Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ma kakva bitka, WofW, nadajmo se da ce nasi da pobede:d 110 je devojacki most na reci kvaj
 
Poslednja izmena:
Ko igra berzu, ne primajte se na rast cene CNC. Botovi dizu cenu pa neko prodaje nubovima za velike pare...
 
Jel vi na prave botove mislite ili samo tako nazivate neznalice?
 
Kada vidis da sekundu za sekundom neko kupuje 0.1 CNC po sve vecoj i vecoj ceni, to je bot kao sto je sada slucaj na btc-e. Istovremeno taj isti istovara hiljade CNC u serijama po toj napucanoj ceni. Kada se to zavrsi ode CNC ponovo na ispod 0.0014.
 
Sta se desilo:
FTC je je prvim ulagacima prakticno svima doneo dobre zarade, tada su svi mislili da ce isto zadesiti i CNC ja sam obrnuo par tura sa 20% profitom i zadnju turu sa 8% i tu je sve puklo uleteo je neko sa velikom kolicinom i namerno odradio dump na Bter-u tu su vecina ulagaca sitnih pukla pa su duvali cene na BTC-e kad je uveden pa se to opet sitnim ulagacima debelo obilo o glavu, usao strah u kosti od novih valuta, jer iskreno niko ne kupuje to "djubre" vec svi rade sitno mesetarenje, dok ne uleti onaj zvani fontas na btc-e to su veci mesetari i oni skoro uvek dobijaju sto znaci da svi ostali gube, znaci jednia ti je nada da pratis ali to je jako tesko

Tu je i FTC platio glavom jer je to ista prica, tako da je sad po meni veoma tesko predvideti ista sto se tice alternativnih coin-a, ja sam prosao veoma dobro jer nisam bio pohlepan i iskocio sam iz price sad jedino cekam bas niske cene nekih coina i za sad samo posmatram
 
Ja mislim da ni 1 alternativna valuta više neće imati smisla. Sasvim su dovoljni BTC i LTC. BTC su već implementirale neke internet prodavnice, LTC ima šanse sa ovako stabilnom i "visokom" cenom!
Sve ostalo je samo da se grinda pa da se konvertuje a to znači da se nikada neće uzdići. Osim uz pomoć mešetara. Ali npr. FTC da ponovo vredi 0.005 = naučna fantastika za mene. :)
Ako ćemo realno, ni LTC nema pristojan rudnik!
 
Za sada da, ali gledano realno ako BTC zazivi u masama njegova vrednost ce biti ogromna jer je 10+ miliona NISTA, tako da su manje valute potrebne, a samim tim ce cena alternativnih valuta rasti zajedno sa rastom BTC-a
 
Mora biti neka scrypt valuta, ne mogu asic mineri poput Zeljka da uzimaju sve!!! Moramo i mi sa GPU da uzmemo nesto. :D
JKC ce za dan, dva da se pojavi na bter (bar ja mislim tako), pa mozete da napravite malu zalihu i toga, cisto da se proba. :)
 
Konacno da i ja vidim neke koristi od tudjih botova. LTC ceo dan na preko 0.03 za BTC a ja sinoc stavio ponudu za ispod 0.03. Bot na sekundu spustio ispod a ja profitirao :)

FTC i CNC danas jako stabilni, mozda je zatisje pred buru. Kako god, CNC je izuzetno koristan novcic zbog brzine transakcije i niske provizije pri trgovini i prenosu. Voleo bih da opstane.
 
Sta je ovo, neko zatisje pred buru na berzi? Nesto mi mirno previse.
 
zna li neko da opishe detaljno proces varijante prebacivanja novca na neki servis tipa skrill ili payoneer i sl... kao i iskustva...vreme chekanja da legne lova...provizije....

chini mi se da je Superstar neshto malo pisao o tome....
 
Pumpaju cenu sad, po dosadasnjim iskustvima za vikend moze da se ocekuje nagli pad po obicaju, tako da nije lose sad razmisliti o prodaji, pa kupovini nakon pada. Ovo je samo neko moje razmisljanje, za eventualnu stetu i finansijski krah (ne daj boze Brankov most) ne snosim odgovornost, svi ste punoletne osobe i odluke donosite samostalno :D
 
Pumpaju cenu sad, po dosadasnjim iskustvima za vikend moze da se ocekuje nagli pad po obicaju, tako da nije lose sad razmisliti o prodaji, pa kupovini nakon pada. Ovo je samo neko moje razmisljanje, za eventualnu stetu i finansijski krah (ne daj boze Brankov most) ne snosim odgovornost, svi ste punoletne osobe i odluke donosite samostalno :D

Vidim, krenuli su sa 0.01 BTC-a, pratio sam malo pa me mrzelo više jer vidim da se opet ponavlja isti scenario.

Ja sam juče "pumpao" na 87 € (dva dana zapravo) i nisam uspeo da prodam, pa sam se smorio i prodao na 86.7 €. :D
 
zna li neko da opishe detaljno proces varijante prebacivanja novca na neki servis tipa skrill ili payoneer i sl... kao i iskustva...vreme chekanja da legne lova...provizije....

chini mi se da je Superstar neshto malo pisao o tome....

sta da se prodaje btc ili ltc, i za sta da se menja za dolare ili za drugu valutu, sad mi prosla kupovina LTC po ceni 0.0299btc
 
mislio sam ako ima josh neki bolji nachin od gox transfera, kako zbog provizija tako i zbog brzine stizanja love i ono mozda najbitnije da te niko ne smara i ne cima oko toga koliko ti je love stiglo i da to morash da pravdash.

sad prochitah ovo shto je Superstar pisao, ali mi mnogo 12%...ne znam da li je neko probao neshto drugo, neshto povoljnije....
 
Poslednja izmena:
Pa za sada ispada najisplativije kada se skupi 3+ osoba pa na jedan racun i deli se provizija po osobi, samo što to nije uvek i praktično, neko bi prodao i na 75 neko ni na 100€ itd.
A inače drugim državljanima u ozbiljnijim zemljama pretpostavljam da je bilo kakva varijanta sa manjom provizijom mada ne mora da znači, možda je taj SEPA najbolja (mada to nema Gox :().
 
ima gox SEPA transfer, obavila moja devojka, provizija smeshna, 1.5e
 
?! E onda dobro, ja zapamtio da je neko pisao da je morao da ih smara sa "pretećim" mejlovima da konačno odrade tako, jer je puno dana prošlo. Možda je to bilo sa BTC-e ondaK.
1,5€? pa to je prava stvar (samo malo ko od nas to može).
 
da, to smo mi bili, slali i smarali i na kraju stiglo posle lupam 15- 20 dana.
fora je shto ona vishe nije u EU, mozda ce biti, ako nadje angazman :D
onda cu ja za proviziju da donosim lovu :D
 
mislio sam ako ima josh neki bolji nachin od gox transfera, kako zbog provizija tako i zbog brzine stizanja love i ono mozda najbitnije da te niko ne smara i ne cima oko toga koliko ti je love stiglo i da to morash da pravdash.

sad prochitah ovo shto je Superstar pisao, ali mi mnogo 12%...ne znam da li je neko probao neshto drugo, neshto povoljnije....

Nije 12%, slanje sa btc-e na moneybookers je 8% i najvise se isplati za sume do 300$.
 
FTC na BTC-e najbrza zarada za sada ulozio samo 5BTC zaradio ~200$ za 2min, panicni rudari skljokali cenu na 0.001 pa se za minut digla na 0.0014 smesni su, i to slucajno primetio pad od 40%
 
Javili mi goxovci da su mi digli dnevni limit na 10 somica :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno