Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mozemo mi sad da mrzimo Elona ali setimo se da je prvobitno vest da ce Tesla prihvatiti btc kao sredstvo placanja pogurala cenu od tadasnjih 40k do 60k.


Najbolji scenario po meni bi sad bio duza akumulacija na 50k pa onda na gore. To bi znacajno produzilo bull market, a altove bi dovela do neverovatnih cena.
 
To sto je srxx o BTC i zagadjenju prosto vise nece osnovni model Tesle kostati 1BTC nego 2BTC. Prosto naso fazon da podigne cenu tj da pokupi sto vise moze videcete
 
Da li je slucajnost sto se admin u Discord grupi FEG tokena zove Tomi i igrom slucaja je u timu koji radi na tokenu? I igrom slucaja zna "nas" jezik u CRO podgrupi?
Dzigi, posto si malo bacio oko na taj projekat, mislis li da imaju neke sanse, kazu da rade na bridgu izmedju eth i bsc, koliko je realno da im to uspe? Ako kojim slucajem to zazivi, mislim da bi napravilo boom?
 
Nije mi jasna jedna situacija a pratim je 3-4 dana:
parovi ICPUSDT, XRPUSDT i XEMUSDT.
nemaju veze jedno s drugim sem USDT kao drugog činioca i konstantno se dešava da se prate u stopu, svi rastu zajedno i svi padaju zajedno.
Nisam pratio druge parove ali možda neko jeste pa ima smisleno objašnjenje...ili je neka zavera u pitanju :)
ICP je odradio price discovery bar kada je resistance u pitanju, dno je na 280$ a verovatno neće ići preko 350$ dok se ne oslobode novi coini sledećeg meseca a onda može u oba pravca. XEM i XYM su nekako baš zakucani, XEM tavori u rangu od 32 do 38 centa i bez obzira na veliki community ne očekujem neki bitniji skok. XEM sam kupio 2016 i držao ga kao Saj LTC ali sam jedva čekao da ga se rešim neposredno posle listanja XYM-a. Zaradio sam na njemu ali kao da sam skinuo bedu sebi sa vrata, XYM imam i dalje. Za sada je AAVE meni na prvom mestu za dailly trading, baš se ponaša školski na chartu i može lepo da se zaradi. ICP ću verovatno stejkovati pa šta bude i onako je pao sa neba... :)
 
Isto imam dobar utisak za ICP plus ima lepe dnevne oscilacije manje više u rasponu kako si napisao pa ima smisla i dnevno trgovanje.
 
Jel moze neko da pogleda TradingView i BTC dominance, 4h i 1D...?
Na 4h sve normalno a na 1D....ne razumem ili nesto kod mene nije u redu, stoji da je dotakla u jednom momentu 34% odnosno ATL...
"il' je slaba struja il' je peć pokvarena... "
Prilicno sam ubedjen da nisam nista. crtao i mazao...
 

Prilozi

  • Screenshot_2021-05-14-22-51-30-999_com.tradingview.tradingviewapp.jpg
    Screenshot_2021-05-14-22-51-30-999_com.tradingview.tradingviewapp.jpg
    76.2 KB · Pregleda: 160
  • Screenshot_2021-05-14-22-51-07-422_com.tradingview.tradingviewapp.jpg
    Screenshot_2021-05-14-22-51-07-422_com.tradingview.tradingviewapp.jpg
    82.4 KB · Pregleda: 117
pa realno ima najvise od svih da izgubi 🤣
Likovi kao Elon Musk never lose! Zapamtite to a cak nisam ni fan doticnog.Lik je relano jedan od najmocnijih javnih licnosti.A iza njega stoje sigurno jos mocniji ljudi iz senke(u principu kontam da iza njega stoji Americka vlada sto je delicmicno i potvrdjeno i vladari iz senke.Kojima je cilj da imaju monopol na elektricnim vozilima i kolonizacijom Marsa i mnogim drugim stvarima.) Ne verujem u terorije zavere niti zelim da ih propagiram ali ocigledno ovo nije slucajno, takodje malo je tuzno sto bas toliko utice na Bitcoin ceunu i krpito generalno koji bi upravo trebao da znaci slobodu za sve male ljude a postaje oruzlje mocnih :/
 
Binance su bas izgleda nagazili..kao zbog pranja novca a izgleda da je pravi razlog sto je dosta kriminalnih para i transakcija proslo kroz njih,ovo nije dobro
 
Dzigi, posto si malo bacio oko na taj projekat, mislis li da imaju neke sanse, kazu da rade na bridgu izmedju eth i bsc, koliko je realno da im to uspe? Ako kojim slucajem to zazivi, mislim da bi napravilo boom?
Daleko od toga da sam bacio oko na projekat, vise sam se interesovao zasto ga lazni Tomi toliko siluje. :) Token je skocio 3000% za mesec dana, max supply samo 100 kvadriliona, simbol majmun sa cvidzama. Kada tako napises deluje poprilicno ozbiljno :) Lako je reci i obecati da ce nesto uraditi. Mnogo jer coin-a koji su svasta obecavali a nisu napravili nista. Kada se developerima i ostalima iz tima osladi novosteceni kesic pitanje je koliko ce ozbiljno prionuti na dalji rad. I pitanje je koliko moze on jos da skoci u odnosu na to gde je sada. Ako ti je cilj x10 u nekom periodu mozda je bolje ici na neki poznatiji coin koji ti moze doneti od x6-x10. To pricam generalno o tim tokencicima. Nisam istrazivao projekat da bih bio merodavan da nesto konkretnije pricam o njemu osim odokativno. Baci malo pogled i na CMC i vidi gde je i dokle u teoriji jos moze itd.
 
Dzigi, posto si malo bacio oko na taj projekat, mislis li da imaju neke sanse, kazu da rade na bridgu izmedju eth i bsc, koliko je realno da im to uspe? Ako kojim slucajem to zazivi, mislim da bi napravilo boom?
Moje pravilo je da tokom Bull-a nikada ne trošim vreme na nove projekte. Da su valjali, pojavili bi se i u bear-u. Ako mi neki i zapadne za oko, pribelezim pa ga istražujem tokom bear perioda. Sada se toliko shitova namnozilo da nema više slobodnih ni imena / skraćenica.
 
sumnjam da ovo radi sam na svoju ruku i da rizikuje ćorku tako lagano...prr bih rekao da su ledja debela i da je korist kao i uvek za i za one mnoge koji se ne pojavljuju u javnosti
Realno, covek lansira svoje rakete u svemir, rakete. Amerika doslovno sere po drzavama koje imaju rakete i razvijaju neke tehnologije a ovaj privatnik lansira rakete i satelite u orbitu. Vazi...
Ja izadjoh iz ADE na 2 🤷‍♂️
 
Poslednja izmena:
Ada ce biti jedna id onih 5...😎
 
Daleko od toga da sam bacio oko na projekat, vise sam se interesovao zasto ga lazni Tomi toliko siluje. :) Token je skocio 3000% za mesec dana, max supply samo 100 kvadriliona, simbol majmun sa cvidzama. Kada tako napises deluje poprilicno ozbiljno :) Lako je reci i obecati da ce nesto uraditi. Mnogo jer coin-a koji su svasta obecavali a nisu napravili nista. Kada se developerima i ostalima iz tima osladi novosteceni kesic pitanje je koliko ce ozbiljno prionuti na dalji rad. I pitanje je koliko moze on jos da skoci u odnosu na to gde je sada. Ako ti je cilj x10 u nekom periodu mozda je bolje ici na neki poznatiji coin koji ti moze doneti od x6-x10. To pricam generalno o tim tokencicima. Nisam istrazivao projekat da bih bio merodavan da nesto konkretnije pricam o njemu osim odokativno. Baci malo pogled i na CMC i vidi gde je i dokle u teoriji jos moze itd.
Pa ako nisi ispratio projekat, kako onda mozes dati misljenje? Da li znas zasto je gorila simbol? Da li je zabranjeno da se pise o FEG tokenu? U cemu je razlika ovih developera i onih od "ozbiljnih" coina? zasto ti iz ozbiljnih coina nisu alavi a ovi su alavi na novac? Glavni developer je svakako multi milioner vec, i radi na nekoliko projekata koji su svi deo FEG ekosistema ( projekti su TRY.finance , goldfarm.io, za Feast finance i Richie token nisam siguran ), njemu to jest dvojici deva najveci projekat je ustvari FEGEX a glavni token je FEG.
 
Pa ako nisi ispratio projekat, kako onda mozes dati misljenje? Da li znas zasto je gorila simbol? Da li je zabranjeno da se pise o FEG tokenu? U cemu je razlika ovih developera i onih od "ozbiljnih" coina? zasto ti iz ozbiljnih coina nisu alavi a ovi su alavi na novac? Glavni developer je svakako multi milioner vec, i radi na nekoliko projekata koji su svi deo FEG ekosistema ( projekti su TRY.finance , goldfarm.io, za Feast finance i Richie token nisam siguran ), njemu to jest dvojici deva najveci projekat je ustvari FEGEX a glavni token je FEG.
Ako bih rekao da je zato zasto sto su holderi majmuni popio bih opomenu od moderatora tako da necu to reci😀 Salim se. Ne uzrujavaj se Tomi. I napisao sam da nisam ispratio samo odokativno. FEG je najbolji projekat ikad. Gold, Richie bas aludiraju na bogatstvo i lep zivot.
 
Glavna fora ove godine. Napraviti token sa
Pa ako nisi ispratio projekat, kako onda mozes dati misljenje? Da li znas zasto je gorila simbol? Da li je zabranjeno da se pise o FEG tokenu? U cemu je razlika ovih developera i onih od "ozbiljnih" coina? zasto ti iz ozbiljnih coina nisu alavi a ovi su alavi na novac? Glavni developer je svakako multi milioner vec, i radi na nekoliko projekata koji su svi deo FEG ekosistema ( projekti su TRY.finance , goldfarm.io, za Feast finance i Richie token nisam siguran ), njemu to jest dvojici deva najveci projekat je ustvari FEGEX a glavni token je FEG.
Evo ja sam pogledao. Glavna fora ove godine- napraviti token sa ne znam koliko kvadriliona ili kvintiliona (nule koje se ne mogu izbrojati) i staviti sliku neke zivotinje i ajmo da navlacimo te sa suncanim cvidzama.
Ovde si dosao da lozis ljude kad je cena skocila 50 puta za mesec dana a od onda pala 2x.

Evo:

FEG is a deflationary token with a max circulating supply of 100 Quadrillion. On each transaction, a tax of 1% will be distributed to the holders and a further 1% will be burnt, hence incentivizing holders to hodl and decreasing the supply overtime. As the supply decreases, the scarcity of the token increases. This inversely-proportional relationship constitutes a supply and demand model. Furthermore, there is no limit as to how many tokens can be burnt. Without a burning limit you know what happens next.

Znaci totalna besmisao. Napravili token koji ne sme da se pomera jer se gubi 2%. Pa cemu onda postoji token, za ukras?
Nastampali 100 kvadriliona (1 pa 17 nula!!!!) i dumpuju na ljude koji se loze sto dobijaju sitan airdrop kad se ovi omaste od prodaje.
Cista prevara!!!
 
ICP je odradio price discovery bar kada je resistance u pitanju, dno je na 280$ a verovatno neće ići preko 350$ dok se ne oslobode novi coini sledećeg meseca a onda može u oba pravca. XEM i XYM su nekako baš zakucani...

I ja se otarasih XEM i XRP jutros, nekako mi došli u ICP odnos baš kao kada sam ih kupovao, ovaj pao do 281 i odradih tante za kukuriku.
 
Glavna fora ove godine. Napraviti token sa

Evo ja sam pogledao. Glavna fora ove godine- napraviti token sa ne znam koliko kvadriliona ili kvintiliona (nule koje se ne mogu izbrojati) i staviti sliku neke zivotinje i ajmo da navlacimo te sa suncanim cvidzama.
Ovde si dosao da lozis ljude kad je cena skocila 50 puta za mesec dana a od onda pala 2x.

Evo:

FEG is a deflationary token with a max circulating supply of 100 Quadrillion. On each transaction, a tax of 1% will be distributed to the holders and a further 1% will be burnt, hence incentivizing holders to hodl and decreasing the supply overtime. As the supply decreases, the scarcity of the token increases. This inversely-proportional relationship constitutes a supply and demand model. Furthermore, there is no limit as to how many tokens can be burnt. Without a burning limit you know what happens next.

Znaci totalna besmisao. Napravili token koji ne sme da se pomera jer se gubi 2%. Pa cemu onda postoji token, za ukras?
Nastampali 100 kvadriliona (1 pa 17 nula!!!!) i dumpuju na ljude koji se loze sto dobijaju sitan airdrop kad se ovi

Glavna fora ove godine. Napraviti token sa

Evo ja sam pogledao. Glavna fora ove godine- napraviti token sa ne znam koliko kvadriliona ili kvintiliona (nule koje se ne mogu izbrojati) i staviti sliku neke zivotinje i ajmo da navlacimo te sa suncanim cvidzama.
Ovde si dosao da lozis ljude kad je cena skocila 50 puta za mesec dana a od onda pala 2x.

Evo:

FEG is a deflationary token with a max circulating supply of 100 Quadrillion. On each transaction, a tax of 1% will be distributed to the holders and a further 1% will be burnt, hence incentivizing holders to hodl and decreasing the supply overtime. As the supply decreases, the scarcity of the token increases. This inversely-proportional relationship constitutes a supply and demand model. Furthermore, there is no limit as to how many tokens can be burnt. Without a burning limit you know what happens next.

Znaci totalna besmisao. Napravili token koji ne sme da se pomera jer se gubi 2%. Pa cemu onda postoji token, za ukras?
Nastampali 100 kvadriliona (1 pa 17 nula!!!!) i dumpuju na ljude koji se loze sto dobijaju sitan airdrop kad se ovi omaste od prodaje.
Cista prevara!!!
Da li su te navukli? Stvarno mi niste jasni, zasto vam smeta sto ja pisem o FEG tokenu?
Ako bas toliko imate protiv toga, evo necu vise pisati.
 
Ako bih rekao da je zato zasto sto su holderi majmuni popio bih opomenu od moderatora tako da necu to reci😀 Salim se. Ne uzrujavaj se Tomi. I napisao sam da nisam ispratio samo odokativno. FEG je najbolji projekat ikad. Gold, Richie bas aludiraju na bogatstvo i lep zivot.
Nisam nikad nikoga prijavio za ban, pa necu ni tebe iako si me direktno kao i sve ovde koji su kupili Feg nazvao majmunima. Neka ti ide na cast i reputaciju
 
FEG token je sve samo ne prevara, to cemo svi videti u nekom duzem buducem periodu, 2-3 godine.
 
Takve stvari obicno ne traju ni godinu dana. Ali ajde, videcemo. Svakako zelim svima da zarade pare ne bitno na kom tokenu, samo treba biti svestan u sta se ulaze.

Evo zadnja dva dana obrcem lepu zaradu na fan tokenima. Jednom sam napisao o njima i ne pokusavam nikog da uvucem u tu pricu. Ako nista drugo, imaju vise smisla od meme coina.
 
Nisam nikad nikoga prijavio za ban, pa necu ni tebe iako si me direktno kao i sve ovde koji su kupili Feg nazvao majmunima. Neka ti ide na cast i reputaciju
Hahaha strasno. To je bila sala na tvoje zasto je simbol gorila, odgovor je zato sto su hodleri majmuni. Cak sam i naglasio sala. Ne bih majmune nikada poredio sa vlasnicina FEG tokena. Dobro da me nisi pitao zasto se zove FEG😀. Zato sto su hodleri...😀😀 Ne uzrujavaj se.
 
Glavna fora ove godine. Napraviti token sa

Evo ja sam pogledao. Glavna fora ove godine- napraviti token sa ne znam koliko kvadriliona ili kvintiliona (nule koje se ne mogu izbrojati) i staviti sliku neke zivotinje i ajmo da navlacimo te sa suncanim cvidzama.
Ovde si dosao da lozis ljude kad je cena skocila 50 puta za mesec dana a od onda pala 2x.

Evo:

FEG is a deflationary token with a max circulating supply of 100 Quadrillion. On each transaction, a tax of 1% will be distributed to the holders and a further 1% will be burnt, hence incentivizing holders to hodl and decreasing the supply overtime. As the supply decreases, the scarcity of the token increases. This inversely-proportional relationship constitutes a supply and demand model. Furthermore, there is no limit as to how many tokens can be burnt. Without a burning limit you know what happens next.

Znaci totalna besmisao. Napravili token koji ne sme da se pomera jer se gubi 2%. Pa cemu onda postoji token, za ukras?
Nastampali 100 kvadriliona (1 pa 17 nula!!!!) i dumpuju na ljude koji se loze sto dobijaju sitan airdrop kad se ovi omaste od prodaje.
Cista prevara!!!
Recimo pre par dana je zapaljeno 150B za dva dana.
Od ta 2%, 1 se distribuira holderima. A šta je slučaj sa ostalim koinima jel se oni šalju besplatno?
Možda je prerano reći da je čista prevara!!!😂
 
Jel moze neko da pogleda TradingView i BTC dominance, 4h i 1D...?
Na 4h sve normalno a na 1D....ne razumem ili nesto kod mene nije u redu, stoji da je dotakla u jednom momentu 34% odnosno ATL...
"il' je slaba struja il' je peć pokvarena... "
Prilicno sam ubedjen da nisam nista. crtao i mazao...
Kod mene je isto, ne kontam o cemu se radi.
 
Recimo pre par dana je zapaljeno 150B za dva dana.
Od ta 2%, 1 se distribuira holderima. A šta je slučaj sa ostalim koinima jel se oni šalju besplatno?
Možda je prerano reći da je čista prevara!!!😂
To sam sve i napisao, klasicna navlakusa. Da ljudi kupuju od njih i ne pomeraju tokene da bi dobili sitan airdrop od njihove naredne prodaje. Tih 150b je samo 0.15% supply-a. Igraju se sa velikim brojevima da bi to zvucalo impresivno.
Ko hoce nek kupuje Feg, nemam nista protiv. Samo napred.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno