Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jesmo svi znali da su menjačnice/kladionice mahom nelikvidne? Jesmo. Još pre pola godine sam rekao da će krenuti da pucaju, svako ko prati je znao da je samo pitanje vremena.

Prava žurka počinje tek kada se obelodani i druga javna tajna koju takođe svi ovde znamo - da su stablecoini bez pokrića.

Da li ovo znači da ti predviđaš mož'biti neku propast?
 
Dno je bez problema u zoni 13-14k za BTC, moguce i 11-12k. Sve do te granice ne treba da nas nista cudi, to je samo ponavljanje istorije po 4-5x. Ako ovaj put uzmemo da ce pad biti svega 80% na max cenu (vremenom je sve manj kako se ciklus ponavlja) to je oko 54.5k na 68k maximuma sto dodje na 13.5k. Imali smo padove i od 90% u prethodnim ciklusima, pa bi to bilo sve do nekih 7k, sto u ovom slucaju ne verujem da moze, tj. sve ispod 10k bi bilo zaista jako neocekivano i malo verovato cak i u ovo vreme nestabilnosti. U savkom slucaju manje od 15k je vrlo izvesno u ovom trenutku, a neka dopuna se ima smisla da se pravi u zoni 12-15k za 1BTC
 
ha,ha, znam da mi BTC stop loss na 15.560, ali sam permutovao i malopre pogledao 16.514 i pomislim 15.514....
 
LTC prošao za sada dosta dobro u odnosu na ostale, pa i u odnosu na BTC. Mnogo bolje nego juna. BCH nije prošao loše takođe.
Ovi dinosaurusi altcoini izgleda izdržljivi kod tih starih cifri na kojima se akumulirali (doduše, tako ne misle oni koju su uzeli BCH na 1k+)
 
Kanda bih malo pazario SOL sada kroz BTC... Ali malo 😁
 
Izgleda da ode FTX u stecaj…
 
Izgubio sam veru u kripto, previše je ovo sve, najgorih 48h za kripto ikad. Oko 35-40% ukupnog NW-a mi je zarobljenog na FTX-u bez ikakvih saznanja sta ce dalje biti.
 
Not your keys not your coins ...

Edit:
Uhh...

Capture.PNG
 
Poslednja izmena:
Zavrsio sam upravo sve kupovine i prebacujem sve na Ledger i Wallet-e. Sve sto moze ide u stejk. Sta god da se dalje desi me ne zanima i veliko je olaksanje sto vise necu morati da proveravam sta se desava na dnevnom nivou xxx puta. Nisam verovao da ovoliko moze biti stresno trejdovanje i koliko moze uticati na psihu. U ovom bear-u sam polomio 2 gamepad-a zbog trejda ( od kojih je jedan Elite 2 ). Inace sam long term hodler i ovo je prvi put da sam trejdovao kroz ceo bear. Dobar sam sigurno oko 150k ( zahvaljujuci Strax-u, DCR-u i ETC-u ) ako ne i vise samo trejdom plus sam dokupio sve one kolicine koje sam prodavao mesecima unazad. Sada sam usao u BTC, ETH, LINK i DOT. Od nekih coina sam odustao ali sam uzeo vece kolicine ovih iznad. Zavrsio sam danas i izvlacenje kesa za onaj BTC koji sam prodao na 18.2k tako da je za mene sve zavrseno. Povlacim se u ilegalu do sledeceg bull-a ako ga bude.😀 Ostalima srecno i nemojte biti previse pohlepni. I da padnemo od ovih cena jos 20-30% to je nista gledajuci long term, gde smo bili i gde mozemo biti, ako verujete u kripto i sledeci bull ciklus.
 
Zavrsio sam upravo sve kupovine i prebacujem sve na Ledger i Wallet-e. Sve sto moze ide u stejk. Sta god da se dalje desi me ne zanima i veliko je olaksanje sto vise necu morati da proveravam sta se desava na dnevnom nivou xxx puta. Nisam verovao da ovoliko moze biti stresno trejdovanje i koliko moze uticati na psihu. U ovom bear-u sam polomio 2 gamepad-a zbog trejda ( od kojih je jedan Elite 2 ). Inace sam long term hodler i ovo je prvi put da sam trejdovao kroz ceo bear. Dobar sam sigurno oko 150k ( zahvaljujuci Strax-u, DCR-u i ETC-u ) ako ne i vise samo trejdom plus sam dokupio sve one kolicine koje sam prodavao mesecima unazad. Sada sam usao u BTC, ETH, LINK i DOT. Od nekih coina sam odustao ali sam uzeo vece kolicine ovih iznad. Zavrsio sam danas i izvlacenje kesa za onaj BTC koji sam prodao na 18.2k tako da je za mene sve zavrseno. Povlacim se u ilegalu do sledeceg bull-a ako ga bude.😀 Ostalima srecno i nemojte biti previse pohlepni. I da padnemo od ovih cena jos 20-30% to je nista gledajuci long term, gde smo bili i gde mozemo biti, ako verujete u kripto i sledeci bull ciklus.
Svaka cast druze, drago mi je kad ovako nesto cujem. Sve najbolje ti zelim i u zdravlju da potrosis pare.
 
Docekacu izgleda ja ono sto sam pisao pre par meseci, eth na 650$ cini mi se :) ili da cekam do 400$ :) , a nije vikend poceo...
 
Cena će ići na dole sve dok ima previše pohlepnih koji bi sa 50x da postanu milioneri za nedelju dana, kao i svih fondova, institucija i drugih organizacija koje nisu sposobne da drugačije dođu do sredstava osim nadajući se da im padne s neba. I to je ok. Sigurno ne prodaje neko ko je kupio na recimo 40k i uštekao sa strane, već onaj ko je uzeo na 30k i udario long x5 kada je palo na 29k kako bi se povratio i plus profitirao
 
Nemam pojma, imao je i on danas neki pad, pa se vratio na uobičajeno.. ti mali padovi procentualno kod tetera znače veliko tumbanje na kripto berzama, jer on ipak ima najveći volume valjda?
 
Mozda se obesio posle ovog krvarenja… nema mu ni traga ni glasa
Tu sam, bez brige :) Živ, zdrav i prav 😄
Lagani šoping je krenuo za mene, kao i otvaranje long pozicija. Orderi se pune polako ali sigurno.

Samo Vas posmatram :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno