Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
A setite se gde smo bili pre samo ~mesec dana kad smo testirali 20 week moving average ... a BTC se borio da se da ostanemo iznad 40k

A ni leto nije bilo prijatno kad smo videli da nam se portfolio istopio ( barem meni )

Srecan BULL RUN !!!
 
Poslednja izmena:
stas rasprodat kad si prodao na 57899$ a mogao si i na 60k+ :D sad cekaj 30k i tisina :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
30k je iza ugla, vidis da smo u bearu :D
Vec sam odgovrio na tu vrstu prozivke, ali admin brise odgovore na prozivke, a vas ne. Da, prodao sam BTC i novac istog trenutka ulozio u jedan dragulj. U medjuvremenu BTC je pao, a dragulj skocio, tako da sam sa vecom kolicinom novca mogao kupovati BTC po nizoj ceni, i tako se vratiti u BTC. Ali nisam to uradio. Ostao sam u dragulju jer taj dragulj takodje skace :) . A u buducnosti ce skociti vise nego BTC. Ne brinite vi za mene, mozda sam pocetnik na forumu, ali u cryptu sam velemajstor. Kada se zavrsi mec, dobicete izvestaj slaloma.
Da dodam, upravo sam uzeo 300%-400% na SFPu, tako da me boli uvo za skok BTCa od 10ak procenata. Ja prezadovoljan.
 
Kao neko pravilo da je, kada god matic ode gore preko 10-15% u cugu i stane, nedugo za njim krece ltc.I kažem sebi sledeći put ću da kod takvog skoka odmah prešaltam u ltc, al fali petlja 😀 Možda neko pametniji od mene to iskoristi
 
Koje pumpanje BTC-a ludilo, ATH ima da padne vec veceras
 
Funding je relativno nisko na perps s obzirom na ovaj ludački rast = spot buy vozi.
 
Vratio sam se izgleda u pravi cas, ovdje nije jesen nego cveta cvece😃😁
 
Izgleda da ce SEC malo da ceslja Doge i Shibu.

BTC, izgleda odlicno, samo je pitanje trenutka kada ce pasti ATH a tek onda krece pravi hajp.
LTC probio onih 190$ o kojima sam pricao nedavno da je jako bitno da se desi. Sledeci stepenik je 230$.
Sve to ocekujem do utorka da se desi. Videcemo kakav nas vikend ocekuje, hoce li biti zatisja ili nastavljamo bez stajanja.
 
Ja iskreno ne volim sto se penje ovako brzo... Drazi mi je bio na 54-56k sada
Ne mozemo nista protiv toga ...

Ne mozemo da prodamo i da probamo da predvidimo korekciju ( porbao sam to i tvrdim da je ne-moguce predvideti )

I da se uzmu pare na korekciji ALT-ovi opale za 50-100% svaki ( i onda si opet u minusu )

Nema ovde rasprave ... BULL RUN je poceo nece biti kao prosle godine 6-7x ali na nama je da uzivamo i da gledamo kako se stvari razvijaju .. i da ciljamo targete za izlazak.. ( 2-3x je super u ovom momentu )

P.S. veruj mi ja sam prvi koji bi voleo a vidim korekcije i testranje 20 Wekk MOving Average-a koji je sad na ~42-43k .. ali to se nece desiti ovaj ciklus nam ne pruza taj luksuz....

Idealno bi bilo da smo stajali toj moving average jedno 3-4 meseca i da vidimo lagani rast porfolija kao sto je bilo 2017...

Ali nije se desilo ajd da uzivamo u onome sto nam zivot i market pruzaju ...

I da vidimo dokle idemo i da uzmemo profit kad dodje do toga..
 
Poslednja izmena:
Ne mozemo da prodamo i da probamo da predvidimo korekciju ( porbao sam to i tvrdim da je ne-moguce predvideti )

Ali nije se desilo ajd da uzivamo u onome sto nam zivot i market pruzaju ...

I da vidimo dokle idemo i da uzmemo profit kad dodje do toga..
Pa moras da pokusavas da predvidis, jer ne mozes videti dokle idemo, i ne mozes uzeti profit kad dodje do toga.
Videces dokle idemo tek kad bude slom. Tada ces videti da je kraj puta. A tada ce biti kasno da uzmes profit. A dok se ne desi slom, ti ces uvek misliti da se jos ide napred. Znaci moras sam predvideti dokle se odprilike ide, i pre sloma pokupiti vrhinje sto bi Jure reka. Morace uskoro slom neki da se desi, jer realno nije bio odavno, a i cena je dosta narasla. Treba vec polako sa BTCa skidati kajmak :) .
 
Poslednja izmena:
Ovaj velemajstor podseća na Igora u najboljim danima
 
Bilo bi zanimljivo da na tačno 1500 stranici na ovoj temi oborimo ath 🙂
To bi bila baš koincidencija opasna 🙂
(Bitcoin)cidencija da tako kažem 😂
 
Poslednja izmena:
To tako uvek bude. A kad cena pada onda 3 dana muk kao da smo na onkoloskom odeljenju.
Nadam se da svi sada kapiraju zasto necemo nikada vise videti 30K najverovatnije. Na kraju mnogo skuplje izadje kad se alavite da kupite sto jeftinije nego da prodate sto skuplje.
 
Sada ce na ovoj stanici verovatno da kulira neko vreme i ceka nove putnike da se ukrcaju.
Usput ce malo da dumpuju da pociste longove. Nadam se da nece do 54k vec do nekih 58k?
 
Poslednja procena vise nikad ispod 47K objavio telegraf. Pogotovu ako u ponedeljak sve prodje bez mnogo filozofije i krene trgovina na NASDAQu. Jedino je muka sto je sad velika cifra potrebna za pokretanje, tako da ovi sa 10 BTCa mogu samo da placu kako je nekad BTC bio 30K. :)
 
Poslednja izmena:
Mislim da na NASDAQ ne moze pre 25-og ako sam dobro razumeo.

Kripto je savrseno resenje i za siromasne i za bogate a sad kad su instituciije usle na velika vrata Bitcoin nikada vise nece biti jeftin. Mi siromasni imamo priliku da zaradimo para koje nikada ne bi regularno zaradili. Oni bogati mogu da cuvaju vrednost u Bitcoinu, salju, prenose bilo gde u svetu i niko ne moze da ih oporezuje na to. Zato je kripto buducnost.
 
Ne mozemo nista protiv toga ...

Ne mozemo da prodamo i da probamo da predvidimo korekciju ( porbao sam to i tvrdim da je ne-moguce predvideti )

I da se uzmu pare na korekciji ALT-ovi opale za 50-100% svaki ( i onda si opet u minusu )

Nema ovde rasprave ... BULL RUN je poceo nece biti kao prosle godine 6-7x ali na nama je da uzivamo i da gledamo kako se stvari razvijaju .. i da ciljamo targete za izlazak.. ( 2-3x je super u ovom momentu )

P.S. veruj mi ja sam prvi koji bi voleo a vidim korekcije i testranje 20 Wekk MOving Average-a koji je sad na ~42-43k .. ali to se nece desiti ovaj ciklus nam ne pruza taj luksuz....

Idealno bi bilo da smo stajali toj moving average jedno 3-4 meseca i da vidimo lagani rast porfolija kao sto je bilo 2017...

Ali nije se desilo ajd da uzivamo u onome sto nam zivot i market pruzaju ...

I da vidimo dokle idemo i da uzmemo profit kad dodje do toga..

Volim i vino, kaloricnu hranu, cigarete, zgodne brinete ali ne moras da mi elaboriras u 04h ujutru zasto je to lose po moje zdravlje 😂

Sve su to neke cinjenice, to sto bismo mi voleli ne znaci da ce se i desiti.

Posto si veliki fan Bena, koliko vidim, javi se ako zelis premium sadrzaj 😉
 
Velemajstor koji veruje da ce btc na 30k a drzi sve u altovima
🤦‍♂️. U biznisu postoje kratkoročni, srednjeročni, dugoročni planovi. Ako mislim da će u jednom planu biti 30.000$, to ne znaci da ne treba iskoristiti trenutnu situaciju i u šprintu istrčati u altcoin i pokupiti vrhinje. Eto nadam se da je sada jasno, pa nema potrebe za pokušajem omalovazavanja velemajstora.
 
Mislim da na NASDAQ ne moze pre 25-og ako sam dobro razumeo.

Kripto je savrseno resenje i za siromasne i za bogate a sad kad su instituciije usle na velika vrata Bitcoin nikada vise nece biti jeftin. Mi siromasni imamo priliku da zaradimo para koje nikada ne bi regularno zaradili. Oni bogati mogu da cuvaju vrednost u Bitcoinu, salju, prenose bilo gde u svetu i niko ne moze da ih oporezuje na to. Zato je kripto buducnost.
Za zaradu se slazem, a za porez ne. Drzava ne moze funkcionisat bez poreza, i ako je buducnost crypta u izbegavanju porezu pisi propalo. Ili ce ga regulisat ili srusit. Trece nema.
 
Za zaradu se slazem, a za porez ne. Drzava ne moze funkcionisat bez poreza, i ako je buducnost crypta u izbegavanju porezu pisi propalo. Ili ce ga regulisat ili srusit. Trece nema.
Zašto i kako neko treba da plati porez ako je razmena (kripto za novac, kripto za robu i sl) između dva lica, i kojoj državi?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno