Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Simke koje ti je misljenje i kakva su ti predvidjanja za naredne dane i nedelje?
41.5 - 42k je zona gde ima dosta sell ordera i sl šortera, pa će trebati jači volume za probijanje.
Današnji skok realno ne znači još uvek ništa dok se ne probije ta zona.

Svakako, ko god je u longu neka kupi deo kolača koji je poklonjen danas.

Novi šorovi se polako pune oko 41k, pa sa jačim volume bi mogli da se lako potope.
Neki moj zadnji target za zatvaranje longa bi bio oko 50k do kraja marta, koji ako se realizuje zavrsavam trejdovanje za ovu i verovatno sledeću godinu.

Ako si ostao u $, onda vise srece u novom krugu, i ne daj da ti par medjeda ovde, koji non stop nesto cekaju i naravno nikad ne docekaju, a non stop samo piskaraju, promene plan.

Ja licno, sad ne bih nista kupovao za trejd kratkorocno,jer je sve lepo napumpano. Po meni je sigurnije sedeti u doloresima dok se ne ukaze nova sansa za soping - citaj -20-30% discount
Suska se da bi neke menjacnice mogle da zamrznu naloge iz Rusije i Belorusije.
Nadam se da do toga nece doci, ali nikad ne reci nikad.

Moguce da ce odredjeni broj ljudi povuci svoj kripto se menjacnica na cold wallete, pa bi to trebalo da utice na cenu.
Vrlo moguć scenario, koji ce verovatno biti i odradjen samo da se dobro napune šortovi prvo. ( nadam se oko 50k )
 
Poslednja izmena:
Hvala Simke na odgovoru.
Da da, za kratkorocno sam i pitao jer ono dugorocno je oroceno.
Tako sam i mislio, nema sad impulsivnog uletanja i ishitrenih odluka.
 
Verovatno misli na btc odnos, za sada vecina krvari...ltc atl naravno :confused:
pazi, kad btc napravi +10% u danu, retko koji alt moze to ispratiti kroz btc odnos / ne mislim na male coine sa malim mc.
Altovi se uvek pumpaju kad se btc zaglavi u nekom range-u i tada kreće presipanje iz btc-a u altove. Oni uglavnom kreću kad eth krene
Da, mislim na odnos. Velika vecina je iscurela malo ka BTC-u. Morali bi malo da pojacaju gas.
krenuce kad se btc zaglavi u range-u nekom. Za sada je btc u prvom planu.
Sačekaj dan - dva i krenuće eth prvo, i verujem da će on vući altove koji zaostaju.
 
Lepo je skocio taman dan pred platu ...

Kapiram da su kockari usli u LONG i da ce da opali dole cim ja kupim .
 
Auuu, kako sam pratio one padove u tipa 4-5 ujutru, tako gledam sad ovaj skok, ne znam prosto na šta mi više srce igra 😅
 
Prodaje zlato ispod cene da uleti u BTC dok još može da ga kupi povoljno.
 
Lele,lele bice fantomi dzaba
 
Da, BTC izgleda nema nameru da staje. Svaka kriza se koristi da se izvlace pare kroz kripto i to je potpuno ok. Ako nastavi ovako uskoro ce i altovi.
 
Ako je ovaj uzlet zbog prebacivanja para kroz kripto, ne vidim razlog zasto bi altovi to ispratili.
 
Drugari ako imate nekog za prodaju btc molim vas recite necu preko menjacnice ne dam drzavi pare? Unapred hvala
 
Vreme je da morbius malo zapiša po glavama :ROFLMAO:

Zapišavanje je i dalje u planu, samo treba imati strpljenja, kao što dobar trejder i treba da ima. Uvek sam spreman, pijem puno tečnosti, moram, pesak u bubregu, jebiga. Biće negde tamo do oktobra, ne mogu ništa preciznije od toga da ti kažem, nije u mojim rukama.
 
Prodaje zlato ispod cene da uleti u BTC dok još može da ga kupi povoljno.

Ništa se plan nije promenio, stepenasto u zlato, stepenasto iz kripta. Sve se ovo isto već dešavalo ranije, stocks crash, commodities rally, samo pratim isprekidanu liniju koju su pametniji od mene već nacrtali.

Tačno su Game of Trades izgleda bili u pravu, prvo melt up, pa tek onda crash. A koliko sam se bio nervirao što sam ih poslušao, bio sam siguran da sam ispao pohlepna budala i da ću završiti sa torbama bezvrednog kripta. Trip mi je da mi kripto potpuno plati zlato, malo teže to da se desi, al kad već sanjaš, sanjaj veliko.
 
Zapišavanje je i dalje u planu, samo treba imati strpljenja, kao što dobar trejder i treba da ima. Uvek sam spreman, pijem puno tečnosti, moram, pesak u bubregu, jebiga. Biće negde tamo do oktobra, ne mogu ništa preciznije od toga da ti kažem, nije u mojim rukama.
Ako ode btc preko 50k eto tebi i čira na želucu 🙂
Zeza naravno..
 
Neki moj zadnji target za zatvaranje longa bi bio oko 50k do kraja marta, koji ako se realizuje zavrsavam trejdovanje za ovu i verovatno sledeću godinu.
Zasto, jel moze objasnjenje? Ovo ti je bio neki dugorocan plan npr zaradis odredjenu sumu novca ako prodas sve na 50k i hoces da malo odmoris glavu ili u naredne godinu-dve predvidjas da ce biti toliko nestabilno i nepredvidivo trziste i ne zelis da rizikujes novac?
 
Zasto, jel moze objasnjenje? Ovo ti je bio neki dugorocan plan npr zaradis odredjenu sumu novca ako prodas sve na 50k i hoces da malo odmoris glavu ili u naredne godinu-dve predvidjas da ce biti toliko nestabilno i nepredvidivo trziste i ne zelis da rizikujes novac?
Nisam nigde rekao da prodajem sve :) sve verovatno neću nikad prodati. To mi je target, koji kad se realizuje, neću imati potrebe da aktivno trejdujem neko vreme ( godine - dve ).
A da li će biti nestabilno - verovatno, kao i dosadašnjih 12 godina u kiptu.. Ali ko dugoročno gleda na kripto kao ulaganje, verovatno će biti u lepom plusu u narednih 12 :)

Pisao sam ranije dosta puta, da same cifre tj. cene ne znače ništa. Na kraju dana / meseca / godine je bitan samo % i +, a kome je koliko dovoljno - to treba da proceni sam, jer je nekome trejdovanje samo za džeparac, nekom ulaganje u sigurniju budućnost, a nekom posao od kog živi i obezbeđuje svoju porodicu.
 
Lepo receno, i objasnjeno, zato oprezno kada pricate, jer neki put i vase sale ili zezanje da ode sve na nulu, ili gotovi smo, moze da potrese nekoga ko je u ovome video lek za buducnost, za porodicu za decu i nije mu bas za zezanje. Drugacije to posmatraju oni koji imaju dosta, i ovde se jos popunjavaju, i oni koji nemaju, i ovo gledaju kao spas. Naravno, sada ce krenuti prica, ne ulazi vise nego sto si spreman da izgubis, bla bla, ali dobro znamo da to cesto nije tako, i da se ljudi, pogotovo kada je tesko hvataju za sve.
Da ne bude bas off, mene je ovaj skok iskreno iznenadio, ali mu se jako radujem. Kazu da je to zbog Rusa koji ovo vide kao nacin za zaobilazak nekih sankcija i zamrzavanja sredstava, ali ko zna da li ce se onda neko negde dosetiti da im i ovo oduzme na neki nacin, cime bi naskodio svima nama koji smo u ovome. Nego da ne mracim mnogo, nisam ja morbius, za sada lepo ide, i nadam se da ce da gura, barem do 50k...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno