Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
samo je problem prebacivanje posle dolara sa gox na btce..

pa rekoh bar da padne trenutno i posle odmah u nebo da ode cena
 
Skace btc :)...
 
Videli smo da je ltc isao na oko 5 dolara kada je btc bio preko 200, e sad ako se desi da se i ltc prihvati kao sredstvo "placanja" bice nezavistan od btc-a pa cena ide gore
 
još jednom, zna li neko kolika je provizija prebacivanja Bitcoina sa BTC-e na MtGox,

pa onda nazad obrnuto?

neverovatno mi da je razlika 10 dolara po Bitcoinu..

zar ne bi onda svi kupovali jeftiniji na BTC-e i prodavali skuoplji na Gox-u ? pa opet i opet .. u čemu je kvaka ? meni se učinilo da je provizija velika, pa se možda zato ne isplati ??
 
još jednom, zna li neko kolika je provizija prebacivanja Bitcoina sa BTC-e na MtGox,

pa onda nazad obrnuto?

neverovatno mi da je razlika 10 dolara po Bitcoinu..

zar ne bi onda svi kupovali jeftiniji na BTC-e i prodavali skuoplji na Gox-u ? pa opet i opet .. u čemu je kvaka ? meni se učinilo da je provizija velika, pa se možda zato ne isplati ??

Evo ti moja iskustva... bez barem 10-ak btc se ne vredi igrati...

http://forum.benchmark.rs/showthrea...-druga-pitanja-odgovori&p=3246855#post3246855
 
preko čega prebacujete keš sa BTC-e?
 
Na koji nacin prebacujete novac sa mtgox-a na btce? Nesto pljuvase okpay skoro
 
Poslednja izmena:
jzar ne bi onda svi kupovali jeftiniji na BTC-e i prodavali skuoplji na Gox-u ? pa opet i opet .. u čemu je kvaka ? meni se učinilo da je provizija velika, pa se možda zato ne isplati ??
Ti kada na Mtgoxu prodas BTC dobijes dolare ili eure i da bi opet kupio BTC na BTC-e potrebno je da te dolare ili eure prebascis sa Mtgoxa na BTC-e.
Prebacivanje tih dolara ili eura sa mtgox-a na BTC-e kosta otprilike kolika je i razlika pa se malo ko time bavi.
Mozda mogu rusi direktnim uplatama ali i to je pitanje.
 
Ti kada na Mtgoxu prodas BTC dobijes dolare ili eure i da bi opet kupio BTC na BTC-e potrebno je da te dolare ili eure prebascis sa Mtgoxa na BTC-e.
Prebacivanje tih dolara ili eura sa mtgox-a na BTC-e kosta otprilike kolika je i razlika pa se malo ko time bavi.
Mozda mogu rusi direktnim uplatama ali i to je pitanje.

ahaa kontam ;)
pa dobro, u jednom pravcu nije loše, ako je samo 0,01 BTC fee. dolari da ostaju na MtGox i nek se gomilaju tamo do isplate na Intesu..
daklem kupim jeftiniji BTC na BTC-e, prodam ga skuplje na MtGox-u i razlika je trenutno oko 10 dolara - 0.01 BTC (1.22 dolara).. daklem ostane mi više oko 8.8 dolara po BTC-u po trenutnoj ceni.. nadam se da sam dobro sabrao pošto je pola 3 ujutru ;)
 
U cemu je tu onda "mudrost", to svi radimo, kopa se LTC, menaj na BTC-E u bitcoin a posle se isti prodaje ili na MTGox ili na Bitstamp?
 
Nije dzabe takva cena na btc-e, necete se leba najesti od razlike, jer bi to vec neko uradio i izjednacio cenu. Ta cena u dolarima na btc-e vam nista ne znaci jer vi menjate ltc direktno za btc.
 
Poslednja izmena:
U cemu je tu onda "mudrost", to svi radimo, kopa se LTC, menaj na BTC-E u bitcoin a posle se isti prodaje ili na MTGox ili na Bitstamp?

ne nisam rekao da sam otkrio toplu vodu, nego samo pitam da li neko primenjuje taj recept.. proveravam jer sam ipak početnik.

Nije dzabe takva cena na btc-e, necete se leba najesti od razlike, jer bi to vec neko uradio i izjednacio cenu. Ta cena u dolarima na btc-e vam nista ne znaci jer vi menjate ltc direktno za btc.
ali kolika je provizija za proimenu LTC u BTC ? ja nisam uspeo da provalim
 
Poslednja izmena od urednika:
a meni miko da odgovori...preko čega mogu da povučem keš sa BTC-e..a? :)
Ima brdo servisa ali ne znam da li je neko nešto od toga koristio...
 
Da li neko koristi povlacenje sa btc-e na liberty reserve, 2% provizija, pa preko sajta virtual exchange u dinare provizija oko 10% valjda nisam siguran... Kontam da je ok za manje sume tj nas koji pilicarimo za 50,100$ ??
 
Au brate imas direktno sa mtgox na Visa electron, samo treba da verifikujes, ides funding options, withdraw funds, odabere u padajucem bank transfer i desno add withdrawal method i dodas svoju Visa electron, btw ja je napravio oko 11h u subotu a bila je verifikovana brat bratu posle nekoliko sati ja izneverovao
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno