Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne bih se bas slozio. Prilicno je koristan cak i kod dnevnog trejda. Npr na Bitmart je bio izlistan token MVRS i od ulozenih 8 miliona tokena ja sam uz dejli trejt za par dana skupio 43miliona tokena. Prateci RSI na 1minut .
Ja sam podelio moje iskustvo koje traje sad već 6+ godina.
Ako ti radi, samo udri dokle god radi.
 
Da li može neko mišljenje o LRC, da li je novcic vredan pažnje i ulaganja. Hvala
Trenutno je problem to sto su sve oci uprte u Bitcoin, i kretanje altcoina je znatno teze predvideti sve dok je Btc u nadamo se mini bear marketu. Zasto je to tako, pa zato sto se altovi znatno brze i lakse tope a sporije dobijaju momentum (vecina altova, uvek ce biti onih koji ce outperform Btc).
Ako Btc zaglavi malo duze u bear marketu, ovo cudo LRC kao i dosta drugih coina moze da se izduva 95% lagano.
Konkretno makro kretanje LRC na daily chartu deluje da je coin u fazi izduvavanja. Probio je 200 sma, pokusao da se vrati i odbijen. Kada probije belu liniju koja je na chartu sledeca zona "interesa" je oznacena zelenom bojom. Tu moze doci do eventualnog i cesto pominjanog dead cat bounce.
Ništa me ne bi iznenadilo da se coin vrati na level odakle je i krenuo cena 0.2 i ispod.
Nisam citao ko je u timu, na cemu projekat radi i sl. Ovo je samo chart i moje vidjenje. Na Coingecko chartu se vidi da su vec imali jedno pumpanje cene 2018 godine, i sad su ga imali ko zna mozda ga puste niz vodu i nikada se ne povrati na prethodni ATH, sve zavisi koliko ima bag holdera.
Fokusiraj se na prvih 15-20 coina po market kapitalizaciji na Coingecko i po malo kupuj, akumuliraj.

Screenshot (141).png
 
Ja sam podelio moje iskustvo koje traje sad već 6+ godina.
Ako ti radi, samo udri dokle god radi.
Simke, vidim da ozbiljno baratas materijom, jel moze tvoje misljenje o Drip-u i da li imas neki predlog na sta se fokusirati u narednom periodu? Ja sam totalno nov u ovome ali posto sve ide u ovom smeru odlucio sam se da pokusam pa sta mi bog da. 😁 pozdrav
 
Simke, vidim da ozbiljno baratas materijom, jel moze tvoje misljenje o Drip-u i da li imas neki predlog na sta se fokusirati u narednom periodu? Ja sam totalno nov u ovome ali posto sve ide u ovom smeru odlucio sam se da pokusam pa sta mi bog da. 😁 pozdrav
Iskreno, nemam pojma šta je Drip, nikad ćuo, a niti me zanima :) jer je to samo još jedan od milion novih tokena koji verovatno " imaju potencijal " 😂 😂 - kako da ne.

Šalu na stranu, obzirom da si nov i početnik, fokusiraj se na btc i eventualno eth. Kad skupiš bar jedan ceo btc, onda tek gledaj šitove, a snove koje verovatno imaš da ćeš ubosti 100 ili 1000X sa Drip-om ili ostalim glupostima vidi da zaboraviš što pre. Prvo odvoj vreme i posveti se istraživanju, pa napravi neke pare trejdovima, pa se tek onda igraj sa malim delom profita sa tim mikro novčićima.

Eto, ovo je bilo surovo ali iskreno, pa ti dalje gledaj šta ti je činiti.

Uzdravlje i srećno 🍻
Sve bi na prečicu, ako neko drugi može da čita, prati, analizira pa da se samo munu pare i voala eto x10 odjednom... Ne ide to tako.
Upravo.
kako da ne, što nam onda ne pomogneš da se i mi malo omrsimo :)
 
Poslednja izmena:
Mogao bi neko od iskusnijih da baci prognozu trenutne situacije :)
 
Некако мислим да крипто тренутно може извући највише берза.
Видим да је S&P претходну недељу затворио на 200dma, почетком недељу га лагано пробио, а јучерашњи дан на линији bull market support band-а.
Данас ће бити занимљиво да се прати то.
1643806863863.png
 
Nevezano za kripto direktno, ali moze da se odrazi drasticno na cenu ..

-> Ovo je predzadnji pokazatelj da do invazije dolazi, jel sad imaju ne samo opremu tamo vec verovatno i ljude da upravljaju tom opremom .. Sad je invazija vec preko 90% izvesna te bi lako mogla da se dogodi u narednih ~10 dana .

( zadjni pokazatelj je da se te trupe krecu prema granici i prelaze tih zadnjih 100-150 km ) ..

P.S. Cena ce verovatno da odreaguje kad se to dogodi ..

> Ovo je pokazatelj da planiraju dugorocnu okupaciju .

Ako ne racunamo ono sto mi je na quickswapu ja trenutno drzim samo USD ( planiram da ubacujem pare na menjacnicu kako bi kupio ali ne i da kupujem za sad )
 
Iskreno, nemam pojma šta je Drip, nikad ćuo, a niti me zanima :) jer je to samo još jedan od milion novih tokena koji verovatno " imaju potencijal " 😂 😂 - kako da ne.

Šalu na stranu, obzirom da si nov i početnik, fokusiraj se na btc i eventualno eth. Kad skupiš bar jedan ceo btc, onda tek gledaj šitove, a snove koje verovatno imaš da ćeš ubosti 100 ili 1000X sa Drip-om ili ostalim glupostima vidi da zaboraviš što pre. Prvo odvoj vreme i posveti se istraživanju, pa napravi neke pare trejdovima, pa se tek onda igraj sa malim delom profita sa tim mikro novčićima.

Eto, ovo je bilo surovo ali iskreno, pa ti dalje gledaj šta ti je činiti.

Uzdravlje i srećno 🍻

Upravo.

kako da ne, što nam onda ne pomogneš da se i mi malo omrsimo :)
Hvala na odgovoru, najsurovije je I najbolje samo neki to ne umeju da prihvate. 😁 pozdrav
 
Htedoh poslati nešto LTC-a sa BITREX-a na PLONIEX ali na POLONIEX su uveli TRON protokol za slanje i kažu: da mogu da biram ali mi nije omogućeno da odaberem LTC protokol, samo TRON mi je omogućen, a na BITTREX-u nema ta mogućnost.
Da li smem poslati ipak LTC?
 

Prilozi

  • poloniex LTC problem.png
    poloniex LTC problem.png
    15.8 KB · Pregleda: 33
Nevezano za kripto direktno, ali moze da se odrazi drasticno na cenu ..

-> Ovo je predzadnji pokazatelj da do invazije dolazi, jel sad imaju ne samo opremu tamo vec verovatno i ljude da upravljaju tom opremom .. Sad je invazija vec preko 90% izvesna te bi lako mogla da se dogodi u narednih ~10 dana .

( zadjni pokazatelj je da se te trupe krecu prema granici i prelaze tih zadnjih 100-150 km ) ..

P.S. Cena ce verovatno da odreaguje kad se to dogodi ..

> Ovo je pokazatelj da planiraju dugorocnu okupaciju .

Ako ne racunamo ono sto mi je na quickswapu ja trenutno drzim samo USD ( planiram da ubacujem pare na menjacnicu kako bi kupio ali ne i da kupujem za sad )

Utisak je da je momentatlno cena odreagovala na dole momenta posle te vesti u 14h..
 
So It Begins Helms Deep GIF
 
Russo-Georgian War: 1–12 August 2008
2008 Summer Olympics Bejing: 8-24 August.

P.S. Sry za off

Sad je malo drugačija situacija i prilike :D

btw taman sam mislio da idemo malo gore na nekih 45k pa onda crash na 25k, ali izgleda da padamo i bez prethodno nešto većeg dizanja.
Ko će ga znati više...
 
Gledam na Binance, nekoliko coina imalo solidan pump danas (+40/50/100%) IDEX,FORTH,OOKI,AGLD,VOXEL

Nisam primetio slicne skokove u skorije vreme, nema mi smisla.
 
Trebalo je izaći odmah u stable.
Ne postoji "stable" to je mit.
Ja razumem da čovek drži bitcoin i da ne želi da proda. To je skroz OK, ali ne razumem zamenu bitcoina za Tether.

Pump and dump se nastavlja. Ovo ni baba Vanga ne može da predvidi kako će se kretati. U stvari može, grupa ljudi koja kontroliše "stable" coinove i berze. Kako oni kažu tako će biti. A čisto sumnjam da su završili sa izvlačenjem profita.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno