Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ide vikend, danas će biti "peak", Subotom cene idu dole. :) Ako krenu dole šta mislite da li će i odnos LTC/BTC da ode dole?

Pa peak je bio juče popodne dok je bio 125€, neće danas na više od 105-6. I ne treba da ide još dole i ovo je "nisko" :).
 
Vidi cim cena posle pada krene 5-6 dana na gore ti su u minusu 30% veruj mi, tako sa i ja zaradio 70% pa sam opet na "nultoj" zaradi jer da sam cutao i cuvao BTC bio bi na istom ako ne i boljem polozaju, jer dva voza uvatis pa jedan voz puknes koji zna da bude 3x duzi

ja sam jedan od onih koji veruju da će btc da skače tako da sve što zaradim igrajući se na berzi ulažem u BTC i to mi je do sada donelo ~0.45BTC što je priznaćeš ok, jeste da sam svojih 1.2€ pre 2 nedelje mogao da prodam za 240€ a ovih 2.2BTC sada što imam mogu da prodam za istih tih 240€, ali ukoliko cena opet dođe na nekih 130-150€ ja sam u plusu, pogotovo što mi novci trenutno nisu neophodni, daleko od toga da mi ne trebaju novci, ali ovo je neko novo iskustvo za mene pogotovo što sam do sada odradio 2 kursa vezana za berzu tako da sam upoznat sa svim stvarima šta kako, čak sam i na onom fxlider sajtu napravio za 3 meseca profit od ~100% ali nisam imao sredstava u to vreme a ni vremena da se totalno posvetim tome, tako da mi je ovo ok :)
 
LTC/BTC dostigao peak (0.02911), sad idemo nizbrdo.
Zadnja 2 dana pratim, uvek oko 16-17h po našem vremenu dostigne se peak pa ide na dole. Sada ide vikend, nisam siguran koliko će na dole da ide ali računam da će ići do 0.0275, verovatno i do 0.027... To je moja procena bazirana na osnovu "iskustva" u prethodna 2 dana pa sad... videćemo. :)
Oko 24h može da se "ućari" neki dinar, tipa prodajete po 0.028 pa kupujete po 0.0275, pod uslovom da nema velikih "zidova" tako da varijacije budu brze...
 
Malo tamo,malo vamo i danas od 5 dolara = 16.9012 USD
 
Ajd glupo pitanje:

Kako i da li su povezane berze BTCe-Gox posto vidim da ima povecih BTC odstupanja ?
 
Nisu povezane. Preko MtGox ide 80% BTC transakcija, BTC-e je čini mi se najveća LTC menjačnica a u BTC učestvuje sa ~10% transakcija.

nema ništa nizbrdo, lct voz je napustio stanicu. :D
Izgleda da si u pravu... a ako jesi LTC/BTC ide na minimum 0.03 i ne pada ispod.
 
Poslednja izmena:
Zna li se koliki je fee za prebacaj sa BTCe na Gox?
 
Zahvaljujem,Gen...

Da li postoje neki chartovi za LTC kao i za BTC? Ne mogu nigde da ih nadjem...
 
Jap,svi vicu da LTC krece na Goxu od ponedeljka i da ce biti LTC ludilo...videcemo...

A tamo-vamo je na BTCe veselo jer imas BTC,LTC,TRC,NVC itd pa mozes da setas... npr danas sam na variranju BTC/USD navatao nesto i kada sam video da postaje "nesigurno" tj nisam bio pametan sta sad videh da je LTC krenuo gore i lepo presao na LTC.
I da ovog mometa predjem na USD ili BTC opet sam nesto sitno u plusu...

Ovako na sitno experimentisem tj treniram sebe da ne izlecem,bilo je par puta,imao bih vecu svotu da nisam.Bolje sada na sitno da pucam nego na vece sume.
Da sam imao npr 200 USD danas bih navatao cistih 50e sa svim greskama i to sve na sitnim varijacijama...

Experimentisi,probaj,puknes,dobijes...videces vec i sam...


Npr sad se lomim dal da predjem na BTC jer ima tendenciju rasta sto je i donekle logicno zbog uletanja LTC na Gox,ako bude tj skocice mu zbog konverzije potraznja a sa tim i cena...
E sad,jedno je logika,dugo je berza... :)

Ludaci :) : Buy order: Price:0.03 LTC:3310.5398362 Nabijanje cene.... Neverovatno koje se sve cifre vrte trenutno na LTC...
 
Poslednja izmena:
zbog POTENCIJALNOG uletanja ltc na mtgox.

Ovakave stvari su i prosli put dovele do btc balona. Treba biti pazljiv, ako je sudeci po sinocnjim desavanjima u nedelju na ponedeljak treba ocekivati visok ltc.
 
To je jasno. Samo niko ne zna šta će biti u Ponedeljak. :)
 
"Double bubble" :p...
 
Ma mi to sami pumpamo jer se slabo prodaje, svi cuvaju kao kads skoci cena da prodaju. Samo sto imam utisak da cemo je tada spustiti jako brzo jer ce svi prodati sve sto imaju.
 
i krenulo dole... vecina optuzuje botove..hm...
 
Uglavnom i jesu botovi zasluzni za to postepeno dizanje LTC/BTC cena.
Retke su situacije kad neko uleti sa kupovinom/prodajom ogromne kolicine BTCa i na taj nacin poremeti berzu, a i to kad se desi traje kratko...
 
Uglavnom i jesu botovi zasluzni za to postepeno dizanje LTC/BTC cena.
Retke su situacije kad neko uleti sa kupovinom/prodajom ogromne kolicine BTCa i na taj nacin poremeti berzu, a i to kad se desi traje kratko...

pre neki dan se ulogovao, kad je bila cena 0.028. i neko stavio 15k na prodaju, i kupise u tri transakcije od po 5k.

i opet diff ide fino gore. dobro je. botovi vode pricu, ali neko i njih kontrolise. a men' se cini da zna sta radi. :)
 
Sta mislite hoce li mtgox u pon uvesti ltc, te koliki bi se skok mogao ocekivati?
Moje misljenje je da bi se mogao ocekivati privremeni rast od bar 50%, te cim se hype slegne nagli pad na ~3$.
 
Jako optimisticna prognoza :), te se nadam da ces ti biti u pravu :).
 
Imam utisak da ce opet da krene neki napad na mtgox. Suvise je mirno zadna dva dana i jako se malo trguje, neko steka pare opasno.
 
da li se vise isplati menjati ltc za dolare ili za btc? ako se desi da mtgox uvede ltc?
 
Sta znam, nisu dolari losa varijanta sada kad btc ide na dole. Zavisi kakav ce btc/ltc odnos biti pa onda napravis racunicu.

Onaj dusmanin sto je stavio 1000btc za 100e je za streljanje. Kupuje novcice ceo dan a s druge strane postavlja zid 2-3 e iznad trenutne cene i gura polako na dole. Malo po malo samo dize broj coina.
 
Poslednja izmena:
kao prica se ponedeljak, mada moje misljenje je da ce ga tek uvesti kada se srede da mogu da izdrze i ltc saobracaj, desavalo se da kada je navalica za btc sajt bude offline, e zamisli sad kada se sjate svi sa ltc-om da prodaju

pa da definitivno ce prvo srediti sajt, mislim na vece HW resurse, ali vidim nigde nisu dali timeline
 
Mene zanima samo kako ce pojavljivanje LTC-a na mtgox uticati na BTC... U svakom slucaju omasili ste temu :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno