Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ma jok, svako ko reši da proda je dumper. Evo ja sam danas u menjačnici dumpovao 100 eur za dinare :)

I da... ovo što sada se dešava je čista kocka 50/50 šta će se desiti a za kocku nema chartovanja. Odlučuju veliki a mi kupimo mrvice. Ja sam u $ a lako ću odlučiti naknadno šta mi je raditi. Bole me uvo da li je ltc 1.5 ili 50$.
 
Poslednja izmena:
Znaci ti pumpas kurs dinara danas :)
Jel se znaju neki preliminarni rezultati referenduma? Necu biti kuci do veceras pa ne mogu da pratim vesti.
 
Ja sam izašao na $268, očekujem priliku da kupim ispod bez obzira na trenutni balončić, nadam se da neće balon; onda sam omašio big time.
 
Huobi je u lagu.
 
Tako i treba uvek je kontra od nasih pametnih
;)
 
Poslednja izmena:
Grci imaju dvojni PDV sistem, na ostrvima je manji, poprilicno, a to su svi koristili, slicno kao nasa "patriotska pljacka", pa i ne cudi sto je punjenje budzeta slabo. Kazu da njima "bezi" oko 50% novca, a to je PREVISE, kad i nama taj procenat je vise u zoni 80-85%.

jedna od mnogih rupa tamo :) cudim se kako to ovi nasi nisu iskoristili..
a da nemamo ostrva ( osim na dunavu :D )
 
hehe, pa ne mož to tako.

jedino ako ih okupiraju, pa onda da raspolažu "njihovom imovinom" i budžetom. oko toga je i nastala cela ova frka: što neki kurton iz MMF-a priča okolo kakvu ekonomsku politiku ljudi da vode u svojoj zemlji.

Bankrot je upravo to-ekonomska okupacija od strane poverilaca. Gubljenje dela suverenosti, prava na upravljanje imovinom i tokovima novca, itd
 
Bankrot je upravo to-ekonomska okupacija od strane poverilaca. Gubljenje dela suverenosti, prava na upravljanje imovinom i tokovima novca, itd
Nema sanse Siriza da ih pusti da im neko upravlja Grckom, nemoj da si naivan. Pa bas zbog toga su isli na referendum, sad ce lepo da izadju iz EU i do daljeg ce da se prave blesavi za pare.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno