Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nisu mi jasni ovi sto se istovaraju posle peak-a i time jos dodatno obaraju cenu kad ima dovoljno love... odgovara im da se istovare i da odmah skoci cena? :)
 
I tako ce ubiti Bitsatmp, jer tu je lova iz Evrope i od Amera
 
Bitstamp se za sada lepo drzi, nije mi problem da prodam, malo ima lag-a dok se ulogujem, ali radi
 
Pogledaj samo kako se talasa stamp na promenu na btcchina
Koliko je 1Y u $ ovi nasi slepci u NBS nemaju
 
Poslednja izmena:
Pogledaj samo kako se talasa stamp na promenu na btcchina

Ha znas da je to meni nebitno, meni bitno da stamp radi kad mi ljudi posalju coine da mogu da im unovcim. Da drzim coine i da gledam kretanja, verovatno bi poludeo do sada, ovako, samo unovcavanje i glava mirna
 
A ja bi sad mooda pojeo sto sam se iskesirao na 143$ :)

U mom slucaju zbog 3 dana nestrpljivosti propade 230 dolara zarade ;)
 
Zamisli da si imao vise;)
 
nemam vise nista od ove igrarije, sad ce i hardver na dobos ;)
 
Nema jos od Jula, realno. Meni je vec u Junu bilo jasno sta treba raditi sa hardverom.
 
Lepo ce mo se igrati , kupimo jos dva monitora i 4K prsti
 
A ja bi sad mooda pojeo sto sam se iskesirao na 143$ :)

U mom slucaju zbog 3 dana nestrpljivosti propade 230 dolara zarade ;)

Ja sam na 180 prodao...a rekao sam sebi da cu po svaku cenu :p cekati bar 250, al na 180 reko bes ti vise ovo...
 
Ajd da vidimo jos nocas
 
Ici ce to jos gore sve i ako padne malo trenutno. Mislim da moze btc da se naduva i na duplo vise od ovoga.
 
Imam ovde neke bankare koji kupuju/prodaju, oni kazu da cekaju 225, e sad ko zna, mozda su u stanju da bolje nanjuse
 
Pa to je tu vec uskoro, doduse dali 225 gaxovih ili bitstampovih jer je to razlika, za sad je stabilno na 194 a nocas ce vrv otici na 200
 
pricamo o bitstampu naravno, goxovih 225 nema smisla kad ne mogu da se dobiju novci
 
Opet neko divlja na berzi, LTC skocio 20% za par sati...
 
ide ko lud :D Malo i mi kkoji smo se uspavalai sa ltc-om da zivnemo
 
Sad nije toliko katastrofalna cena bas ali ne prodajem nista ispod 3$ :D
 
Plasim se da je navlakusa da se odliju btc prema scryptima a onda ce da srozaju LTC/FTC
 
Pa tako neka fora, ovo sigurno nije "zdrav" rast cene, nego klasican muljatorski najverovatnije ;). Pitanje samo da li mi tu mozemo nesto profitirati ili ne,mozda je najsigurnije ne dirati jos nista :).

edit- kako bi bilo lepo da ltc ide gore kad i btc kao nekad a ne obrnuto kao ovih dana, sad bi vec bio bar 5$..

edit2-jbt btc preko 200 na stampu...ludo burazere ludo...eh ko je to mogao pretpostaviti pre 2 nedelje..
 
Poslednja izmena:
ja napisah pre 2-3 stranice lepo da ovde ljudi samo misle na profit, a ne na neku "siru sliku ".. Btc jos par dolara gore ,pa stagnacija ili padanje.. A onda kupovina Ltc-a tj pumpanje i tako opet u krug.. Kakva bre sira slika, ljudi su u ovome da bi uzeli brzu lovu, a ne neku tamo siru sliku da btc bude prihvacen da moze neki kinez da kupi patiku u Americi sa btc-om..
 
Prvo lova, poslije patike :D
 
Kinezi imaju ogromnu kolicinu dolara u kesu + ASICE koji prave BTC a posto im ameri ne dozvoljavaju da mnogo vrdaju Y oni ce sad prodaju da vrse preko BTCa i tako da jos vise sarane amere , ovo sto se desava nije samo prica pojedinih KITova, po meni je ovo mnogo ozbiljnije, jer budimo realni kad bi sad neko od nas imao BTC u obliku novcica dal bi dao 150e za njega nema sanse jer bi se prvo pitao ko stoji iza njega tj. koja drzava i sta moze da kupi za njega. Kosooki sve rade na dugacke staze
 
Poslednja izmena:
Auu, 225$ Gox.

kobi-reko.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno