Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
odma poskakali nakon skoka od par $, a biće tačno onako kako sam rekao. noćas ili večeras pad do 205~210, a onda laggano ka 150.

@markons, bolje odmah izdvoj te pare ako te svrbe za svratište, dok još imaš čime da platiš. :) ne kladim se oko cene osim na berzi. stvar principa.

Nije mi proslo ni 205 ali dobro ide prema 150 upsss 250$ :d
 
nisi pratio na casu kad su nepametni objasnjavali , trebao si da stavis tacnu cenu od 150$ pa onda 100$ , ovako dzabe si se trudio ;)
 
Slusao sam pedagoga tacno sam radio onako kao sto je objasnio prvo 205 pa 150 :D istina dzaba sam se trudio nije nista proslo :p
 
pa ne možeš da uračunaš i pad dolara. postoji i mnogo drugih makroekonomskih faktora koje treba uzimati u obzir prilikom trgovine, ovo se ne dešava u vakumu. krene zlato da skače, recimo, i dolar da pada, i onda oni što kontrolišu tržište udare malo u drugu stranu, da ispipaju teren i pritisnu šortove kao sada. bože moj. taj rizik treba uračunati u svoju poziciju uvek, pogotovo ako trguješ kratkoročno. zato lepo ne prodaš sve, nego određen procenat i trudiš se da kada se market pomeri u drugu stranu da to ispratiš.

ko ne zna pravila igre, ili ne ume, taj ne treba to da radi uopšte.

dugoročno će biti onako kao što sam ja rekao. do kraja godine ili do proleća najkasnije - između 75 i 100 $. ovaj skok će se zaustaviti cenim do 265~275.

i nisam ja pedagog nikakav, ovde šerujem i zapisujem svoja razmišljanja. to može da bude korisno, meni pre svega, a neko nešto može da nauči.

bole mene uvce da se uterujem sa ovom ekipom sa foruma kad uzmem 20 k na trgovini godišnje. :D
 
Poslednja izmena:
Pa i ja sam na btc mislio. Hteo sam da kupim nego sam se uspavao i zaboravio. A posle razmisljam, na sacekacu jos koji dan, mozda padne na 30$.

Vise stvarno ne znam kad ce sta da skace, ovo se odavno s mozgom pozdravilo. Sacekacu ja svakako.

Pa skocilo je u julu na 8,65$, a posle je 2x bilo polovljenje, prvo na 4,3$ , posle i na 2,2$.
 
kopaci se istresli na trgovce, onako interno ;)

sad kad dodje revansh
 
Ne verujem da ima nepodnosljivosti izmedju kopaca i trgovaca. Nemojte jedan usamljeni slucaj da globalizujete, vecina ljudi je ok. Ali da, bas izgleda kao revans. Payback is a b*tch :d
 
salim se, ziv ti meni 100 godina ;) .. cak verujem da svima i odgovara kad nije ustogljeno!
 
I dash se vratio. Svaki put kad krene drmusanje meni svejedno jer mi jedno skace dok drugo pada. Pocinje da me nervira polako :D
 
doslo vreme da se kupuje ether.

btc imam sort od 245, ltc od 3.1, da vidimo 230 i 2.7 pa da vidimo sta dalje. pozdrav za pacenike sto se nadaju da sam u minusu.
 
Poslednja izmena:
Ajde pokušajte komunikaciju da svedete na normalan nivo. Ako ne možete onda izbegnite ovaj forum. Hvala!
 
kad padne za nekih 10-100x tad ga mozda i kupum, opekao sam se vise puta tako
 
Ovo zapamti ethereum kad padne ima LTC pad da izgleda kao decija igra :d
Jel ti nije problem da ga ne citiras? Drugarska molba s moje strane :)

Inace se slazem za ether, ide na dole svakog dana polako. Dampuje se svakodnevno. Prenaduvan je, isplativost ce ici dole, cena takodje. Za sada prati put koji je monero imao, max i mnogi drugi a znamo gde su sad. Padace pa ce ga dici malo u nekom trenutku i onda opet ide pad, jos dublji. sve je to vec vidjen scenario. Ne mogu doveka da lazu ljude.
 
Ethereum iskren da budem neznam ni koja mu je upotrebna vrednost, sve je to fino smart contract, moguce programirat nesto na mrezi, itd ali kad uracunas naduvanu cenu puta 72 miliona ... dodjes do cifre da je koriscenje iste SKUPO

premine 97% neznam sta reci, mining su hteli da skresu za koji mesec pa sad cujem ice jos godinu dana, ni oni samo neznaju sta ce uraditi
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno