Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne stizem da ispratim desavanja poslednjih dana ali vidim da mi se balans smanjuje, sta se desava sa Solanom?

I sta je taj famozni Aptos u koji su presli neki Solanini VC?

Kakva se tu prevara valja?
 
Deluje kao da se spremio da sledećih nedelju dana tera oko 19,1k +- 200, uz poneki pad do 18,5k..... e sad, pošto sam u lošoj situaciji samo ćutim i gledam
 
Ne znam sta ce se desiti pred sam sastanak feda. Ali posto je zadnje cpi ocitavanje bilo samo za 0,1% vise od ocekivanog, ne verujem da ce dici kamatu za vise od 0,75%; tim pre sto ne bi bio fazon da dva dana pred izbore opet potope trziste.
 
malo zelenog ne bi bilo na odmet
 
Ne znam sta ce se desiti pred sam sastanak feda. Ali posto je zadnje cpi ocitavanje bilo samo za 0,1% vise od ocekivanog, ne verujem da ce dici kamatu za vise od 0,75%; tim pre sto ne bi bio fazon da dva dana pred izbore opet potope trziste.
0.75 je ocekivano po meni.crvena sveca je po meni neminovna ali hajde da vidimo.

Kina... Ne znam sta da kazem, nije daleko. Ne znam koliko bi americi prijao jos jedan front mada oni od ovoga vrhunski profitiraju. S druge strane ako krene, ode sva elektronika 100% gore za dva dana. Ovo je WW3, vanbracno dete WW2 i hladnog rata, sve se oko ekonomije vrti. Ceka se novi udar u sledece 2-3 nedelje, bice cupavo i za berze.
Za Ukrajinu sam rekao da
iko nije toliko lud da zapocne rat, na zalost Amerika ne preza ni od cega, ne bih vise smeo ni dinar da se kladim za Taiwan. Jedina je razlika sto Taiwanu ne moze da se salje pomoc na isti nacin a Americi se bas ne gube ljudi.
 
Jel ima neko da radi DCA altova ili ste svi fokusirani na BTC?

Kakva vam je strategija za altove?

Jel ima koga da cilja SOL, DOT, MATIC... i na kojim cenama?
 
Ja kontam nešto da ćušnem u BCH.
Matic je bio onomad na povoljnih 0.3$ i pitanje je da li će opet pasti toliko. Ko zna, možda ode i na 0.1, ali nešto mi malo verovatno.
 
Kina... Ne znam sta da kazem, nije daleko. Ne znam koliko bi americi prijao jos jedan front mada oni od ovoga vrhunski profitiraju. S druge strane ako krene, ode sva elektronika 100% gore za dva dana. Ovo je WW3, vanbracno dete WW2 i hladnog rata, sve se oko ekonomije vrti. Ceka se novi udar u sledece 2-3 nedelje, bice cupavo i za berze.
Za Ukrajinu sam rekao da
iko nije toliko lud da zapocne rat, na zalost Amerika ne preza ni od cega, ne bih vise smeo ni dinar da se kladim za Taiwan. Jedina je razlika sto Taiwanu ne moze da se salje pomoc na isti nacin a Americi se bas ne gube ljudi.
Djukanovic kaze cim savladaju tehnologiju pravljenja cipova.
 
Ako planiraju ikada da napadaju sigurno nece cekati 5 godina. Zvuci ruzno ali posto nam sekira visi nad glavom nadam se da ce sto pre jer svetu treba ozbiljan reset.
 
mozda je sada pravo vreme za kupivinu IT tehnike..dok je jos ima u izobilju 😂
 
Prođe oktobar kao da ga nije bilo, osim, za mene bolnog pada ADA jer sam tu imao par longova za koje sam mislio da će biti sigurni makar BTC pao na 12k a morao da ih branim na 0.335.
E sad, nadao sam sam se da će oktobar izaći na 21k pa onda da padne na 17, a kako se to nije desilo, stvarno mislim da će januara da ode ispod 17k. Do tada po neko trzanje i navlačenje na x30 x50 pri maloj promeni, da se izmuze preko likvidacija sve što mu malo 1%. Ko bude imao sreće da uleti u pravom trenutku pred dip ili pik, svaka čast.
 
Ja cu veceras ili sutra istesti i ono sto mi je ostalo i verovatno se pozdravljamo za ovu godinu, cekacu dip posle Nove.

Ja sam iskreno mislio da si ti totalni moonboi, potpuno nesposoban za bilo kakvo kritičko razmišljanje. Ili ti je neko maznuo nalog, ili si se vrlo impresivno opametio.
 
Lep skok danas od 5% nazalost mene je septembar upropastio pa nisam kupovo koliko sam planirao ..

Ali sta je tu je nastavljamo od danas sa DCA laganim .

Inace mislim da smo dno dodirnuli ili da se nam fali jos jedna "kapitulacija" da bi smo pronasli dno ..
 
Ko po starom dobrom obicaju cena je drmnula 5% uvis. Mora da je neko prodao nesto... i ...
 
Da ne bude zabune bug je bio u trading algo ne u samom bitcoinu.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno