Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ako bi cenu dogurali preko 1000 mogli bi da povrate novac koji su utrosili kupujuci bitcoine krajem 2013. ;)
 
A ako kupe po 100 a posle prodaju za 3000?
Sto se sada zamlacujete ciframa? Cekajte bar da krene il' gore il' dole.
 
Ako bi cenu dogurali preko 1000 mogli bi da povrate novac koji su utrosili kupujuci bitcoine krajem 2013. ;)

To nije ista ekipa...Oni koji su kupili po 1000 imaju vunu, a ovi koji ce da kupuju po 100 imaju ostre makaze, i sistematski sisaju one prve, vise puta.
 
Kad ta vuna bude uskraćena, videćemo koliko volemo kriptovalute. :D
 
ovo sad su poslednji trzaji pred pad. cenim da će se srokati do večeras-noćas do 210, a onda će biti vreme za odluke. pošto medjedi vode priču, target mi je 150 $, za početak.

i da, ovo je sad zvanično dead cat bounce.
 
Moze li se igdje pratiti ili da li se otprilike zna kad ce profunkcionisati slanje novca sa bitstampa na devizni racun u raiffaisen-u?
Ima li iko ikakav info?
 
Ja mogu samo potvrditi da slanje novca sa bitstamp-a na devizni u sberbank jos uvijek radi bez zastoja. Ako je neko planirao otvarati racun cisto da zna da tamo za sad radi.
 
Moras napomenuti da je to u BiH. Radi i NLB isto tako u oba pravca.
 
a zna li se zasto je problem sa raiffaisenom? ima li se negdje nesto procitati na tu temu, ako poslaljem recimo hoce li se vratiti novac nazad ili je izgubljen?
 
Dear John Doe,

We regret to inform you that your withdrawal request has been rejected.

Reason:
Bitstamp has recently learned that the Raiffeisen Banking Group has adopted an internal policy regarding Bitcoin-related transfer. The group no longer allows transfer related to Bitcoin. As a consequence we rejected your recent withdrawal request.

For your future transfers we kindly ask you to make a withdrawal request to your alternate bank account held in your name.

If you have any questions regarding Bitstamp exchange service please read our FAQ or use our support form (https://www.bitstamp.net/support/). Our support staff will be more than happy to assist you.

Best regards,
Bitstamp team
 
f73ced9ee4672ca60ab9d531c7bf254f.jpg
 
evo meni se nesto javlja da ce pre BTC na 300$ nego na 150$ , a za genijalcinu poziv da stavi ako treba i nesto novca na svoje tvrdnje pa da uplatimo ko dobije u fond iz njegovog potpisa, kad je vec previse zaradio mozda moze i nekih mrvica da se odrekne za one kojima treba :)
 
ne valja ti ta slika naopako je vidis da pise 132$, zar ti ne vidis nikakvu macku ;)
 
Genijalčini se klima licenca za gatanje već neko vreme. :-D
 
evo meni se nesto javlja da ce pre BTC na 300$ nego na 150$ , a za genijalcinu poziv da stavi ako treba i nesto novca na svoje tvrdnje pa da uplatimo ko dobije u fond iz njegovog potpisa, kad je vec previse zaradio mozda moze i nekih mrvica da se odrekne za one kojima treba :)

ta zarada je izgleda samo u lovackoj prici
;)
 
odma poskakali nakon skoka od par $, a biće tačno onako kako sam rekao. noćas ili večeras pad do 205~210, a onda laggano ka 150.

@markons, bolje odmah izdvoj te pare ako te svrbe za svratište, dok još imaš čime da platiš. :) ne kladim se oko cene osim na berzi. stvar principa.
 
Poslednja izmena od urednika:
Celu noc cekam da padne a ono krenulo da skace opet. F*ck this sh*t, ne mogu vise da cekam :d
Odoh da spavam, sljaka se ujutru ;)
 
Dobro sad je jutro, ali ide vecer i noc ima noci i veceri pogodice nekad xaaxxa :p :p :p
Ja sam pre 10 dana rekao vrticemo se izmedju 220-230 (gledam btc-e) i tacno je tako ko ne vjeruje imaju postovi da se provjeriti, nece to bas tako preko noci da se sroza, a znamo svi kako tesko skace tako da salu na stranu, ali ova situacija ni meni ne pogoduje volim one nagle padove/skokove tu covjek moze nesto i da zaradi ovako sve miruje mali volume tako da bas dosada.
 
99% da ce jednom da pogodi, 100% da nece :d
Neverovatno je koliko neko puta zaredom moze da pogresi. Samo teraj kontra, tako je najsigurnije ;)
 
hohoh, zaredom da pogreši. ja pogrešim zaredom procenu za par sati, a kurajber pogreši za 1 garsonjeru. nadam se da se čuva ltc kontraški i čeka 100 $.
 
Ne brini nije odustao od svojih planova.

-Da li si odustao od plana da ih prodas za vise od 100 $ i koju cenu sada cekas da bi se otarasio svih litecoina ?

-Nisam optimista kratkorocno, na duze staze moji planovi se nisu promenili uopste.
 
Zar mozda treba sad da prodam sve zato sto neki beli mag prognozira propast u stilu teksta iz Treceg oka?
 
Zar mozda treba sad da prodam sve zato sto neki beli mag prognozira propast u stilu teksta iz Treceg oka?

Prodas sve, kupis patike, jaknu i telefon, al neki premium model :) Pa za par meseci ili za glavu ili u euforiju kako si makar nesto izvukao...
 
E to je bas lepa sprava, cestitam. Ja na moj ne sedam uopste, ubi ova vrucina. A i nekako razmisljam da se motorizujem.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno