Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
pa ~3 $ je kao neki support, ali do polovljenja mislim da će proleteti kao brzi voz kroz 3...e sad...gde će stati je pravo pitanje...cenim na 2.

što se tiče btc-a...190~205...mislim da je još rano za onaj moj pad ispod 100...
 
Kakav tvoj pad, zar stvarno mislis da ce jednog dana moci da dumpujes BTC na 50% nizu cenu :d

mozda ako BTC bude 4 centa pa da ga roknes na 2 ako posedujes par stotina hiljada komada do tada, jedino tako
 
Poslednja izmena:
Ne preterujmo. Bitmain L1 je kostao 600$, krsteno napajanje jos 60$ i pdv+postarina za L1 dodatnih 150$. Jedan takav donosi nesto manje od 8$ i pojede struje za oko 0.8$ dnevno. 11500$ je ulog za 100$ dnevno.
Ja pricam o GPU u te plocice se ne razumem, nisam strucan.
 
vidim na bitfinexu od jutros nema trgovanja, cim cena dotakla 220. :)

lepo...mislim da pokusavaju da sledeći krah zaustave...

imam tamo par hiljada.
 
Lagano ali sigurno se priblizavamo -200$ vidicemo hoce li biti otpora, stize Ltc polovljenje zanimljivi dani pred nama :)
 
Obicno ide dump pred polovljenje :)
 
kenjam keš.

ovom prilikom bih da se zahvalim svima onima koji su pričali da treba raditi suprotno od onoga što ja radim. vaši novci će biti pametno utrošeni.
 
Poslednja izmena:
ako prodje 150 $ u sledećem naletu ja ga čekam na 60~80 $.

ovo vredi kupovati samo zbog bounce-va i brze zarade, realno.

Realno BTC je zavrsio svoje, ovo je vec 2 godine "stepenasti" silazak. Ko hvata bounce hvata, tu se da nesto uhvatiti, ali generalno ide to do 0. kao i svaka prica, vremenom se izduva i ispuva. Kada su se mnogo ozbiljnije stvari kao zlata/nafta izduvale, izduvace se i crypto jos zesce i brze.
 
Poslednja izmena:
Realno BTC je zavrsio svoje, ovo je vec 2 godine "stepenasti" silazak. Ko hvata bounce hvata, tu se da nesto uhvatiti, ali generalno ide to do 0. kao i svaka prica, vremenom se izduva i ispuva. Kada su se mnogo ozbiljnije stvari kao zlata/nafta izduvale, izduvace se i crypto jos zesce i brze.

Aha onda je pero kojot aka Genijalac uvio cokoladu :d

Ste vi mala deca, pa ceo finansijski sistem se urusava ko zna zbog ceha, prevod CISTA manipulacija, i sad eto BTC nije 1000$ AHA to je kraj!

Iskreno znam da shortujete i zato tako pricate, zato vam prastam, ali nemojte ovde imate twitter, facebook pa tamo lozite masu :-devil-:
 
Aha onda je pero kojot aka Genijalac uvio cokoladu :d

Ste vi mala deca, pa ceo finansijski sistem se urusava ko zna zbog ceha, prevod CISTA manipulacija, i sad eto BTC nije 1000$ AHA to je kraj!

Iskreno znam da shortujete i zato tako pricate, zato vam prastam, ali nemojte ovde imate twitter, facebook pa tamo lozite masu :-devil-:

Pa nista, ti ako verujes u sistem, ti ubaci jos malo para u njega. Mi smo tu. ;)
 
ma šta ima da se ladiš student ako možeš da zaradiš. ne budi malodušan i nemoj da te skenja to što nisi ltc iskeširao u $. i mene je skenjao ltc za iljadarku kada se naduvao, ali mi je sve te novce vratio višestruko.

a po meni je ključan momenat u svakoj dobroj trgovini da svoj profit osiguram. to znači bežanje u $ i skidanje na račun od banke.
 
Poslednja izmena:
ma šta ima da se ladiš student ako možeš da zaradiš. ne budi malodušan i nemoj da te skenja to što nisi ltc iskeširao u $. i mene je skenjao ltc za iljadarku kada se naduvao, ali mi je sve te novce vratio višestruko.

Pa sto moram da trgujem? Nije momenat. Kupicu kad ode sve u PM, mozda :) Pare mogu uvek da isplatim, osim ako me ne pokradu. Kad nisam ltc iskesirao? Pukao sam sa 5 na 4.6 kad ti se pricinila zastavica, pa sam se vadio i vratio pola gubitka, a sve rasprdeo u $ pre odmora da ne moram stalno da proveravam cene...I bas me je odmorilo i ne zelim vise da trgujem neko vreme, mega stresno i utice na sve oko tebe.
 
Poslednja izmena:
upravo tako su ljudi ostajali bez gaća željko, stoga bih ti posavetovao da razmisliš dobro. ja sam pre samo par dana kupovao po 170.
 
Ja sam rekao da na 100 a mozda i na 150 i gace ulazem, samo nemam pare pa se nadam kad cena padne da ce BITI nekog da mi proda!

Pa zar to nisu vlazni snovi??? Rece ne moze da padne toliko...:) Nema ovde nemoguce, sve je moguce u oba smera, samo je izvesnije da ode dole
 
Pa zar to nisu vlazni snovi??? Rece ne moze da padne toliko...:) Nema ovde nemoguce, sve je moguce u oba smera, samo je izvesnije da ode dole

Nekazem je da je to nemoguca cena, samo ja nisam spreman da rizikujem u shortu sad-a, ali kazem ako se desi ja cu svoj stek povecavat, ako ne shortom onda $$
 
sma200 dnevni je ćao, cenim da će biti bounce-a tek tamo oko 170. do tad kuliranje.
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno