" i "capitulation-a" ...
 
Poslednja izmena:
Mozda ali mislim da ce da bude jos jedan udar. Ako je ovo kraj malo su poranili i pokvarili mi racunicu. Mislim da je ovo samo otresanje slabijih i da ide jos gore. Ja za 15 dana prodajem, najkasnije ;)

Tapatalk
 
Da sad je bulltrap :p ....
 
te pare ne postoje. štaviše, pročitah da su osnivači tethera zapravo osnivači i bfx.
Total sum of active USD Margin Funding 200 miliona za desetak dana vise.
https://www.bfxdata.com/swaphistory/usd
Moguce da sami sebi dodaju koliko im treba i guraju cenu gore da aktiviraju stop lose sorterima i pociste im naloge.
Ultra rizicno bilo sta raditi sada. Long veliki rizik od brzog pada a short nikako jer ako treba i ima matematike gurace ga i do 25.000$
Voleo bih upoznati coveka koji do sada nije prodao BTC a da ga je kostao manje od 1000$
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno