Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Prvo da rečem da mi je drago videti ovoliku SFP armyu. A još je lepse čitati kako pune dzepove. A koliko je tek onih koji su kupili SFP, a sada i ne pisu o tome. Tako da, znao sam da je većina na mojoj strani, ali moja većina cuti i radi. A manjina koja je protiv mene je aktivna i pise, pa onda deluje kako navodno svi su protiv mene i niko me ne čita. Voleli bi oni da me niko ne čita, ali nije tako.
@salealexic90 nisam pisao to sto si ti napisao da jesam. Pisao sam isključivo da je ulaganje u SFP bolje od ulaganja u ADA. I to se sada pokazalo tacnim. ADA je na 2x u odnosu na letošnji bear, a SFP je na 3x. Takodje, tacno je da je ADA opalila na preko 3$, ali takodje je tacno i da je SFP tada opalio na 1,77$. ADA je tada bila za nijansu bolja, ADA malo preko 3x donela, a SFP malo manje od 3x. Sve u svemu, SFP je doneo 2 velika skoka, a ADA samo jedan, znaci SFP bolje se pokazao.

Kapiram naravno da si ti oba skoka uhvatio, izasao na vrhu usao opet na dnu. Sledbenici normalno mogu da potvrde. To sto je ada mnogo manje pala sa 3$ i sto je sigurniji coin nikom nista. Pritom SFP nista posebno nije napravio sto vec mnogi coini nisu odradili, tako da onaj koji do sada drzao pare u njemu u najboljem slucaju je dobio isto sto je sa nekim drugim coinom mogao mnogo pre.
 
Postoji tema o shitcoinima x 100.
Nemojte gusiti ovu temu.
 
Po 20 PUT : Postoji temna o menjacnicama/novim coinima, moonshot shitovima, opstoj diskusiji ...
 
Iskoristio sam ovo vreme dok je Avax ukanalio da im pojačam broj uz par ulaza i izlaza, sad ne znam dal da nastavim tu igricu, nešto nisam siguran dal nas samo troluje il stvarno hoće jako gore. Ima li ko ideju de će ovo čudo do kraja nedelje?
 
Tih prvih 50% ces izgleda brzo izvlaciti.

Danas je LTC-u seteti rodjendan. 10 godina mreza nije stucnula ni za sekund cime niko ne moze da se pohvali. Danas je LTC opet prestigao i ETH po broju aktivnih adresa. Sprema se lagano da eksplodira, stvara se kriticna masa lagano.
 
Pumpa se DOT, ko hoce nek isprati
 
prema Coin Bureau DOT bi trebalo da ubaci neke nove stvari u svoj sistem koje je odlagao od letos jel je trziste bilo lose ( jos nije najavljeno tacno kad dolazi ) ali ako dodje do najave mogli bi da imamo nekog pomaka sa tim novcicem..
Evo da se i ja malo hvalim :)

Screenshot_20211013_192417_com.android.chrome.jpg

Izgleda da bi ovo mogao da bude pocetak tog parachain pumpa koji ocekujem ( i benjamin ga je najavljivao i misli isto )
( ja ne uzimam nista dodatno vec neko vreme imam ga dovoljno )..
 
Pumpa se DOT, ko hoce nek isprati

Normalno da se pumpa kad sam ja pre nedelju dana ostao bez strpljenja i zamenio ga. 🥴

Pratite opet XLM prema BTC, ako bude sreće pa zaroni ispod zelene buy zone znači da će u nekom momentu izleteti kao iz praćke, uvek tako bude. Ja njega koristim kao stablecoin, kad god je ovako nisko, dobitke iz drugih novčića koji polete prebacim u XLM. Pouzdan je kao smrt.

screenshot.png
 
^ odavno se znalo da će 13. i 14. Oktobra biti Substrate Developer konferencija i da će na njoj verovatno najaviti datume za Parachain Auctions, kao što jesu.



Motion 118 consisting of 2 batch calls has been submitted to Polkadot Council to begin auctions on November 11th, 2021. If passed by the council, and the community via public referendum, Polkadot's parachain auction schedule will be as follows:

Batch 1 - 1 week cadence
• Auction 1: Nov. 11, 2021 - Nov. 18, 2021
• Auction 2: Nov. 18, 2021 - Nov. 25, 2021
• Auction 3: Nov. 25, 2021 - Dec. 2, 2021
• Auction 4: Dec. 2, 2021 - Dec. 9, 2021
• Auction 5: Dec. 9, 2021 - Dec. 16, 2021
For lease period 6 starting Dec. 17, 2021

Batch 2 - 2 week cadence; with auctions still lasting 1 week
• Auction 6: Dec. 23, 2021 - Dec. 30, 2021
• Auction 7: Jan. 6, 2022 - Jan. 13, 2022
• Auction 8: Jan. 20, 2022 - Jan. 27, 2022
• Auction 9: Feb. 3, 2022 - Feb. 10, 2022
• Auction 10: Feb. 17, 2022 - Feb. 24, 2022
• Auction 11: Mar. 3, 2022, Mar. 10, 2022
For lease period 7 starting March 9, 2022
 
Uf, pa ne znam šta koga zanima... ima koliko hoćeš vesti o koliko hoćeš projekata.

Najlakši način je da zapratite sve što vas zanima na Tviteru, desetak minuta dnevno je dosta da se sve vidi i sazna :)
 
Meni bi bilo kul bar za top10 koine da neko pusti ponekad neki heads up za najavljene dogadjaje, nemam vremena da se bavim tviterom iskreno.
 
https://launchpad.avalaunch.app/project-details?id=7
Novi projekat na Avalaunch-u, generalno može biti uspeh jer je povezan sa MMORPG igrom koja ima dosta korisnika a ono najvažnije je da su prvi projekti kao što Kalao i Yay Games skočili po 15x i 7x respektivno. Inicijalni MC će biti samo $1M.

LM, mogli bi napraviti novu temu "Launchpad" i tamo da sjedinimo sve koje postoje, Binance, Avalaunch, Solstarter uskoro itd.
 
Sto ova BETA smrdi ovako ... kontam da ce skociti u long term-u, ali ocekivao sam da se zadrzi oko 3.5 - 4...
 
https://launchpad.avalaunch.app/project-details?id=7
Novi projekat na Avalaunch-u, generalno može biti uspeh jer je povezan sa MMORPG igrom koja ima dosta korisnika a ono najvažnije je da su prvi projekti kao što Kalao i Yay Games skočili po 15x i 7x respektivno. Inicijalni MC će biti samo $1M.

LM, mogli bi napraviti novu temu "Launchpad" i tamo da sjedinimo sve koje postoje, Binance, Avalaunch, Solstarter uskoro itd.
+1 za temu.
Kako da se registrujemo, meni nije omoguceno?
 
Početkom godine išao sam iz novcica u novcic Iz čega god sam izašao to je potom otišlo u "nebesa ".Poučen tim iskustvom rešim da ne pipam ništa, ukopam se uglavnom u matic, a on kao mrtvak...Pa dal je moguće...😀
A sto nisi raasporedio u 2-3 novcica onda se manje nerviras ?
 
A sto nisi raasporedio u 2-3 novcica onda se manje nerviras ?
Imam u nekoliko novcica ali najveci deo u matic. Otprilike ko je kakve sreće. Kada vidim ovu bedu sfp šta uradi danas pripadne mi zlo😀Ali ovo je takva rabota, ako ne znas da trejduješ, nerviranje ne gine, ćuti i čekaj😀
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno