Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ide ovo jos gore a i ako bude nekog pada ne vjerujem da ce ispod 250$ mada kako je krenulo eto nama 1btc=1000$ do kraja mjeseca. Ja sam vec na 270 razmisljao ponovo da kupim ali znam da bi cijena pala odmah kad bi to uradio a nisam bas raspolozen da rizikujem jer me sreca ne sluzi ovih dana.
 
Takodje se slazem za cetvorocifrenu vrednost novcica.

Koliko mi je paradoksalno zvucala pomisao pre tacno godinu dana, kada sam zacrtao $25 po novcicu. A evo ni godinu dana kasnije, vrednost je 15 puta veca. :)

A tek ce sad biti veselo kad diff pocne uzimati milijarde i kada se bude novcic kopao svakih par meseci. Treba ga cuvati jos barem godinu dana, nije da ne treba. :p

Zato se i uzdam u litecoin i sa ovih ~2500 u steku, cekam vrednost od ~$25, pa mogu prodati jedan deo.
 
Ide gore btc munjevito, al se i pored tolkog pritiska ltc jako lepo drži na prihvatljivih 4+ dolara :)
 
kapitalizacija je na 4.5 milijarde $, do pre mesec i po je bila 1.2 milijarde$...usli smo u velike vode :)
 
Jedino sto me brine je da li ce mreza moci da izdrzi toliko opterecenje? Vec sa ovim diffom se desava da transakcije kasne mnooogooo sa konfirmacijama, neke se ni ne pojave na mrezi sat, dva od slanja itd.. Jer ako bude neki forked chain i slicno cena ode na 30$ za 30min :(
 
Mozda je pukao balon kao sto ga neki nazivaju... panicari da prodaju a onda opet na 400+ u sledecem naletu.

316$ istresa neko stotine BTC ali drugi ne daju ispod 300$ pa kupuju... ko ce da pogresi videcemo :)
 
Poslednja izmena:
Ludilo :)...
 
Balonnnn bravo Nesicu:thumbup::thumbup:

275$ ajde ko sme da kupi sad :)

I LTC puca malo 3.6$
 
Bice to i manje, kakva crna kupovina
 
sad da se ubode trenutak kad bude pri dnu, vrati se ltc na 3.9 cas i raste
 
Poslednja izmena:
Neko je pre neki dan rekao - Bitcoin vredi koliko i dinar 93ce, nista, ali moze da se zaradi na njemu :)
 
Vraca se sve u sedlo :D
Neko je dzarnuo berzu, snizio vrednost za 20%, sad ce da pokupuje jeftino, i za sat vremena posla ce da se omasti samo tako :)

Edit: Jedna retko pametna izjava sa btc-e trollboxa - 'Flushing out the noobs'...
 
Poslednja izmena:
Najveca cena na BTC-E je bila $348. Kako je dobar osecaj kad prodas po 342$ i znas da nisi nista specijalno izgubio, tj skoro izvukao maximum. :) Cekamo sad ~160-170$ pa da dupliramo novcice...
 
Pa to je scenario kome se ja nadam i koji meni licno odgovara. :)

Ali posto je ovo van svake logike i pravila, vrednost moze otici i na $400, koliko sutra.
 
Videcemo koliko ljudi "veruju" u ovu cenu...
 
Pa to je scenario kome se ja nadam i koji meni licno odgovara. :)

Ali posto je ovo van svake logike i pravila, vrednost moze otici i na $400, koliko sutra.

I ja cekam to i nadam se a onda prodaja po 500$ :) Mada sa btc-om se nikad nezna totalno je nepredvidiv.
 
Samo treba da se drezdi pored berze :smash:...
 
Upravo tako i imati m**a kad preseci
 
LTC na 3$, BTC na 265$, mislim da su ljudi izgubili veru da ce ovo uskoro da se vrati na 300+$. krastavac, dok je raslo, raslo je, kad je stalo ljudi krenuli da prodaju. Ja hteo da prodam juce na 360$ na bitstampu ali me je BTC-e zeznuo, nije mi dao da povucem bitcoine jer sam skoro otvorio nalog tamo i na kraju sam prodao za ~20$ manju cenu. Mada kad gledam danasnje cene, nije ni to uopste lose.
 
@zmajns:
Kako funkcionise ovaj PerfectMoney, spominju minimum za uplatu od 1000 USD?
 
@zmajns:
Kako funkcionise ovaj PerfectMoney, spominju minimum za uplatu od 1000 USD?

Nadjes nekog ko ima perfect money, das mu kes a on tebi prebaci na btce i koristis :) - to je to. A minimum da se isplati jeste 1000 usd, a mislim da je minimum za uplatu 500
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno