Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Hmmm.. Nesto mi smrdi da BABY DOGE ide xxxx puta gore u narednom periodu, pa red je i da kucici porastu😅
 
Hmmm.. Nesto mi smrdi da BABY DOGE ide xxxx puta gore u narednom periodu, pa red je i da kucici porastu😅
Aha, veceras sam ih merkao 😁 ima potencijala da opale ali ima boljih.
Mislim da Feg ima nameru da nastavi da skace. Duplirala se cena od juce. Mislim da moze i 2 nule da skine. Krenuo je gore i nema nameru da staje. Valja uvaliti neke pare u njega. Obratite paznju da na Bkex mozete i jeftinije da ga uzmete nego na Gate.io jer Bkex ima manji volume i malo kasni.
 
Round 6 Dancing GIF by Justin

60K
 
Ovaj rast koji je krenuo sa 40k nekako je lako doguralo do 60k bez neki veci otresanja, na bi me cudilo da nam malo skacu po zivcima pa da bude neki jaci dump. Holderi svakako ocekuju novi ATH ali ko trguje na dnevnom nivou vidim da ocekuju neki dump. Bice zanimljivo za vikend nije neki vollume sve je ovo nekako lagani rast presli smo sa 40k na 60k bez ikakvi problema.
 
Postoji mogućnost da ETF approval za koji dan bude sell the news event, čak mislim da će se to i desiti
 
Ovaj rast koji je krenuo sa 40k nekako je lako doguralo do 60k bez neki veci otresanja, na bi me cudilo da nam malo skacu po zivcima pa da bude neki jaci dump. Holderi svakako ocekuju novi ATH ali ko trguje na dnevnom nivou vidim da ocekuju neki dump. Bice zanimljivo za vikend nije neki vollume sve je ovo nekako lagani rast presli smo sa 40k na 60k bez ikakvi problema.

Vrlo moguce da ce biti znacajnog odbitka o 61-62k, naravno uz nekoliko pokusaja probijanja....sve bas glatko i bez veceg divljanja ide od 40k...Tada cemo imati potop altova

Ali evidentno sledi bullrun
 
Realno da li bi uložio 250 eur u to? Ja u te šitove redovno bacim po 10-20 eur kad mi nešto izgleda zanimljivo, ali nikad nisam osetio potrebu da bacim neke velike pare.
 
Gledam binance matic 1,57 otvaram bittrex prosli mi orderi na 1.9 1.95 2.0...
Super, easy money :)
Sad pošalješ na binance usdt i kupiš istu količinu za 1.55, a 25% u džep.

Često se to dešava na bittrex-u. Mali je volume tamo, pa je super postaviti visoko order-e, pa app :) - ( radio više puta do sad i prolazilo po nekad )
 
Super, easy money :)
Sad pošalješ na binance usdt i kupiš istu količinu za 1.55, a 25% u džep.

Često se to dešava na bittrex-u. Mali je volume tamo, pa je super postaviti visoko order-e, pa app :) - ( radio više puta do sad i prolazilo po nekad )
Ne moram. Pao i na bitrrexu na 1.51 ;)
 
Jesam naravno .


Sto rece Simke volume na bittrexu je suvsie mali i desava se ovo.

BIT usd/matic volume 2m, na binancu je 700m.
 
Pa ako mislite da će biti sell of, što ne prodate onda sad na 59?
Mislim, zašto čekati još par % da cena naraste ako sledi dump :)

Svakako nije loše uzeti deo profita ko god je u plusu / long-u.

Jedno od misljenja, nagadjanje kao moguci scenario u kontekstu rasta dominacije i daljeg krvarenja altova. Niko ne zna da li ce se odbijati par puta ili prosvirati samo ka 80k (sasvim moguce).

Eventualna korekcija za 15%-20% nije strasna za BTC, mozda i pozeljna..da potvrdi 52k kao support. Ali ce dobar deo altova dovesti na istorijski minimum.

To mozda treba iskoristiti za otvaranje long pozicije Alt coina uz stop-limit u mom slucaju dasha koga imam u znacajnoj kolicini...Sta mislis o tome? Nisam iskusan margin trgovac, pa me intersuje misljenje
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno