Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ELON je pokidao. Ovo je pokazatelj da je ceo Crypto market u stvari igra. Rekao bih kladionica. Novcici poput ELONA donose ljudima citavo bogatstvo u roku od samo nedelju, dve. To nema nigde. Izlistan je na crypto.com i cena je poletela
 
Pa ja za Elon i Feg pricam sve vreme da skacu. Imam neku sicu u njima i pratim ih. Elon je skinuo jednu nulu, lagano ce skinuti jos jednu, feg ocekujem jos dve nule da skine, blizu je prve. Nije lose provozati se na njima.
 
Znam da nije za temu, ali ovu najčešće čitam pa bih da pitam vas za savet/ideju. Jaxx Liberty wallet ne pokazuje tačan iznos itirijuma od danas. Refresh i reinstall sam već probala. Transakcije su sve tu, ali je sam balance više nego duplo manji. Je l' je to neki bag, da očekujem da se reši sam od sebe ili...?
 
ELON je pokidao. Ovo je pokazatelj da je ceo Crypto market u stvari igra. Rekao bih kladionica. Novcici poput ELONA donose ljudima citavo bogatstvo u roku od samo nedelju, dve. To nema nigde. Izlistan je na crypto.com i cena je poletela
I onda kazu ponuda-potraznja, primena, razvoj, dobar coin, los, bla-bla. Ali ajde, ako se uklopimo ko te pita.
 
ELON je pokidao. Ovo je pokazatelj da je ceo Crypto market u stvari igra. Rekao bih kladionica. Novcici poput ELONA donose ljudima citavo bogatstvo u roku od samo nedelju, dve. To nema nigde. Izlistan je na crypto.com i cena je poletela
Tacno, donose ljudima citavo bogatstvo u roku od samo nedelju, dve. Ali malo je tih ljudi. Ti gledas sadasnju cenu, i po toj ceni svi ulagaci su sada odlicno zaradili. Ali kada cena odjednom padne, svi ti ce imati obezvredjen portfolio, a samo mali broj ljudi su izasli po visokoj ceni i naplatili taj skok i zaista stekli neki veliki profit. To je jedna stvar. Druga stvar, postoji mnogo shitcoina, tj velika vecina coina su shitcoini. I normalno da ce od toliko shitova nekolicina da explodira. I svi pricaju o toj nekolicini. A niko ne prica o 95% shitova koji nisu explodirali. Ljudi uloze u jedan shitcoin i tu lagano dobiju 10x, a cute o tome sto su na prethodnih 9 shitova izgubili. Tako da, u susitini na shitovima nikakvog dobitka nema. Najbolje je ulagati u prave projekte i mirna glava.
 
Izadjoh iz ELONA malopre na x17 od uloga....iskidao je danas kapa dole..... Ostavio bi jos da se vozim ali videh da je sad marketcap vec blizu milijarde sto je too much za jedan meme coin tako da mislim da je tu bezanija najpametnija.... Bojim se samo sam sebe kad padne da opet ne udjem jer ovakvi procenti su ludilo mozga..
 
Nadam se da ces bar 7x od tih 10x da potrosis na kafane kurve i kokain ( ili neka druga budalastina po tvom izboru ) ..

Jel realno glupe pare trebaju glupo da se potrose :)

Cestitam na ELON-u jel je 17x ziasta ozbiljna cifra koja se retko desava ..
Imam osećaj da su svi na ovoj temi došli do brze i lake zarade osim Morbiusa i mene.
Pridruzujem se tom klubu, a mislim da se moze i gospodin SAJ sa tim sloziti ...

Na pio sam se ko guzica ljudi sta god da dalje pisem nemojte ozbiljno da shvatite ..
 
Poslednja izmena:
ELON je pokidao. Ovo je pokazatelj da je ceo Crypto market u stvari igra. Rekao bih kladionica. Novcici poput ELONA donose ljudima citavo bogatstvo u roku od samo nedelju, dve. To nema nigde. Izlistan je na crypto.com i cena je poletela
Ja ga čekam na binance 😁
 
Izadjoh iz ELONA malopre na x17 od uloga....iskidao je danas kapa dole..... Ostavio bi jos da se vozim ali videh da je sad marketcap vec blizu milijarde sto je too much za jedan meme coin tako da mislim da je tu bezanija najpametnija.... Bojim se samo sam sebe kad padne da opet ne udjem jer ovakvi procenti su ludilo mozga..
Laughs in $SHIBA
 
Pa ja za Elon i Feg pricam sve vreme da skacu. Imam neku sicu u njima i pratim ih. Elon je skinuo jednu nulu, lagano ce skinuti jos jednu, feg ocekujem jos dve nule da skine, blizu je prve. Nije lose provozati se na njima.
Feg je vec skinuo jednu nulu, i trenutno je na x7 od onog dna. Ako nastavi ovako, bice lepe zarade :)
 
Ala napumpaše Elona. Od 1$ stigao do 10$ i pobegao (neka sića zaostala od ranije), a sad je već x4 preko toga.
 
Elon nema nameru da staje, ne znam sta se desava i ko ga pumpa. Ako nastavi ovako bice zanimljivo.
Feg je jos veci potencijal obzirom koliko nula ima, video sam sinoc da je skinuo jednu nulu a kako stvari stoje nece mu mnogo trebati za sledecu.
 
Elon nema nameru da staje, ne znam sta se desava i ko ga pumpa. Ako nastavi ovako bice zanimljivo.
Feg je jos veci potencijal obzirom koliko nula ima, video sam sinoc da je skinuo jednu nulu a kako stvari stoje nece mu mnogo trebati za sledecu.
I to je tek početak FEG-a& ROX-a...
 

Prilozi

  • Screenshot_20211030-105501_Firefox.jpg
    Screenshot_20211030-105501_Firefox.jpg
    56.6 KB · Pregleda: 128
Polako krece cirkus, ne znam koliko ce ovo potrajati, naravno na svemu se moze zaraditi ko na vrijeme uleti, ali pumpaju se coini onako iz zabave. Ovako kad se pocne desavati obicno BTC odreaguje na neku stranu, posto je vikend mislim da ima sanse da se cirkus nastavi do ponedeljka a onda cemo viditi jel se krece BTC ka novom ATH. Puno ocekujem od Novembra ako je suditi po ciklusu iz 2017g naredni mjesec bi trebali na 70k+ a mozda krajem mjeseca i parabola.

Ovaj vikend mislim da ko ima zivaca i srece moze da se igra i okusa srecu sa coinima tip, shiba, Elon i slicni njima
 
VTC jump ...
 
Aj nemojte više o šitinama, ima moonshot tema za njih. Ta sranja upropastiše onaj minimum kredibiliteta koji je kripto imao. Dobri projekti koji zavise od prodaje svojih tokena ne mogu da dobiju mesto pod suncem. Wirex je recimo krenuo, preko Stellar mreže možeš da šalješ novac u 40 zemalja bez ikakvog fee. Ili IOTA koja dobija smart contracts bez fee i prihvaćena je za mrežu koju će EU koristiti. I pored takvih neverovatnih vesti o prihvatanju i korisnim primenama, sav buzz skupljaju čiste gluposti, ja ne pamtim da je ikad bilo ovako loše da vidiš totalne šitine kako sede u top 10. To je samo LTC polazilo za rukom, nikom nije sasvim jasno kako i zašto.
 
Kako poskakase neki coini. Pogotovo MANA. Moja mana je bila sto sam ga sortovao na 2.0 i likvidirase mi poziciju 5x na 800$ ko iz sale. Ja ovde ne mogu da zaradim nista. Bas sam glup 🐂 celo vreme samo shortujem
 
Moze kad hoces...ima smisla i short samo tako i u bulu samo treba debelo iskustvo. Obicno kada napucaju coin ide dump, pa sam mislio da to ulovim, ali nije uspelo jer je ***** otislo na 2.8$. Naravno srecno onome ko je zaradio ;)
Ne vredi imam te neke kockarske predispozicije i ne mogu da holdujem da dugo cekam.
Sve u svemu na gubitku sam 7k evra i moram da prestanem...zali boze izgubljenog vremena i bacenih para od 3 juna do sad...
 
Da li se ovo pretvorilo u temu o shitcoinima :)
Bnb odlican rast, siguran sam da ce do ath naredne nedelje, dok sam od avax-a i etc-a ocekivao daleko vise. Izgleda da je shit sezona zamenila alt.
Sto neko danas rece, niko nema strpljenja, niko ne prati projekte, potencijal je nebitan, samo sansa za brzu zaradu... Izgleda da je pohlepa kod ljudi neverovatna.
 
Sve u svemu na gubitku sam 7k evra i moram da prestanem...zali boze izgubljenog vremena i bacenih para od 3 juna do sad...
A da si uložio u bilo koji normalan coin, imao bi sad minimum 20.000€. Eto npr ADA. A da si uložio u Solanu, AVAX, Lunu, bilo bi i daleko vise. Ništa ja ne znam o tom sortovanju, longovanju, levridzu, niti zelim da naučim. Znam u principu kako to radi, ali me ne zanima da se bavim time. Klasična trgovina je najbolja. Kupim perspektivan coin i čekam rast cene.
 
Pre godinu dana cimam nekoliko drugara da udju u kripto, bili nezainteresovani.
Pre nekoliko nedelja vise njih je uslo u pricu i u debelom su plusu.
Iako se ocekuje finalni bull run meni je ovo najveci indikator od svih... (just sayin')
 
Njega sam samo pomenuo onako uzgred. Ono sto vidim na grafiku da LTC moze jos dosta da zvizne. Nema nikakve naznake promene trenda. Sad je oko 0.004 a moze da ide i na 0.002. To je duplo manja kinta, odnosno duplo manje LTC-a (ako ih preferiras) koje bi mogao da imas. Ali ok. Prihvatam da ti imas svoju logiku. Ja sam isto kao i ti ovde na duge staze, pa cisto da podelim neke razmisljancije
Evo nakon godinu dana od nasih pisanija, resio sam da se pridruzim Kurajberskoj ekipi. Mislim da je doslo vreme da se malo uleti u LTC. Pred pocetak smo novembra i cini mi se da LTC ima neuporedivo vise potencijala. Tu je na nivou dna iz februara 2017 godine u odnosu na BTC.Neki minimalni target bi mu bio 0.02 a to je jedno 6-7x. Znam da je LTC matorko,nije fensi & klasican kidac zivaca ali nisam mogao da odolim

1635623822263.png
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno