Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Otkrio sam rupu na saksiji, kada bTC krene ovako na gore onda iz altova bežati u bTC.
I onda btc padne 10% i ode tvoj portfolio u bunar :)

Sada je najbitnije da se btc stabilizuje iznad 50k u narednih par dana, i da uskoro polakao napadne ATH / recimo krajem meseca.
Altovi su sada u drugom planu, samo strpljivo ko je zaglavio u altovima.
 
Ozbiljni skokovi BTC-a, sumnjivo mi sve ovo
 
BTC kidalica :D:D:D:D
Happy Cheering GIF by bluesbear
 
Očekivano 50 000 je probijeno lagano kao i u maju.

Videcemo kakva ce korekcija biti posle ovakvog skoka i da li ce krenuti prelivanje u altove kad se btc stabilizuje.
 
Pa hajde nam objasni kako funkcioniše da znamo i mi.
Ovakvim postom ni malo baš nikome nisi pomogao.
Pa nisam ni imao nameru da nekom pomognem, ne mora svaki post ni da bude pomoc nekome, nekad je dosta da bude i komentar. Licno smatram da ni posle 8 godina nisam dovoljno kompetentan da nekome pomazem. To ostavljam ovima sto su sa malo jacim stazom od 2 meseca ;) a u dva meseca prezivese i bull i bear i fear i greed, ma milioneri a ne znaju da se BTC kupovao i na 200$, na 3000$ i na 14k, na 30k pa i na 60k a kupovace se i ponovo na 60k i taj sto je kupio na ranije na 60k nece prodati kad se vrati na 60k nego ce cekati 70-80 ili 100k.
 
LTC/BTC najniži odnos još od poslednje nedelje marta

Da dodam, pogledajte samo koliko su svi euforični, BTC na daily je izgleda spreman za jednu ozbiljnu korekciju/otresanje
 
Poslednja izmena:
BTC/LTC gotovo na ATL ko ima zivaca i hrabrosti po grafikonu dobra prilika za ulaz, ali u momentu rasta BTC-a ulaziti u LTC zaista treba lud biti i imati konjske zivce s obzirom koliko LTC mrcvari ako je suditi po proslosti on ce na kraju opaliti. Grafikon ko gleda to je to jedna od boljih prilika.
 
Osim ako si kao ja debelo u LTC-u već mesecima i pritom si najstrašnije kalirao trejdom iz btc u ltc 😂😂😂😂😂 (smejem se od muke)
 
Ovo je samo korekcija u bear-u, da se razumemo :) Inace sam usao u bnb sto 5bog ovog airdropa, a i mislim da ce da probije 500 lagano cim se btc bude stabilizovao na par dana...
 
Moje vidjenje

Uspesna odbrana od 40k zone, i probijanje 53k prekretnice su jasan bullish znak. 47k zona je po meni bitna zona i ne bi smeli ici ispod nje ako zelimo u drugi talas bull-a.
Odrzavanje preko 50k pa napad na 65k je sledeci korak koji ce verujem kroz par nedelja. Posle 65k je cistoca i tu ce krenuti parabolic move. 100k, 180k...

Sta je sa altovima?

Sve ok, neka stagniraju i gube kroz odnos jedno mesec-dva. Ideala da ne divljaju dok ne dodje btc na 100k, pa posle nadoknada sa bonusom. Ovaj run moze trajati od 3 do 6 meseci (to cemo videti kako se btc bude ponasao preko 100k. 20% gaina u danu je znak da je tacka pucanja relativno blizu (<10 dana).

$65000
$100000
$180000
Uz savrsenu plimu i 250k+

Da se ne drzite posta kao pijan plota, isti ce biti invalidiran na <$47,000.

Pozdrav i uzivajte, cujemo se na 100k+.
 
ETH je najveće razočarenje od svih altova, ima sve uslove da pokida, pogotovu nakon London forka i predstojećih događanja, ali u stvarnosti je Bitkoinova kučkica na jako kratkom lancu.

London fork je trebalo da nam donese nizak gas fee, a uradio je potpuno suprotno. Ether mreža je trenutno potpuno neupotrebljiva, zato su valjda rivali i skočili nakon forka. Ne vidim da ima ikakve šanse da se mreža dovede u red sve dok se ne aktivira ice age i oteraju rudari, ali to će sigurno opet biti odlagano i odlagano.
 
London fork je trebalo da nam donese nizak gas fee, a uradio je potpuno suprotno. Ether mreža je trenutno potpuno neupotrebljiva, zato su valjda rivali i skočili nakon forka. Ne vidim da ima ikakve šanse da se mreža dovede u red sve dok se ne aktivira ice age i oteraju rudari, ali to će sigurno opet biti odlagano i odlagano.
Kakva je buducnost rudarenja? Do kada ce moci da se kopa?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno