Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja cekam taj pad btc-a ali nikako docekati, stalno ide gore. Mada mislim da je 300$ plafon prije nego sto krene dole. Da mi je sad onaj btc sto sam prodao na 130$ :D
 
Evo ga pada 240$ :D....i nize... ja gleam na gox-u...
 
Poslednja izmena:
Evo ga na 180, puce balon....
 
U kristalnu kuglu.
 
Vratio se :) DDOS ga razbija...

Edit: Ko je skoro podizao pare, kolko se ceka sad? Meni 2. novembra pisalo ''finished'' pored transakcije i obicno u roku od 2-3 dana je legalo, a za sad nista...
 
Poslednja izmena:
Pa ja čekam već ali nikako da stigne novac, 28 oktobra sam povukao ali nema još ništa..
 
U sunce mu poljubim, toliko?

Edit: @La.Prestige, znaci nema nikakvih problema sa isplatama osim malo duzeg cekanja?
 
Poslednja izmena:
Pa zbog noc vestice. :) Cetvrtak, Petak, Subota i Nedelja. Mada ovu nedelju ce ti leci 99%.
 
Cestitam svima koji su istrajali u prici sada mogu lepo da se naplate ;)
 
Neko hoce da istrese 10k novcica za 273$ na goxy. :)
 
Poslednja izmena:
Ljudi novi sam na forumu ali znam ponesto o rudarenju i kriptovalutama, ali do sada nikad nisam povlacio "prave" novce za kripto valute znacu uvijek sam na btc-e u razmjanjivo USD- ltc i obrnuto. Sad bi me zanimalo postoji li neki lagan nacin da dobijem kes. Iz hrvatske sam tako da ne znam koje banke rade sa raznim stranicama posrednicima. Imam 150LTCa koje bi unovcio. Ajmo misljenja i ideje da li se isplati uopce prodati ih sad i koje mogucnosti imam.
Hvala
 
ee...a prichali smo samo da ovo bude isplativo bar do aprila :)

mogli bi neki spomenik da mi dignete ili ulicu da nazovu po meni :D
 
Poslednja izmena:
Neko hoce da istrese 10k novcica za 273$ na goxy. :)

Moze ovaj balon (ako je balon..) da bude zesca navlakusa, naguraju ga do 300, pa padne na 200 i kusur, ljudi pocnu masovno da kupuju u nadi da ce opet ici gore, medjutim onda trololo padne na 100 i kusur...
 
mecropa je napisao(la):
Ljudi novi sam na forumu ali znam ponesto o rudarenju i kriptovalutama, ali do sada nikad nisam povlacio "prave" novce za kripto valute znacu uvijek sam na btc-e u razmjanjivo USD- ltc i obrnuto. Sad bi me zanimalo postoji li neki lagan nacin da dobijem kes. Iz hrvatske sam tako da ne znam koje banke rade sa raznim stranicama posrednicima. Imam 150LTCa koje bi unovcio. Ajmo misljenja i ideje da li se isplati uopce prodati ih sad i koje mogucnosti imam.
Hvala

Prodas ltc i kupis btc, njih prebacis na bitstamp, tamo prodas i povuces novac na svoj racun preko SEPA posto ste vi u Jevropi jelte :) Transfer ce te kostati oko 1e.
Dali se isplati prodavati?! Ako mene pitas, apsolutno ne ali mozda se neko nece sloziti. Na tebi je da procenis dali si zadovoljan cifrom pa ako jesi onda prodas.
 
Moze ovaj balon (ako je balon..) da bude zesca navlakusa, naguraju ga do 300, pa padne na 200 i kusur, ljudi pocnu masovno da kupuju u nadi da ce opet ici gore, medjutim onda trololo padne na 100 i kusur...

Taj pad cekam vec duze vrijeme ali nikako docekati, stalno ide gore :wall:
 
. Ajmo misljenja i ideje da li se isplati uopce prodati ih sad i koje mogucnosti imam.
Napravi nalog na okpay.com, sa btc-e je povlacenje dolara na okpay 0%.
Na okpay-u izvrsi konverziju dolara u eure ili kune sta ti vise odgovara da povuces i uradis bank wire transver na svoj racun u banci.
Provizija mislim da je 10 eura po nalogu.
 
Napravi nalog na okpay.com, sa btc-e je povlacenje dolara na okpay 0%.
Na okpay-u izvrsi konverziju dolara u eure ili kune sta ti vise odgovara da povuces i uradis bank wire transver na svoj racun u banci.
Provizija mislim da je 10 eura po nalogu.

Ja nisam uspeo da verifikujem nalog na OkPay. Telefonski kod nikako ne mogu da mi pošalju, a tražili su mi i skenirane dokumente (ja ih slikao telefonom) pa me je mrzelo da se cimam.

Kod OkPay-a svi nešto pričaju ali niko još nije potvrdio da je povukao novac i koliki su stvarno troškovi transakcije.

Dok neko ne proveri u praksi možemo samo da nagađamo koliki su stvarni troškovi (sa međubankarskom transakcijom).
 
Nemoj da se neko za*ebao da koristi Perfect Money. Sve kao besplatno a kad treba prve pare da prebacis traze 50 USD + 5% fee...
 
Problemi pocinju, poslao sam BTC sa BTC-e na stamp kao i uvek ali sad nije, imao sam dve konfirmacije na stampu i uredno cekao trecu ali sipak nije je bilo i posle nekog vremena konfirmacija je nestala a i nema ni novcica na akauntu, kome da se zalim stampu ili btc-e ili me je neko usput osamario iako sam imao dve konfirmacije na stampu
 
Problemi pocinju, poslao sam BTC sa BTC-e na stamp kao i uvek ali sad nije, imao sam dve konfirmacije na stampu i uredno cekao trecu ali sipak nije je bilo i posle nekog vremena konfirmacija je nestala a i nema ni novcica na akauntu, kome da se zalim stampu ili btc-e ili me je neko usput osamario iako sam imao dve konfirmacije na stampu

Opusti se, bitstamp je pod ddosom, pa sve malo kasni
 
Danke @zmajns ti me uvek smiris, staces covek u godinama pa svuda vidi prevaru, ali ipak mislim da ce stamp biti sve vise pod razlicitim napadima sto od heklera sto od porezlija jer je postao ozbiljan igrac i mnogo love im je proslo kroz ruke a da se lesinari kao FBI ne omaste
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno