Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
prilicno nemoralno
kosi se satosijevom samurajskom idejom
bolje kad si vec tu tolko da promovises btc,unapredjujes zajednicu...
npr stavis par ATM-ova il tako nesto...
 
Realno sve su ove berze za trgovinu pilicareske!
Realno moda jedino Circle i takve berze su "sigurne" ali oni se ni malo ne pretenduju na pilicarsku trgovinu.... cak ni nisu berze u tom smislu

I ja sam sve povukao sa okcoin-a, trovat cu kad mislim da mogu brzo nesto da uradim, ovako jok, verifikaciju mi do pola odradili, jedno jutro me neka kineskinja zove kad je cula engleski pocela da se smeje i spusti slusalicu, mislim
 
A jel si bio na okcoin.cn ili okcoin.com? Trebalo bi da imaju podrsku na engleskom...
 
A jel si bio na okcoin.cn ili okcoin.com? Trebalo bi da imaju podrsku na engleskom...

cn, ali isto je to... pre toga za withdrawall me zvao neki kinez na engleskom da potvrdi podatke... ove kineskinje nemam pojma sta su me zvale uopste
cn nema fee ali nema ni leveragea kao com, ali zato com ima fee i manji promet
 
Jel pricas o zajednici ovde ili na svetskom nivou? Ili su ti isti koji god bili u pomenutoj?


pa jedina razlika je što mislim da su ovi domaći jadniji, ali podjednako su toksični i jedni i drugi. ne kažem naravno da su svi, da ima puno dobrih ljudi, ali ima i jajara teških. u principu pohlepa ovde caruje.

i naravno da sam ja lično bolji od toga. slagao bih kada bih rekao da sam ovde sada iz ljubavi ili entuzijazma, to je možda bilo nekad, ali sad da po svaku cenu želim da zaradim kao što nekki ovde misle - ne. meni je ovo igra postala, zaradio sam dosta, možda i previše i ne nameravam kad je tako da se zaustavljam. ali sad da pričam nekome da uloži, čuva novčiće, ili da krene da se ovime bavi - ne, nikad.

taj može samo da izgubi. gubio sam i ja, i na najteži mogući način naučio školu, ali ja sam taj luksuz sebi mogao da priuštim, jer sam zaista na vreme krenuo da gomilam novčiće i da trgujem.
 
Poslednja izmena:
Mani se corava posla vidis da na LTC nikad nisi zaradio.... nije on za tebe, vrati se BTC-u :d

Pilicari u napadu na XT btc nodove :)
https://www.reddit.com/r/bitcoinxt/comments/3i2yvf/xtnodescom_request_for_ddos_protected_hosting/
Na LTC-u je zaradio svako ko ga je prodavao kada je dohvatao 0.03+ prema btc-u...Samo treba biti strpljiv i pustiti ga da padne nekoliko puta pre nove kupovine. Trenutno se samo prepolovio u odnosu na julski peak. Sad kad vide btc-e bolidi da polovljenje ne donosi skok cene, ima da ljosne naglo i puno. Rudari su od asica potpuno nebitni jer ih ima samo nekoliko...
 
Na LTC-u je zaradio svako ko ga je prodavao kada je dohvatao 0.03+ prema btc-u...Samo treba biti strpljiv i pustiti ga da padne nekoliko puta pre nove kupovine. Trenutno se samo prepolovio u odnosu na julski peak. Sad kad vide btc-e bolidi da polovljenje ne donosi skok cene, ima da ljosne naglo i puno. Rudari su od asica potpuno nebitni jer ih ima samo nekoliko...

Mozda, ali to sto ima nekoliko neznaci da ne mogu nista...ja se u dump ni u pump trenutno ne bi kladio, sve je sad neizvesno
I ovaj sad pad je odgovor na moguci nov napad na cenu BTC, jer je krenuo DDOS ti sto dumpuju su bas ti isti zlotvori sto stoje iza ddos-a BTC-a
 
Poslednja izmena:
Pa po meni je veca verovatnoca da bude dump zbog generalno "sjajne" situacije u kriptosvetu

Pa situacija je nepromenjena, ceo pad je na osnovu spekulacije i rasprave oko protokola BTC sto nije nikakav realan problem vec eto razlog da se cena dumpuje...

Cak i ono sto je pisao tvorac LTC nije tako strasno vec je najgori moguci scenario forka BTC-a da se stvore dva fork-a sto je ravno 0.1% sanse, ali ja se sa njim slazem da bi prag glasanja trebao biti veci od 50% jer bi tako osigurali nemogucnost splitovanja blockchain-a

E sad to sto ovi iz LTC zajednice malo vise pljuvace to je druga prica ;)

Jednostavno pilicari su videli krv i sad to koriste
 
Poslednja izmena:
Pa situacija je nepromenjena, ceo pad je na osnovu spekulacije i rasprave oko protokola BTC sto nije nikakav realan problem vec eto razlog da se cena dumpuje...

Cak i ono sto je pisao tvorac LTC nije tako strasno vec je najgori moguci scenario forka BTC-a da se stvore dva fork-a sto je ravno 0.1% sanse
Ne kazem da je razlog za obaranje cene bitan. Bitno je da je cena oborena i nastavlja nadole, mozda do novog year's low-a...2014. je bila losa, ali ova je ocajna po pitanju cene btc-a...Par kratkih izleta preko 300 su krajnje jadan signal svima koji razmisljaju o ulaganju para u ovu kockarnicu.
 
Ne kazem da je razlog za obaranje cene bitan. Bitno je da je cena oborena i nastavlja nadole, mozda do novog year's low-a...2014. je bila losa, ali ova je ocajna po pitanju cene btc-a...Par kratkih izleta preko 300 su krajnje jadan signal svima koji razmisljaju o ulaganju para u ovu kockarnicu.

Cena je jedino merilo kockarima, ali ne zaboravi BTC ima svoju primenu, sad sto je to "nich" trziste za sad i zasto to je druga prica :)

Realno po meni 200 mogu probiti jedva, za dalje moze biti neki ludacki peak i to je to i opet smo iznad 200, ko zeli da kupi sad najbolje da ima $$ na menjacnici i da ceka te udare, ja oko probiju 150$ i cena ostane niska ulazem kao sto sam rekao i gace :d
 
Poslednja izmena:
Cena je jedino merilo kockarima, ali ne zaboravi BTC ima svoju primenu, sad sto je to "nich" trziste za sad i zasto to je druga prica :)
Ja mislim da niko ne voli da ulozi u nesto sto ne povecava dobit. Nisam siguran da bi se sa tobom slozio jedan "investitor" iz 2014. godine. Trenutno btc nema nikakvu upotrebnu vrednost. Njegova najveca tekovina za sada je sto je postao legalno sredstvo placanja, pre svega zahvaljujuci USA zaplenama i legalnom rasprodajom preko aukcija i pomalo razvojem regulative, ja bih to nazvao polu-konvertibilan. Da li ce to doneti neki benefit u buducnosti je kocka i svi ulagaci para kupovinu btc-a su kockari.
 
ako prodje 150 $ u sledećem naletu ja ga čekam na 60~80 $.

ovo vredi kupovati samo zbog bounce-va i brze zarade, realno.
 
Poslednja izmena:
ako prodje 150 $ u sledećem naletu ja ga čekam na 60~80 $.

ovo vredi kupovati samo zbog bounce-va i brze zarade, realno.

Opet masni snovi.... :p

Kakav bre bouce, da nema realnu upotrebu nikad ne bi doslo do tih bouncev-a, nemojte zbog moguceg dobitka da promovisete nesto sto je nije istina :)
 
bude to istina do kraja godine, a možda i ranije. :)

to što cena odskoči nema veze sa upotrebnom vrednošću, već činjenicom da trgovci i spekulanti nakon velikih padova kupuju u iščekivanju bounce-a. :)
 
pa jedina razlika je što mislim da su ovi domaći jadniji, ali podjednako su toksični i jedni i drugi. ne kažem naravno da su svi, da ima puno dobrih ljudi, ali ima i jajara teških. u principu pohlepa ovde caruje.

i naravno da sam ja lično bolji od toga. slagao bih kada bih rekao da sam ovde sada iz ljubavi ili entuzijazma, to je možda bilo nekad, ali sad da po svaku cenu želim da zaradim kao što nekki ovde misle - ne. meni je ovo igra postala, zaradio sam dosta, možda i previše i ne nameravam kad je tako da se zaustavljam. ali sad da pričam nekome da uloži, čuva novčiće, ili da krene da se ovime bavi - ne, nikad.

taj može samo da izgubi. gubio sam i ja, i na najteži mogući način naučio školu, ali ja sam taj luksuz sebi mogao da priuštim, jer sam zaista na vreme krenuo da gomilam novčiće i da trgujem.

http://forum.benchmark.rs/showthrea...na-i-prodaja&p=3876784&viewfull=1#post3876784

posto mi je bas bilo zanimljivo da vidim da je neko zaradio "mozda i previse" da se potsetimo kako je covek lepo krenuo u trgovinu sa samo 5-10 BTC kako je rekao pre samo godinu dana i dokle je dogurao mozete i da vidite sami...mislim da je za primer umeca u trgovini, ugledajte se na njega i samo ga slusajte, daleko cete dogurati.
 
krenuo sam ja mnogo ranije od toga, 5~10 btc-a je realno sića. :) to možda u datom trenutku sam trgovao sa toliko.

pa samo od ovoga bounce-a sa 160 na 220 sam toliko zaradio. i ne, neka radi svako kako misli da je najpametnije. ja koji sam u ovoj priči već dosta vremena kažem da u perspektivi ne izgleda dobro .
 
Poslednja izmena:
pusti ti te priče o ltc asiscima, haah, to je neozbiljno, nego se spremi za kliktanje student!
Ma kakvo kliktanje...Imam buy ordere, posto sam sav u $ na btc-e odavno. LTC ne doticem, iako ima vece oscilacije, ne mogu da predpostavim koja mu je dno cena. Da li 3, ili 2.5, ili cak manje.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno