Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
A tek kad toliko bude na stampu:smoke:
 
Pa proveri koji ti je email na btc-e na taj email dobijes email od njih koji moras da potvrdis...
 
E hvala, vidim da si procitao ali sam obrisao poruku jer sam istog momenta shvatio sta treba da radim a 10 min sam bauljao.previsa sam vec umoran :).
 
Ja sam svoje prodao na ~200$ sad moze lagano dole :D
 
Ljudi, ne prodajte nista bez preke potrebe. Ko je pametan sacuvace novcice. BTC ce jos da skace, vec sam rekao da moze i duplo od one cene da ode. Nije uopste nerealno i verujem u to iako me btc previse ne zanima. Samo se cuvajte balona i sve je ok. Sto se tice ltc-a, tu tek cekamo ludilo.
Raduje me da je konacno krenuo malo na gore i pored skoka btc-a, to se dugo nije desilo.
 
E sto volim ovakav profit uz jutarnju kaficu, ima ceo dan da mi bude lep :)
 
Merkao sam ga na 155 na BTC-e, ali opet ko ce ga znati da li ide i ispod 100.
 
Poz zelenasi!
Rudarim par meseci (3-4), kopao sam sve i svasta i prebaciovao u BTC. Sada sve ukupno imam 5+btc-a i planiram da prodam pa me interesuje gde je najbolje prodati. Imam naloge na BTC-E i MTGOX-u, pa da li dolazi nesto od ova da u pitanje.
btw. Malo sam kopao po gox-u i ucinilo mi se da je malo komplikovana procedura prodaje pa da li moze neko da mi malko pojasni. Imam devizni da ne bude zabune :D

Hvala!!!
 
Registrujes se na Bitstamp i verifikujes nalog pa prebacis novcice sa MTGoxa na Bitstamp i posaljes te pare u svoju banku gde imas devizni racun otvoren i IBAN od tog racuna koji ces uneti na Bitstamp .
 
Ne znam da li je neko primetio medju svom ovom gungulom odnos usd-eur? Tu su mogle da se namlate pare samo tako,.obicno je odnos usd prema evru oko 1.26-1.3, a danas je skakalo i do 1.6 ?! S obzirom na to da na taj odnos spekulacije imaju vrlo malo uticaja, vec iskljucivo centralne banke kojima NIJE svojstveno da puno osciliraju svoje valute za tako kratko vreme, jednostavno je bilo ocigledno da taj iznenadni rast na 1.6 mora da se vrati na 1.3x, tako da je vrlo lako moglo da se uzme i 15ak % za nepunih sat vremena.
 
Ne znam da li je neko primetio medju svom ovom gungulom odnos usd-eur? Tu su mogle da se namlate pare samo tako,.obicno je odnos usd prema evru oko 1.26-1.3, a danas je skakalo i do 1.6 ?! S obzirom na to da na taj odnos spekulacije imaju vrlo malo uticaja, vec iskljucivo centralne banke kojima NIJE svojstveno da puno osciliraju svoje valute za tako kratko vreme, jednostavno je bilo ocigledno da taj iznenadni rast na 1.6 mora da se vrati na 1.3x, tako da je vrlo lako moglo da se uzme i 15ak % za nepunih sat vremena.

Ajd da te ja ispravim posto ja to pomno pratim. Odnos je bio ispod 1.3 poslednji put u julu... Poslednjih nedelju dana se krece od 1.36 do 1.39, danas je ceo dan 1.38, e sad ko te je slagao za 1.6 to ne znam :D. Uostalom, idi na xe.com i pogledaj history danas ....
 
Ja gledam sve to na btc-e. Sada je trenutno 1.3. :)
I baci oko na grafikon.
 
BTC-E nije nikakvo merilo, jer je njihov volume eur/usd ocajan... kazem ovo iz prakse.
 
Ok nista onda :) Moja greska.
 
... prste bih sebi prebio sto danas ispred nosa ne kupi po 176 :d, jednom sam se "opeko" i sad me ukoci..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno