Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Saljes koine na Bitstamp i tamo prodas . Prethodno se naravno registujes na Bitstamp i verifikujes svoj nalog ..
 
Saljes koine na Bitstamp i tamo prodas . Prethodno se naravno registujes na Bitstamp i verifikujes svoj nalog ..
Mozde malo detaljnije za nas koji to nikad nismo radili ??? Mislim sta posle uspesne registracije i prebacivanja BTC-a kod njih ???
Unaped hvala
Pozdrav
 
Ides na withdraw pa euro bank transfer (levo u koloni) pa popunis podatke i cekas da te banka pozove...
 
Mislis na international bank, jer euro bank je SEPA a mi nismo u EU
 
da, international.


nego, zna li neko kako prebaciti zivu lovu na btc-e? tj da li je probao neko to?
 
Poslednja izmena:
Jbt razlika 40$ izmedju mtgoxa i bitstampa, sto je mnogo mnogo je :)
 
Nesto vise od 10%, tako je uglavnom i bilo od kad gox ne isplacuje...i koliko ja pratim.
 
I mene je to kopkalo jer je razlika do sad bila oko 10 BTC stamp/btc-e al sad je vise nema odnosno sad je i kontra, ili u jednom trenutku da kupis ltc
 
Nesto vise od 10%, tako je uglavnom i bilo od kad gox ne isplacuje...i koliko ja pratim.

Pa znam, ali kako raste cena onda je razlika u $ bas velika, nije toliki problem kad je 1btc 50$ recimo. No nije ni bitno, nemam rodjake u Japanu tako da... ;)
 
Meni sve jedno nit sam verifikovan nit imam btc-a :p... pre bih se za rodjake snasao :d..
 
Poslednja izmena:
Nesto vise od 10%, tako je uglavnom i bilo od kad gox ne isplacuje...i koliko ja pratim.

E to, znam da sam video nedavno veoma slicnu cenu znaci nisam sanjao. Kad su veci skokovi padovi onda je uglavnom veca razlika u cenama...
 
Sto se mene tice, ja zadovoljan. :p

12345.jpg

A znam da ce ici gore, ali sam jos na ~200$ rekao da ispod 340-350 necu prodavati. Red je da ispostujem strategiju.
 
Svaka cast sto si izdrzao toliko ;). Mislim stvarno bi se kockao da nisi prodao..

edit- @La.Prestige - pitanje da li ce i koliko ce gore, pa vidis sinoc sta se sve izdesavalo, malo su se igrali, pitanje koliko jos do nekog veceg pada
 
Poslednja izmena:
Pa znam, ali kako raste cena onda je razlika u $ bas velika, nije toliki problem kad je 1btc 50$ recimo. No nije ni bitno, nemam rodjake u Japanu tako da... ;)

Pa vidi, velika razlika u ceni se napravila pre 5-6 sati. Evo ti primera. Sa goxa pare ne mogu napolje ali se trguje na njemu. Neko je odlucio da je dosta, svojih xyzaxyta dolara zamenio sa 5000 btc (jer pare sa goxa ne mogu napolje), poslao na stamp i tamo prodao. Na goxu je digao cenu za 15 dolara, a na stampu spustio za 20 prodajom. Voila :). I danas ce se to u toku dana normalizovati, osim ako ne bude opet prodaja od 5000 coina
 
Hvala. :)

Pa sad me bas briga da li ce ici gore. Vracam se opet na berzu kad isti bude <200$ da ga ponovo kupim.

Eh kad bi i sa LTC-om ovako bilo...
 
Pa vidi, velika razlika u ceni se napravila pre 5-6 sati. Evo ti primera. Sa goxa pare ne mogu napolje ali se trguje na njemu. Neko je odlucio da je dosta, svojih xyzaxyta dolara zamenio sa 5000 btc (jer pare sa goxa ne mogu napolje), poslao na stamp i tamo prodao. Na goxu je digao cenu za 15 dolara, a na stampu spustio za 20 prodajom. Voila :). I danas ce se to u toku dana normalizovati, osim ako ne bude opet prodaja od 5000 coina

Tako je bilo? Ne znam ja to tako da ispratim/zakljucim ali verujem da je tako ;)..


La.Prestige - pa sa ltc bi mi odgovaralo recimo 4.8-5$--prodaja pa onda nek padne :)
 
Ja se jos uvek kockam ali mi je nocas bilo cvrsto, mozda ipak treba prekinuti agoniju i pustiti na 340 jer je veliko talasanje sto znaci da je sve vec prenapregnuto da pukne
 
Sto vise mislimo da ce puci, on sve vise raste, jos mrvica pa 390 na gox-u...
 
Ovo postaje teska kocka
 
Ide ovo do 2000, mozda ne sad, ali ce ici. You can quote me on this. :D
 
Slažem se.
 
Ovo postaje stvarno interesantno.. Btc je vec u ovom usponu preziveo 2-3 veca panic sella i oporavio se neverovatnom brzinom. Meni ovo deluje prilicno snazno ali sa Btcom nista nije sigurno. Mislim da bi trebalo da se stabilizuje bar na nedelju dve na nekoj ceni kako bi se Alt valute malo oporavile, ako nastavi ovakav tempo rasta, nece biti zdravo ni za Btc ni za alt valute..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno