Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
i cena daje signale fine da hoće dole. :)

255 je support, ali mislim da ćemo proći kroz njega kao kroz buter. sledeća stanica je 230. ltc će po toj logici stvari testirati 3 $.
 
BTC su nesto malo gurnuli dole, ali LTC se neda... ja sam malo usao u short ali ako nebude nekog potresa na BTC nista od ovog...
 
Ja sam svoje shortove zatvorio, prosle nedelje 60ltc, juce 5 i danas minus 7

BTC mozda i bude padao ali za LTC u narednim danima ocekujem pump
 
Poslednja izmena:
60 ltc-a. :D

ja bez iljadarke ne ulazim u trejd. :D

na bitfinexu sa hiljadarkom srusis bezu i sve triggere :d

inace kod kineza tek sajt pokazuje realno stanje buy/sell, ostalo 60-70% su botovi a ti interno trguju medjusobno, a izgleda da malo i pumpaju vrednosti na API-ju za bitcoinwisdom barem mi se tako cini osim ako api ne pokaze nekad komulativnu vrednost...

PS: 60 ltc je zarada pilicarenjem na marginama
 
Poslednja izmena:
što se tiče ltc-a...hehe, da, smešno izgleda orderbook, ali šta da se radi. ako znaš znanje može fino da se profitira.

kinezima ne verujem, sve je prenaduvano tamo. po meni je btc-e indikativan, ali i tamo ima leverege-a. preko onog mt4 endžina ili šta li je već. recimo da je onaj skok od noćas ltc-a neobjašnjivi verovatno upravo odatle došao.

samo pilićari i zarađuj. :)

što više vremena prolazi, a približavamo se polovljenju...sve je izvesnije da pampa neće biti. mislim da si prerano zatvorio šort. trebao si da sačekaš, pogotovo ako si bio u plusu. :)
 
Poslednja izmena:
Ja se za LTC ne plasim na btc-e ko da ga ponestaje :)

LTC/BTC ratio se polako dize....

Jos ove budaletine da vide bunar u ethereu sa 60+12M preminea :) maaaa LTC ide ka 0.04 prema BTC ovaj put, pa jos kad se uzme u obzir da se ona raspala fondacija BTC samo svadja i forkuje, LTC ima sansu da pokaze sta znaci solidarnost :d
 
Poslednja izmena:
Koja valuta je li ona sto ste pricali da ce do kraja godine biti preko 100 $ ?
 
Da, reboot-ova.
 
prva sledeca stanica za ltc 4.5dolara samo da se ovaj tajkun napuni na btc-e
 
Samo da vas podsetim. Ostalo je još samo nedelju dana do izuzetno važnog datuma za vasu omiljenu valutu.

litecoin.jpg
 
Tebi ako je dosadno sa nama, idi brate gde ti je volja i uzivaj u zivotu
 
Nije taj datum toliko vazan, samo sugerise da ce cena kopanja biti skuplja, inace zajendica je od poslednjeg pumpa i problema oko BTC zivnula... trazi se mesto gde god BTC pravi problem, (block size limit itd..) da uleti LTC kao alternativa sto je realno i jedino logican sled desavanja

Takodje LTC ne pati od "birokratije" i lakse ce prihvatat nove ideje... inace tehjnicka potpora BTC i nije bas toliko jaca od LTC, u BTC 99.5% likova su menadzeri i slatkorecivi majmuni... ozbiljno na blockchainu ja neverujem da radi vise od 20 ljudi, sve ostali su prosipaci iz supljeg u prazno

Kao sto sam rekao BTC moguce da je nastavio pad, LTC osciluje.... ja sam short zatvorio na 24.95 pre dva dana i sad sa dok BTC tresti dole LTC se vratio na tu vrednost
 
Poslednja izmena:
reko ti ja zeljko da ne zatvaraš šort.

kao što rekoh pre par dana, btc 220~230...ispod 210 znači da krećemo na 100.
 
e sad sve ili nista na 8-12 dolara LTC a ti genijalac danima vec ovo pricas nemoj samo da zatvoris short posle polovljenja videcemo ko je u pravu uskoro.
 
reko ti ja zeljko da ne zatvaraš šort.

kao što rekoh pre par dana, btc 220~230...ispod 210 znači da krećemo na 100.

Pa sta da nisam zatvorio, LTC se tek sad vratio na vrednost gde sam ga zatvorio, i po svemu sudeci nece vise padat... BTC mozda na 220-230 ispod toga ne... 100$ su lovacke i pecaroske price :d

LTC e u jednom momentu samo da se ripne ludacki gore... ovo je samo prilika da se kitovi napune i dodatno shortuju... pump moze realno krenuti i nakon polovljavanja... sve vise zavisi od BTC i panike

A inace ne drzim nista na okcoin-u dok mi ne verifikuju 2 nivo da mogu da sve vucem odjednom bez limita... nisu mi jasni vec nedeljeu dana cekam

Inace ako BTC padne na 220$ ja odma ulazem auto u njega, dobro mozda malo manje ali na 100$ ulazem i gace :d
 
Poslednja izmena:
važi. :)

ja kažem da lepo navlače sad nove kesadžijije, odlična prilika pred šatro skok pred polovljenje. taj pump je prošao...
 
Poslednja izmena:
važi. :)

ja kažem da lepo navlače sad nove kesadžijije, odlična prilika pred šatro skok pred polovljenje. taj pump je prošao...

Pa kad navuces ides dump pa opet pump... to je ciklus, LTC je "probudjen" naravno moze da se odluce na jedan dump dok ide, realno vec je bilo ako ne 5-6 pokusaja da ga spuste ispod 20 yuen-a bezuspesno... realno verovatnoca kaze da jednom moraju da obrnu curak, duplo manja inflacija i lobi LTC-a (ma koji on bio) itekako je dobra prilika za pump, samo kazem i ja se slazem da to nemora da bude sad vec kad svi kazu nema nista od pumpa...

Generalno mislim da ce i BTC zaelote uvideti da je za isti dobro da LTC ima vecu vrednost jer LTC nikad nije zamisljen da bude suparnik BTC vec potpora, offload manjih transakcija na isti jednog dana, itd.... jednog dana kad to sveta mislim da ce i oni samo vise paznje posvecivat LTC-u
Takodje je vec duze vreme LTC pokazuje da njegova vrenost itekako moze stabilizovat i dici cenu BTC-a
 
Poslednja izmena:
nije dzabe onaj kit istreso juce 75k dolara da kupi na 4.4 udelio nam ko deda mraz paketice jer voli da baca para iz dosade...
 
nije dzabe onaj kit istreso juce 75k dolara da kupi na 4.4 udelio nam ko deda mraz paketice jer voli da baca para iz dosade...

Ima tu vise kitova, to neznaci sigurno da ce pump sutra ali definitivno kitovi ulaze u LTC, mada me je taj ****** zeznuo jer su tu ima sort za finu sumicu :d

Plan oko obaranja je krenuo sa svadjom u BTC zajednici (pre svega oko velicine blok-a), tada su muljatori videli priliku i isto iskoristili za dump, takodje su i onu vest a poruci satosija tada plasirali.... sledeca cena zavisi sta jos imaju u rukavu i koliko su se ispraznili
 
Poslednja izmena:
Veselo na finexu, ko je uspeo kupiti na ispod 210, good joob.
 
Bitfinex smejurija, koliko se trigger-a pokrenulo da je smesno koliko su njih pukli :)

Opet je po meni dokazan insiderski rad bitfinex-a... sad sam siguran da namestaju jer kitovi znaju trigger-e
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno