Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Voleli ga, ili ne voleli, Iza ripla stoje ozbiljni investitori i ozbiljne pare i samo cekaju da se ova faza akumulacije i ova zezancija sa sec-om zavrsi da debelo poentiraju. Kao sto su vec radili u vise navrata.
Ozbiljna pump and dump ekipa, tacnije.
Ozbiljna za svoj interes.
 
Još jednom za neiskusne, batalite jurenje novčića i dal ovaj ili onaj da uzmem. Uzmite neke sa dobrim fundamentalima, sve ostalo kupujte samo u "buy the rumor sell the news" situacijama. Evo sad će nam THETA postati top 10 novčić. THETA, streaming coin. 😁 😁 😁 Ko je tu uzeo pare, uzeo ih je srećom, a ne veštinom, zato se ne opterećujte time. Sa druge strane, znaš da će fundamentalno dobar novčić sigurno napraviti nešto, čak i ako ne bude moon. IOTA će mi u najgorem slučaju napraviti 20x, osim ako se bull market ne prekine pre vremena.

Nekome je i top 3 hold i od prodavanja istog se natovario svih ostalih stvari koje su already mooned (npr FTM i KSM), samo ne znam kome "nama" ce postati top 10 novcic? Smejes se najboljem projektu na prvoj strani sa realnim produktom koji radi, i nema konkurenciju u crypto svetu, i nije L2, Dex/Cex coin, fintech/defi ili cetvrto FUGAZI djubre. Twitch mu je konkurencija koji srlja u propast vec par godina. Jesi li koristio jedan od pomenutih? Koliko dugo/cesto? Sta znas o streamingu?

U svakom slucaju odlicne racionalizacije, eto te u delusional koloni sa Sajem :). Holduj iotu i stellar.
 
@mmarkomarko
Pamtim taj LA-ov komentar. U krptu je sve moguće, tako da i ta cifra od $20 može da dođe sledeće godine. Ja neću baš da ga čekam na $20, ali nadam se da može bar do $5 u ovom krugu.
 
Eh kad se sjetim Thetha i kako su je shilovali svuda 🤣
Moze se dobro zaraditi na svakakvim glupistima u crypto, samo treba dosta vremena i bas da pratis sve.
Najbolji primjer je HEX, tu sam bas dobro prosao.
A ima i nekih koje me sram i spomenuti ovdje 🤣 na nekim sam izgubio, al zato na drugim vratim sve visestruko.
Team justo i mantso, ko zna prepoznat ce🤣
 
@mmarkomarko
Pamtim taj LA-ov komentar. U krptu je sve moguće, tako da i ta cifra od $20 može da dođe sledeće godine. Ja neću baš da ga čekam na $20, ali nadam se da može bar do $5 u ovom krugu.
Koje sledece godine? Ovdje se gadjamo kad zavrsava ciklus dali avgust ili novembar, mislim da niko ne tipuje da ce potrajati do sledece godine
 
Koje sledece godine? Ovdje se gadjamo kad zavrsava ciklus dali avgust ili novembar, mislim da niko ne tipuje da ce potrajati do sledece godine
Zasto da ne potraje? Sve je moguce. Pre par meseci imao sam i tu teoriju ;)
U principu sve je isto ali neke stvari se ipak odigraju malo drugacije od onoga sto vecina ocekuje. Ocekujte neocekivano ;)
 
Dosta ljudi priča o superciklusu zbog velikog ulaska institucionalnog novca i nove najezde retail investora. Videćemo...
 
Moze da bude superciklus, pricao sam i o tome pre nekoliko meseci. A mozda jednostavno ciklus bude trajao duze i ne bude pada onakvog na kakvi smo navikli. Nije nemoguce da se ciklus produzi na sledecu godinu. Po meni je malo i ocekivano da se ljudi naplase i izadju svi pre kraja godine pa da institucije guraju to jos obzirom da ce do tada skoro sve biti u njihovim rukama. Sve zavisi kada ce smrtnici istresti ono sto imaju. Sto pre istresu, lepse za institucije ;)
 
Ako je neko ispratio hot, ponovo je bilo skoro 20%, ja sam izasao, jos uvek ide gore.
 
Slabo cena reaguje s'obzirom koliko je ovo velika vest.

Tek je objavljeno pre 30 minuta

Moci ce se kupovati Tesla auti direktno sa BTC i nece se BTC pretvarati u dolare vec ce direktno ici u Tesla hladni wallet

Elon Musk says people can now buy a Tesla with bitcoin​

 
Mislis da cena nece dole kako si pre neki dan rekao pred desavanja 26.03.?Mislis da idemo gore postepeno ili pak ubrzano?
Mislim da je gotov dump.

A da li cemo brzo gore ili postepeno.... to cemo videti - nebitno mi je.
Ja imam vremena da cekam - ne zurim nigde 😀 samo čekam da cena stigne do zacrtanog target-a
 
Poslednja izmena:
Ovo za Teslu se odavno znalo da ce uvesti tako da nije nikakvo iznenadjenje, sada jensamo zvanicno. Bez obzira na vest jos sinoc je bilo jasno da idemo gore ali svakako ce posluziti kao dodatno gorivo.
Valjda konacno probijemo onih famoznih 60K.
 
Kad je tesla objavio da su kupili sve one silne BTC-e, valjda je namjena bila jasna? Tako da nisam siguran da na krilima ove informacije može ja, nekih druga, vjerujem da da. Ali ne očekujem neki boom "kad se USA probudi". Mada, da se razumijemo, u ovom trenuku navijam da BTC padne da se popravim :)
 
Kad je tesla objavio da su kupili sve one silne BTC-e, valjda je namjena bila jasna? Tako da nisam siguran da na krilima ove informacije može ja, nekih druga, vjerujem da da. Ali ne očekujem neki boom "kad se USA probudi". Mada, da se razumijemo, u ovom trenuku navijam da BTC padne da se popravim :)
Svakako si imao sansu, kako ti, tako i ja svi. drugi ali je problem sto nam je uvek u ocima "malo" i uvek ajde jos samo malo nize... videcemo...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno