Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja sve prebacio na LTC ili cu puci ili profitirat, datum dolaska LTC-a na mtgox se jos nezna?

Ne bi bilo zanimljivo da se već zna. :)

EDIT: Ja bih sad menjao LTC za BTC, pre nego LTC za dolare.
BTC je pokazao koliko visoko može da naduva cenu dok su prem LTC ljudi dosta oprezniji, malo ko veruje da može da duplira trenutnu cenu.
 
Poslednja izmena:
Ako na goxu krene da se menja btc u ltc onda to moze da podigne i cenu btc-a.
 
:bottle:
 
ja se bas razmisljao da prodam neku kolicinu za $ ili u btc da skrkam sve, po koliko si prodao?
 
Poslednja izmena:
Ja sam juce uzeo po 100 i danas malo pre jos za 102e... uskoro bi trebao diff gore pa se nadam da ce i cena isto tako.
 
Pa gde sada da prodas... polete LTC....
 
Pa gde sada da prodas... polete LTC....
Očekuje čovek (veliki) pad, kao što se i ranije dešavalo, posle svakog hype-a do sada LTC je značajno padao... A cena mu isklučivo zavisi od tračeva u vezi MtGox-a.
 
raste cena na goxu, lepe kolicine se kupuju vec po 110 i jos raste :p

edit:
Gledam po nekim proracunima diff bi trebao sutra oko 4 ujutro na nesto malo preko 10mil.
 
Poslednja izmena:
ja sam se nadao da ce kada vide da se jos ne uvodi ltc na gox da pocnu prodaje, te da ce cena pasti, nesto prodah za btc a nesto za $ pa cemo videti kako i sta za dalje
 
Promenio sam LTC u BTC i tek onda sam saznao za FTC.
Sad sam u deilemi dal vratim LTC iz BTC da bi se "igrao" na https://cryptonit.net ili jednostavno čekam skok diff-a za BTC a samim tim i veću cenu BTC-a... :)
 
Koja je cena na crypto za FC vidim da neki imaju problema
 
@nesic1

Varira dosta, ali drzi se u opsegu od 0.03 do 0.04 LTC-a za 1 FC.
Sad za probleme ne znam, ja ih nemam.. Posto jos uvek ne mogu da izvucem novcice iz bazena :d
 
Iz kog? Pošto i ja nemam šanse da iščupam neku siću sa fc.ltcoin.net
 
Poslednja izmena:
A fee za prebacivanje sa crypto na bilo sta 0.1 LTC...
 
Ima smisla menjati ltc za btc ...ali kakv sam maler imam oscaj da cim bi to uradio , sledceg jutra bi se probudio sa cenom ltc-a od 10$...ovako sam sve zamenio u $ pa cakam ogroman red candle do 2$..pa u kupovinu :D
 
ko nije prodao ltc ili zamenio za btc neka to uradi cim pre.
lik je stavio 130.000 ltc-a za 4.011$.
bice veliki pad.
prodao sam moje za 4.2 jos pre par sati..
pasce ltc samo tako..
 
Jel ima jos neko 'vakih problema sa notrolom - Transaction failed(incorrect address?)
 
Jel ima jos neko 'vakih problema sa notrolom - Transaction failed(incorrect address?)

Ima izzy, to je normalno, notroll već neko vreme nema dovoljno u svom novčaniku, moraš da povlačiš sredstva kad krene novi blok da se radi... Pisano već o tome.
 
Neko na BTCe bas ne da da padne LTC,taman krenuli da obaraju i neko stalno ulece sa 1000 LTC i jakom buy cenom i dize vrednost...
 
Nema vestackog spustanja cene kao za btc, provalili su botove koji prodaju po 0.1 ltc ispod cene.
 
Dosta ljudi pise da treba prodati LTC, ne znam zasto ali ja ih necu poslusati. :D
 
Dosta ljudi pise da treba prodati LTC, ne znam zasto ali ja ih necu poslusati. :D

Jednostavno majmuni na chetu imaju interest da stvore paniku, nevazno da li cena ide gore ili dole, vazno je da bude sto veca oscilacija da ljudi panice i oni profitiraju na razlici, prosto :)
Ja sam uskocio u LCT vagon i sad nema nazad ako sad prodam u minusu sam 15%, tako da cekam ....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno