Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
juce je bilo 20ltc za 1k cnc, danas za 1k imas oko 3 btc-a...

cisto duvanje, cena je otisla iznad 0.003 i naglo pala na 0.002.2, pa ko zeli da rizikuje
jos kad se uzme u obzir da su male kolicine BTC-a u opticaju, ljudi trguju sa <1BTC-em uglavnom
 
Poslednja izmena:
moze li neko da navede bar neke proste smernice, da bi znali makar kako da pretpostavimo eventualni pad ili skok cene btc na mtgox-u... ?

Kad bi ovo znao, ne bi morao da kopas nego bi mogao daleko vise i brze da zaradjujes samo mesetarenjem na berzi :)
Medjutim, to ne postoji... sve ti je neki licni osecaj, analiza, itd...
 
U prevodu, kristalna kugla ti treba.
 
baba Vanga!!! :D
 
:rolleyes:
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1367676858388.jpg
    uploadfromtaptalk1367676858388.jpg
    69.5 KB · Pregleda: 107
:thumbup:
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1367677399434.jpg
    uploadfromtaptalk1367677399434.jpg
    70.2 KB · Pregleda: 81
sad ce da prodaju bar jedno 30K ;)

prodavajte brzo!
 
kako li će biti sa ulaskom ASIC-a...
 
Ma cekamo da dodje na 200 :D
 
Ma to će se vozati gore dole stalno..na žalost ima više velikih igrača-monopolista koji imaju keš i obrću ga.A mi sitni moramo da plivamo u svemu tome...
 
Ja sam sinoc lepo rekao da krece da se duva, toliko makar umem da procenim berzu. Znam da se trenutno dosta prodaje ali mislim da ce ici jos gore. Mali je problem onaj zid na 86.9 je je neko stavio pre 5-6 dana 2900btc-a. To ce tesko da se slomi. Ali mozda neko i povuce to, ko zna.
 
tacno mickk mi sitni moramo da plivamo u trci sa velikim igracima...
 
Sad kupite perje na BTC-e pa krenemo svi da urlamo na chatu da je to coin buducnosti koji ce vrediti 500% za par meseci i tako dok ne zaradimo 20%
 
Al gruva, brzo ce se vrati na 160 , al ovo vise nije rudarenje pretvarase u berzu, @saj ti ces biti prvi rsjapi:)
 
Ja verujem da ce cene obe valute pasti. Ali to sam samo ja ;)



@ gaca hahahaha Ko zna :)
Planiram da se aktiviram na berzi cim otplatim ovaj HW, onda mi stvarno nece biti zao. Vec duze vremena studiram ovu berzi i dosta sam fora pohvatao, mislim da bih mogao ok da prodjem.
 
Poslednja izmena:
Pa moja je procena da neko ko nakupi 100 komada moze lepo da operise
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno