Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
€ na BTC-e ništa ne vrede! :D
Mnogo bolje prodati za dolare, lakše posle kupiš, eno čuče mi evri jer je slab obrt za €, svi (i Ameri i Rusi i Kinezi) rade sa $$ ...
 
otvorio nalog na cryptonit-u sve prebacio za trgovinu i sajt puce :(

100% ddoser-i napadaju redom sajtove stvaraju paniku na kraju krecu da floduju mtGox sa velikim prodajama
 
Poslednja izmena:
uzecu ltc pa sta bude
 
Poslednja izmena:
Sta napravi 1 Maj svi napolju niko nista ne radi haha a btc samo pada
 
Ala mrzim ona polja za kupovinu i prodaju kad ne pokazuju kako treba, promasio cenu za jednu nulu i prodao LCT za pera po masnoj ceni :(
 
Opet je minut i po lag na berzi, prodaju svi kao ludi. Neko je napravio zid sa 3000coina na 78 a za 75 prodaju kao nezdravi. Kakva pljacka, ne mogu da verujem.
 
Kako me ovi padovi iritiraju, nesto neverovatno. Mislio podici pare u utorak ali ne vredi, za ove pare ne prodajem pa makar satrunuli na berzi. Jbt pre pola meseca sam mogao za 5 novcica imati preko 1000e u dzepu, sada ne mogu ni 350. Fuck this...
 
I ja zamenih 50 ltc-a po 0.033. Stavio sam automatsku kupovinu po 0.031 pa sta bude.
 
ja stavio da prodam ltc po 0.0329 pa sta bude, posle cekamo da poraste btc
 
uvek na tezi nacin uvidim da nisam za berzu...kada je padala cena sa 100 i kusur, kupih 5 novcica na 95...posle se usrala cena i jutros kada je bila 97 umesto da prodam odem u supermarket i jos neke stvari da uradim i sad gledam cenu i placem...sada brufen i u krevet :bottle:
 
Nemoj da places, ne pomaze :). Cekaj povoljan momenat kada ces opet biti u plusu npr kada opet dodje na 97 ti prodaj da povratis. Kada ce doci to je vec drugo pitanje krastavac. Ponekad zaista nije lako kada ispadne covek maga*ac na berzi, desilo mi se 2-3 puta, jednom kad sam prodao i jednom kad nisam ;) ali sta je tu je, mozemo se nadati da ce doci povoljan momenat za prodaju opet.
Btw vec vise puta je dokazano da diff maltene nema nikakve veze sa cenom, tako da na zalost ni to nije dovoljan razlog za radovanje tj nadu da diff od npr 40-50 miliona donosi super cenu, voleo bih ja ali...videcemo..
 
Poslednja izmena:
FTC prešao 0.1 LTCa, ići će još višlje definitivno. Ako ga BTCe stvarno doda na berzu... :)
 
...biće veselja! :D
 
Za one koji imaju taj FTC :). Jbt sledeci put kad se pojavi neki novi coin probacu da nakopam malo pa da cekam bolje dane..
 
Isto kao LTC. :d
 
cimanje kao i za ltc :D

samo sto je jos gadnije naravi, bar kod mene
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno