Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Polako ljudi, ltc tek treba da poludi. Budite strpljivi i videcete kako ce ovo krenuti na gore. Nad poleti ima gace da spadaju! :D
 
LTC i FTC se masovno kupuju...ocekujmo uskoro skok!!!

Ma nema nista od toga! Ja kupio opet malo LTC-a, a to znaci da ce da pada u odnosu na BTC samo tako :( Kada sam ga kupio za pare odnos prema BTC-u je bio 0.012 (10.11.2013.), doduse cena je bila odlicna, ali bih na BTC-u zaradio vise za ovih par dana. Sad mi glupo da prodam/menjam za BTC, posto je manji odnos, a sve je prilicno nategnuto. Zarada je tu, ali cim ja imam LTC to je siguran znak da ce slabiti :)
 
i ja sad prodao malo ftc i kupio ltc, znaxi ovo ce da raste a ono ce da pada
 
A ja mislio da sam dobro prosao kad sam prodao na 200$ :D Samo se nadam da nece dugo jos ovako jer alt valute dosta trpe zbog cijene BTC-a.
 
Ma gde da slabi? Mozda slabi u odnosu na btc jer ovaj suludo ide gore ali generalno ici ce gore i ltc.
 
Ma gde da slabi? Mozda slabi u odnosu na btc jer ovaj suludo ide gore ali generalno ici ce gore i ltc.

Pa vidi, ako kupujes za pare, i imas izbor btc vs ltc, pa kupis ltc, kao ja, zeznuo si se. Koliko god da raste, ako pada u odnosu na btc, pogresio si.
 
Sto vise BTC ode gore to ce LTC mozi da poleti jace ;)

Naravno treba biti strpljiv, pre svea prvo jace berze pa saktovi za trgovce i tek nakon toga cena ima da luduje...
 
Pa vidi, ako kupujes za pare, i imas izbor btc vs ltc, pa kupis ltc, kao ja, zeznuo si se. Koliko god da raste, ako pada u odnosu na btc, pogresio si.

Uopste nisi u pravu, jedino ako si dnevni trgovac koji misli da moze da na sibicarenju sa velikim ribama zaradi...
BTC moze ici gore koliko jos 50-100%?

LTC moze ici bar 800-3000% ladno, naravno ne sad, i naravno sve je rizik ;)
 
445$ - buy or die! :p
 
Uopste nisi u pravu, jedino ako si dnevni trgovac koji misli da moze da na sibicarenju sa velikim ribama zaradi...
BTC moze ici gore koliko jos 50-100%?

LTC moze ici bar 800-3000% ladno, naravno ne sad, i naravno sve je rizik ;)

Kljucna je rec moze. ****** je kad kupis, a to breci 20% u odnosu na ono drugo sto si mogao kupiti
 
gox 440
bitstamp 397
btc-e 395
ltc 4$


ftc pade na 0.00013??????????????

sad treba imati mud* i rizikovati sa ftc-om kad je dzaba
 
Poslednja izmena:
Ubise FTC po kratkom postupku ovi sa BTC-E. Sada ce ici diff za LTC gore na oko 1500. Bice cupavo jer ako LTC ostane jedini "ozbiljan" altcoin moze lako da padne i onda ode GPU rudarenje u istoriju. Naravno moze i da se "preporodi", sad ko u sta veruje.
 
Diff za LTC ce svakako ici gore bez obzira na FTC. Svi polako pojacavaju snagu tako da ce diff da ode mozda i 50% u sledecih 2 meseca, pogotovu ako cena skoci jos malo a ide na gore polako.

Za FTC ne brinite, kakve ima veze sto mu pada odnos? Ne pada vrednost FTC-a nego skace BTC. Ono o ukidanju FTC-a trolovi pricaju zadnjih 6 meseci na chat-u i nista od toga.
 
dal se istovariti pa kupiti posle opet, pasce cena sad sigurno?
 
Btc moze ici gore i 10000%, samo to treba doziveti. A ako se to desi, izumrece sve ostalo

Da li si mozda primetio da neke transakcije BTC kasne nekolicinu sati? sta mislis zasto, pa BTC nije predvoidjen za velik broj transakcije, samo je pitanje dana kad ce ta mana da odjekne u javnost jer svi mudro cute :)

LTC i sve ostale valute nisu puno bolje jedini na primer LTC trpi 4x vise transakcije po jedinici vremena zbog toliko brzeg blok-a, znaci neminovnost je da je LTC a uskoro i treca valuta itekako potrebna a BTC ostaje kao i sto je namenjen , zamena za zlato ;)
 
Ljudi, ne prodajte nista bez preke potrebe. Ko je pametan sacuvace novcice. BTC ce jos da skace, vec sam rekao da moze i duplo od one cene da ode. Nije uopste nerealno i verujem u to iako me btc previse ne zanima. Samo se cuvajte balona i sve je ok ...

Bas sam se setio cifre i mog posta od pre 20 dana :)
Ovo je skroz Ok cena za BTC ali mislim da ce ici gore jos neko vreme. Doci ce do neke granice pa ce pasti na jedan kraci period kad krene LTC gore da se pumpa. Ocekujem sve to mozda u sledeca 2 meseca. Ja bi cuvao novcice, ne znam sta cete vi.
 
Poslednja izmena:
A jesi ti čuvao novčiće? :) Ako jesi svaka čast..
 
Tek ćete da plačete kada ode preko 1000$ :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno