Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sad sam uvalio solidnu sumu usdt-a u OG fan token. Deluje kao odlican ulaz. Imam jos neki deo usdt-a za trejding koje cu ubaciti ako jos ode dole btc i onda vise nemam sta. Svez fiat necu ubacivati.
 
u svakom velikom padu dokupljujem, pa iste novčiće plaćam više od pola prošlog puta. Ode zarada, a ako bude još padova moracu još i žive pare :(
 
Ako ovako nastavi ispade da sam džaba znojio moju 3070 pola godine skoro. :) Ode mi 1000$ kopanja u 3 dana...
 
Sledeći support je 30k?!
 
Probudite se i izađite iz ove prevare veka. Veliki igrači su shvatili da moraju malo usporiti dump kako bi svi kupili "dip" i izvukli maksimum profita. Siguran sam da imaju informacije sa berzi koliko je ljudi i gde stavilo ordere pa koordinisano dumpuju. Zbog toga ne možete više da plivate sa 1-10 hiljada evra tamo gde vladaju milijarde.
Nije mi namera da bilo koga ljutim ovde, samo mi je žao da vidim ljude kako gube novac jer se svuda prodaje priča o nekakvom mesecu.
 
Bukvalno 2 sata lred ovo njesra sam izasao.
Sad o zna koliko moze da propada.
Trulo je bilo to sto je dominacija toliko pala, ali altovi ni priblizno nisu divljali kao prosli put,a para je bilo bar 3 puta vise,zato sam cekao da krene ludnica i docekao, ali u pogresnom pravcu.
 
ma kakva predaja / prodaja :D idemo mi sa parama, i da je prevara sve je dobro ako na vreme izađemo. Na 2018 sam pukao u xrp i pad, onda kad je pocelo da se oporavlja xpr još pao zbog onih tužbi šta već, i u martu pogledam ja u plus skoro x2 i to je to prodaja i drugi altovi, i vise nema pravila, ulazim na padovima, i padovi i dalje nastavljaju. Sa zivim parama ove godine sma u FAG i BNB i tu je potom, danas oko 15h dokupio, i evo sad idemo opet dole. Ostavite neka stoji nema prostora nerviranju.... Ipak su naši preživeli i Dafinu :D kamata na kamatu.
Hold the door. Svi smo svesni igranke, bar se nadam većina. Svaka čast kolegama koji prate i vode berzansku politiku, rado ih čitam, sam nemam toliko živaca.. jednostavno put in and hold :D
 
Inace od svih strategija na berzama i dalje se najbolje pokazala ona van vremenska "buy and hold"
 
Što bi rekli jel sad vreme za paniku?
Od svih analiza i grafikona, deluje najtačnije ono da bežiš glavom bez obzira kad svi krenu da ulaze i viču mesec a da ulaziš kad svi dignu ruke. A za oba treba muda
 
1800e rtx 3080 na KP :D rekao bih da je panic time 😁
 
U onoj prognozi doduše za kraj marta La je rekao da se zaustavlja između 25 i 30k pa onda oporavak. Videćemo koliko je to tačno.
Sad se i to uzima kao slamka spasa a onda kad je objavio svi bili skepticni 😂😂😂
Citam i na netu, gledam na YT... sad se kenja o ovakvom padu i leta Gospodnjeg 2017 negde u julu. Aj mani me sad... ne znaju ni oni vec kenjaju sad... tese kao "bilo je slicno".
Mask i ekipa, kupovali kad je vreme billo na 4,5,6k...cutali o tome. Kad je krenuo bull sacekali da cena sama izdominira, malo pogurali cenu sa objavom i twiterom i istovarili se kad je trebalo "stepenasto"... obrisao BTC sa twitera, nema Tesle za BTC, forsirao malo ADU i SODZA(seljacku obicnu dzukelu), to se lepo utalio i rekao "braco moja, evo vam milion, pljujte kripto na sva usta" i evo nas...
Sto ce onog ćopavog insajdera tice, kakav crni igrac da se skloni... "VRANA VRANI NE VADI OČI", uvek bilo....Nama ostaje nada i vera(ne zene) 😅😇🙏
Ako se oporavi tokom leta, lepo, ako ne... postim(o) i to na VODI jos neko vreme!
Ja sam samo priznajem, ispao izuzetno naivan i usao u coin koji je najgore prosao ovaj bull... iz inata na toj ceni nisam hteo da izadjem jer je i kurta i murta probijao ATH.. sad je DeFi, eco, BeamX token za stake Beam-a, Dapp i ostala sranja....
 
https://www.blockchaincenter.net/altcoin-season-index/

A pre 10-15 dana sve bilo na oko 95% 🤣 cak i vise!
Ranije je bilo kad BTC ide gore Altovi padaju, kad pada, padaju i Altovi, kada se konsoliduje, Altovi se rastrce.... sad kad pada BTC oni padaju, logicno, kad BTC skoci, skacu i oni, po malo ali skacu, vidi se po dominaciji. On kad bi se umirio par dana. i na ovoj ceni, moje misljenje je da bi dominacija opet pala na 40%...🤔
Ili ne pratim fabulu....
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno